Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Związki
Współczesny mężczyzna
Kobiety stawiają coraz większe wymagania swoim partnerom. Nie wystarcza im już fakt, że dobrze zarabiają, nie piją i je kochają. To stanowczo za mało, bowiem współczesny mężczyzna musi być wielofunkcyjny!


Mężczyzna wielofunkcyjny
Czym ma się to objawiać?
Ma on przede wszystkim aktywnie uczestniczyć w życiu rodzinnym. Jego rola nie ogranicza się już tylko do kupna podręczników szkolnych. Widok mężczyzny na wywiadówce, czy wycierającego łzy wzruszenia na szkolnym przedstawieniu, jest coraz częstszym zjawiskiem. Nie dziwi już także widok panów na porodówce, którzy z duma karmią czy też zmieniają pieluszkę swojemu dziecku. Ponadto mężczyźni w bardziej świadomy sposób niż ich ojcowie czy dziadkowie biorą udział w życiu rodziny, nie wstydzą się już zajrzeć do poradników. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Discovery Chanel około 2/3 Polaków deklaruje, że najważniejsze dla nich jest ojcostwo.


Pachnący kucharz
Jaka jest kolejna cecha idealnego mężczyzny?
Musi on umieć gotować, sprzątać a nawet prać. Po co? By odciążyć partnerkę i jeszcze lepiej docenić wysiłek, który ona wkłada w prowadzenie domu. We współczesnych realiach takie umiejętności nie przynoszą mężczyźnie hańby a są jedynie powodem do dumy i obiektem zazdrości innych kobiet.
Ponadto mężczyzna musi być atrakcyjny - zawsze pachnący, w wyprasowanej koszuli i błyszczących butach. Kolorowe flakoniki, kremy na każda porę dnia i roku... Taki asortyment męskich kosmetyków nawet kobiety przyprawia o zawrót głowy. Jak wykazują badania mężczyźni nie tylko dbają o siebie, ale i lubią jak inni na nich patrzą, pochwalają efekty ich starań.
Dodatkowo mężczyzna musi wyznaczyć odpowiednie granicę pomiędzy pracą a domem. Nie może przynosić jej do domu. W momencie zamknięcia biura powinien porzucić rolę i funkcje dyrektora a stać się kochającym ojcem i mężem.


Kreatywny kochanek
Idealny mężczyzna musi kochać, być wiernym i dbać o swoją partnerkę. Oczywiście kolacja przy świecach i czułe słówka są istotnym elementem związku, ale żadna kobieta nie pogardzi egzotyczną wycieczką czy zakupami w Paryżu. Jeżeli chodzi o łóżko nie wystarczy jedynie odpowiedni rozmiar penisa, ale to jak mężczyzna wykorzysta swój „ sprzęt”. Tradycyjna pozycja na misjonarza czy na jeźdźca nudzi współczesne, wyzwolone kobiety. Mężczyzna powinien być kreatywny, inicjować nowe pozycje, które dadzą rozkosz kobiecie.


Ideał, po prostu ideał
Przed współczesnym mężczyzną kobiety nie stawiają łatwego zadania. Musi on odnaleźć się w świecie wykonując typowo damskie czynności nie tracąc przy tym swojej męskości. A czym aktualnie jest męskość? Nie jest łatwo udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Definicja męskości stale ulega zmianie. W społeczeństwie istnieje wiele wzorców postępowania, które często są ze sobą sprzeczne. Nie zostało jeszcze określone, który z nich jest najlepszy i gwarantuje pełnię szczęścia. Takiego wyboru musi dokonać sam mężczyzna.
I być może to jest najtrudniejsze zadanie, które musi wykonać.
--- Marta Gackowska ---


Tagi: czego wymagają, facet, gotowanie, ideał, kochanek, mężczyzna, prace domowe, sprząta, sprzątanie, wymagania kobiet, zmywanie
Podobne artykuły:
Podejście mężczyzn do prac domowych Białe czy czarne? Polka w domu - kura domowa czy menedżerka domu? Kwiatek dla Adama Heteropolitan Szybko i zdrowo! Mam ochotę na romans Kochanie, umyj się... Hormonalne nastroje mężczyzn. Kryzys wieku średniego
dodaj komentarz
M.  27-10-11 12:10
czytaj komentarz >>

POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - MARYANA
Galeria - MARYANA
Galeria - Hania
Galeria - mirkaz
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite