Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Związki
Zawiąż mi oczy, nałóż kajdanki...
Jeśli twojego partnera podnieca BDSM, a ty wzdragasz się przed wszelką przemocą – nie ma jeszcze powodu do rozstania. Możecie przecież wprowadzić elementy sadomasochizmu, ale w jego najlżejszej wersji.
To głównie mężczyźni lubią ostry seks.
Kobiety znacznie częściej przyznają się do posiadania takich fantazji, ale już nie chcą realizować ich w realu.
Boją się bólu, który kojarzony jest z sado-maso (a który bywa w tym wypadku składową podniecenia) oraz odbioru przez najbliższe otoczenie.
Bo jeśli powiesz przyjaciółkom, że kręcą się kajdanki, pejcz i lateks, mogą uznać cię nie tylko za perwersyjną, ale wręcz za nienormalną w podejściu do „tych spraw”.


Szuflada pełna niespodzianek
Seks jest o tyle świetną sprawą, że nie obowiązują w nim żadne zasady, poza jedną: nie krzywdzić partnera. Poza tym można wszystko: kochać się delikatnie lub ostro, w bieliźnie lub bez, z użyciem erotycznych gadżetów, z partnerem jednym lub wieloma naraz. Co kto lubi, co kogo podnieca i daje mu satysfakcję oraz radość ze spełnienia.
Przyjaciółka opowiadała mi kiedyś, jak odkryła w szufladzie męża skórzany strój i kajdanki. Zmroziło ją to, bo wyobraziła sobie, że jej mężczyzna ma takie potrzeby, o których ona nie miała dotąd najmniejszego pojęcia. I co teraz? Skoro nic jej nie powiedział, to pewnie używa ich gdzie indziej... Na szczęście, nie zdążyło dojść do awantury, bo jeszcze tego samego wieczoru mąż przyjaciółki położył ją na łóżku, lekko do niego przywiązał, po czym zaczął pieścić tak długo, aż nie zaczęła go błagać, żeby w końcu w nią wszedł.


Sado-maso w wersji light
Jak opowiadała potem z lekkim rumieńcem na twarzy, była to jedna z najbardziej namiętnych nocy w jej życiu. Czuła się całkowicie zależna od mężczyzny, a jednak sprawiło jej to niewysłowioną rozkosz. – I ten podniecający lęk, co zaraz się stanie i niemożność zrobienia samodzielnie jakiegokolwiek ruchu – wspominała.
Później zaczęli używać innych gadżetów – w ruch poszły kajdanki, skóry, nawet pejcz. Przyjaciółka uznała jednak, że sado-maso w wersji light najbardziej jej odpowiada. Zgodziła się natomiast w celu „ukarania” męża parę razy przeciągnąć po jego pośladkach szpicrutą. – Był wniebowzięty, a ja uznałam, że stać mnie na takie poświęcenie w stosunku do niego – mówi ze śmiechem.
Zanim więc zanegujemy jakąkolwiek perwersje, zastanówmy się, czy nie zaczerpnąć z niej inspiracji do urozmaicenia małżeńskiego pożycia. Być może eksperyment przyniesie zaskakującą niespodziankę. A jeśli nie, przynajmniej będziemy wiedziały z autopsji, że ta forma seksu nie jest naszą ulubioną.


Podoba Ci się artykuł?
Zapisz się do naszego Newslettera a będziesz zawsze na bieżąco z nowościami naszego portalu.
Zapraszamy!
--- Magda Wieteska ---


Tagi: erotyczne zabawy, fantazje seksualne, kajdanki, łóżko, sado - maso w łóżku, seks, zabawa w łóżku, związki, życie erotyczne
Podobne artykuły:
(Nie)groźny fetysz Kłusowniczki Obalamy mity z prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem Seks na obcasach. Seks tylko po alkoholu? Dlaczego mężczyzna zawodzi w łóżku? Tak jak w filmie, czyli ŁÓŻKOWE POZYCJE Symulantki orgazmu Seks? A mnie tak boli głowa... Seks na zgodę?
dodaj komentarz
xxx  10-02-11 12:01
czytaj komentarz >>

POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - plumka6
Galeria - lipuchna
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - antosia24
Galeria - crysaliska
Galeria - jamatka
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite