Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Związki
Kobieca owulacja podnosi poziom testosteronu Kobieca owulacja podnosi poziom testosteronu
Związki19-04-10
Kobiety na całym świecie wydają miliardy dolarów rocznie na egzotycznie pachnące perfumy, w nadziei na przyciągnięcie mężczyzny. Tymczasem według nowych badań, opublikowanych w Psychological Science, „naturalny" zapach może być najlepszym sposobem na uchwycenie uwagi potencjalnego partnera.
czytaj dalej >>
Strzeż się wampirów Strzeż się wampirów
Związki15-04-10
Nie boją się słońca, czosnku, ani krzyża. Chodzą ulicami, pracują z nami w jednym biurze, a czasem mieszkają w tym samym domu. Z pozoru wyglądają jak inni ludzie. Czasami wydają się nam być lepszymi od nas. Są bystre, utalentowane, inteligentne. Lubimy ich i ufamy im, czasem podziwiamy lub współczujemy. Przyciągają nas jak magnes, by potem zaatakować. Nie wysysają jednak krwi, a jedynie emocjonalną energię.
czytaj dalej >>
Nimfomanki Nimfomanki
Związki14-04-10
Jestem uzależniona od seksu. Mogę to robić wszędzie i o każdej porze. Nie interesuje mnie, z kim, ważne jest to, abym poczuła się zaspokojona. Momentami jest to męczące, bo nie mogę się skupić na pracy ani na niczym innym. Wiem, że powinnam się leczyć, ale do kogo mam się zwrócić? – zwierza się na forum internautka.
czytaj dalej >>
Poliamoria – nowy model rodziny? Poliamoria – nowy model rodziny?
Związki09-04-10
Wyobraź sobie tradycyjną rodzinę. Jest w niej mama, tata i dzieci. A co jeśli do tego dołożymy jeszcze partnera mamy i przyjaciółkę taty. Wtedy możemy już mówić o poliamorii. Oczywiście w związkach poliamorycznych nie muszą znajdować się małżeństwa. Równie często są to wolne z wiązki, w których nie rzadko można znaleźć również osoby homo lub biseksualne.
czytaj dalej >>
Kompleks Don Juana Kompleks Don Juana
Związki08-04-10
Choć nigdy nie istniał, wciąż nie brakuje osób, które pragną go naśladować i mu dorównać, obojga płci. Mają one tylko jeden cel – uwodzenie. I choć wydawać by się mogło, że wiodą idealne życie, tak naprawdę są to osoby bardzo nieszczęśliwe, którym bardziej niż kolejny wypad na miasto dobrze by zrobiła wizyta u psychoanalityka.
czytaj dalej >>
Gorąca noc Gorąca noc
Związki08-04-10
Niewielu z nas się do nich przyznaje, a przecież mogą one stać się pobudzającym afrodyzjakiem, wzmacniającym podniecenie i urozmaiceniem naszego życie seksualnego. Co to takiego? Nasze fantazje erotyczne.
czytaj dalej >>
Przyjaźń na chwilę Przyjaźń na chwilę
Związki07-04-10
W XXI wieku żyjemy bardzo szybko. Mamy szybkie samochody, Internet i telefony komórkowe. Ciągle gdzieś pędzimy i mamy bardzo mało czasu. Wszystko więc staramy się robić szybko. Szybko spożywamy posiłki, szybko się przemieszczamy, no i oczywiście bardzo szybko się zaprzyjaźniamy. Brak nam czasu na długie rozmowy, oswajanie się, budowanie zaufania i celebrowanie znajomości. Czasami nazywamy przyjacielem osobę, którą znamy dopiero od miesiąca. Wystarczy, że doskonale bawimy się z nią na zakupach, albo zawsze nas wysłucha w przerwie na lunch.
czytaj dalej >>
Mamuśka kontra singiel Mamuśka kontra singiel
Związki01-04-10
Gdy w twoim życiu pojawia się dziecko, twój świat zmienia się radykalnie. Nie jest to już ten sam świat, co twojej przyjaciółki. Wasza przyjaźń wystawiona jest wtedy na ciężką próbę. Odkąd zostałaś mamą, maleństwo absorbuje całą twoją uwagę, zabiera cały czas. Od chwili pojawienia się na świecie, jest ono dla ciebie najważniejsze, a przyjaciółka przechodzi na dalszy plan zwłaszcza, gdy wciąż jest singielką i nie doświadczyła jeszcze magii macierzyństwa.
czytaj dalej >>
Samotność – choroba cywilizacyjna Samotność – choroba cywilizacyjna
Związki17-03-10
Wydawać by się mogło, że w XXI wieku zawieranie i utrzymywanie znajomości jest łatwe jak nigdy dotąd. Mamy internet, komunikatory, fora, grupy dyskusyjne, portale społecznościowe, maile, telefony komórkowe. Jednak wystarczy, że wejdziemy na jakiekolwiek forum, a na pewno znajdziemy na nim choć jeden wątek typu: „jestem samotna”, „szukam przyjaciół”, „samotność mnie przytłacza”, „szukam koleżanki”, „mądra koleżanka pilnie poszukiwana”, „Jak nigdy nie być samotnym...”, „kto z was ma ponad 30 lat i nie ma kompletnie przyjaciół”, „Koleżanka/przyjaciółka?/nie ma dla mnie czasu...”, „poszukuję przyjaciółki "takiej prawdziwej "...”
czytaj dalej >>
Sformalizowany sponsoring Sformalizowany sponsoring
Związki17-03-10
Jest takie powiedzonko, które mówi, że instytucja małżeństwa jest nowoczesną formą prostytucji. I czasami faktycznie, zdarza się tak, że związek dwojga ludzi bardziej przypomina targowisko, na którym najcenniejszą walutą jest seks.
czytaj dalej >>
Pieniądze w związku Pieniądze w związku
Związki12-03-10
W bajce królewna wychodzi za księcia i żyją długo i szczęśliwie. W życiu kobieta wiąże się z mężczyzną, a potem zaczynają się zmagania z ich wspólnym budżetem. Miłość raczej nie kojarzy nam się z płaceniem rachunków, ale cóż... takie jest życie. Podobno pieniądze są jedną z najczęstszych przyczyn konfliktów między partnerami.
czytaj dalej >>
Teściowa: czy taki diabeł straszny, jak go malują? Teściowa: czy taki diabeł straszny, jak go malują?
Związki10-03-10
Teściowa to postać, która obrosła w stereotypy. Każdy z nas zna przynajmniej jeden złośliwy dowcip z nią w roli głównej. Teściowa z dowcipów to wredna, złośliwa baba, która wtrąca się w sprawy małżeństwa, często się zjawia z niezapowiedzianą wizytą i najchętniej pozbylibyśmy się jej z naszego życia.
czytaj dalej >>
Ty i Piotruś Pan Ty i Piotruś Pan
Związki10-03-10
Życie z mężczyzną z syndromem Piotrusia Pana nie jest łatwe. Już on sam ma trudny charakter. Jest lekkomyślny, niedojrzały, nieodpowiedzialny. Wiele zaczyna, niewiele kończy, nie dotrzymuje obietnic, nie można na nim polegać. Jest egoistą skupionym jedynie na sobie. Dba tylko o siebie i swoje dobre samopoczucie.
czytaj dalej >>
Kocha, lubi, szanuje... Kocha, lubi, szanuje...
Związki01-03-10
Sakramentalne: tak. Dwoje ludzi, wiążących się ślubem wierzy w trwałość ich związku. Są z reguły zakochani i mają poczucie, że właśnie zdobyli swój Mont Everest, że to już na zawsze. Jak mantrę wypowiadają „kocham cię”, jakby od tego zależało całe ich życie. A życie cóż, lubi płatać figle.
czytaj dalej >>
Bo we mnie jest sex... Bo we mnie jest sex...
Związki19-02-10
...gorący jak samum, bo we mnie jest sex, któż oprzeć się da mu? - tak śpiewała Kalina Jędrusik wiele lat temu. Tak jednak mogą zaśpiewać dzisiejsze kobiety świadome swego wdzięku. Nie są to jednak poważne matrony, które znają życie, to urocze i bezwzględnie wykorzystujące swoja przewagę nad płcią brzydką, studentki.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - agusia_83
Galeria - bianka
Galeria - anaid13
Galeria - met24
Galeria - anaid13
Galeria - Marzena
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite