Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Związki
Kobieca rozkosz Kobieca rozkosz
Związki14-08-10
Jesteśmy bardzo bogate, i to bogatsze od mężczyzn, bo spełnienie seksualne możemy przeżywać na wiele sposobów. Jednak kobiecy orgazm, choć tak wspaniały w swojej istocie, przysparza nie tylko mężczyznom, ale i naukowcom sporo problemu. Ci drudzy bowiem poddają w wątpliwość istnienie punktu G.
czytaj dalej >>
Udawany orgazm Udawany orgazm
Związki12-08-10
Zawsze wiemy, kiedy mężczyzna osiąga orgazm, bo to po prostu widać. Gorzej jest z nami – kobietami – widzianymi oczami faceta. 35-letni Marek skarży się, że odkąd odkrył, że żona oszukiwała go w sprawie orgazmów, nie wie już, kiedy rzeczywiście jego druga połówka przeżywa spełnienie, a kiedy udaje. – Zapytałem ją, czemu to robiła, a ona odparła, że nie chciała sprawiać mi przykrości, żebym nie pomyślał, że robię coś nie tak – mówi Marek.
czytaj dalej >>
Kłóć się z głową Kłóć się z głową
Związki04-08-10
W każdym związku zdarzają się konflikty. Nawet sposób krojenia chleba może być przyczyną małżeńskiej sprzeczki. Nie ma w tym nic złego, jeśli kłótnia prowadzi do oczyszczenia atmosfery i rozwiązania problemu.
czytaj dalej >>
Czy stały związek musi być nudny? Czy stały związek musi być nudny?
Związki22-07-10
Skąd bierze się wzajemna namiętność i przywiązanie? Czy takie stałe pożądanie da się właściwie kontrolować? Od czego zależy siła wzajemnych relacji i czy regułą jest, że po kilku latach związku musi ona przygasnąć?
czytaj dalej >>
Lato – najlepsza pora na dziecko! Lato – najlepsza pora na dziecko!
Związki19-07-10
Jeśli uznaliście, że już czas na potomstwo, weźcie pod uwagę sugestie lekarzy, którzy są zdania, że lato to bardzo dobra pora na poczęcie. Jeżeli się uda - następnej wiosny będziecie się cieszyli z przyjścia na świat waszego dziecka.
czytaj dalej >>
Jak podrywać latem? Jak podrywać latem?
Związki17-07-10
Amerykańskie badania potwierdzają, że nasza atrakcyjność latem wzrasta aż o 22,6 %. Okazuje się, że za wszystkim stoją feromony, które, wraz z nadejściem wysokich temperatur, ludzkie ciało wydziela intensywniej. Po tym, jak oficjalnie rozpoczęliśmy kalendarzowe lato liczymy, że dostrzeżemy je nie tylko w kalendarzu, ale i za oknem, a gorące temperatury pozwolą na relaks i zabawę podczas długo wyczekiwanego urlopu. Do takiego urlopu warto przygotować się z wyprzedzeniem i obok typowej zawartości torby w postaci kremów i olejków do opalania, można pomyśleć o tym, jak wykorzystamy te gorące dni, aby z radością i dużą dawką energii wrócić do dalszej pracy.
czytaj dalej >>
Nie opuszczę cię aż do… rozwodu! Nie opuszczę cię aż do… rozwodu!
Związki21-06-10
Czy miłość w wieku niezależności, nastawienia na własne spełnienie w ogóle może istnieć? W czasach gdy liczba rozwodów wzrasta, powinniśmy przykładać większą wagę do kształtowania solidnych więzi. Jak nie dać się rozwodowej modzie budując silne relacje?
czytaj dalej >>
Gdy kobieta utrzymuje dom Gdy kobieta utrzymuje dom
Związki11-06-10
Tradycyjny podział ról w rodzinie odchodzi do lamusa. Coraz częściej to kobieta zarabia na dom. Wykształcona i zaradna, doskonale radzi sobie w nowej roli. Ale czy obojgu – jej i jej partnerowi – wychodzi to na dobre?
czytaj dalej >>
Całuj do utraty tchu! Całuj do utraty tchu!
Związki11-06-10
Pocałunki mogą być różne, o czym z pewnością dobrze wiesz. Ale, choć wydaje się, że całować każdy może, nie każdy potrafi to robić tak, żeby na skróty trafić do raju. Bo całowanie to prawdziwa sztuka.
czytaj dalej >>
Żyć po zdradzie Żyć po zdradzie
Związki11-06-10
Stereotyp dyktuje, żeby unieść się honorem. Odruchowym pomysłem jest natychmiastowe rozstanie. A przecież nie wszystko - chociaż może się tak wydawać - legło w gruzach.
czytaj dalej >>
Wolne związki, czyli daj mi kocią łapę... Wolne związki, czyli daj mi kocią łapę...
Związki28-05-10
Coraz większą popularnością cieszą się tzw. wolne związki czyli układy między ludźmi w pewien sposób ich wiążące, ale dające także swobodę. Z jednej strony człowiek ma bowiem świadomość, że z kimś jest, a z drugiej jest całkowicie wolny, ponieważ nic tej osobie tak naprawdę nie obiecywał, niczego nie przyrzekał. Układy te są dużo bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać.
czytaj dalej >>
Julka i jej dwie mamy Julka i jej dwie mamy
Związki14-05-10
Kiedy Julka wraca do domu ze szkoły czeka na nią mama Karolina, gdy idzie spać bajkę czyta jej mama Gabrysia. Czy brakuje jej taty? Pewnie nie, bo go nigdy fizycznie nie miała. Żyje tak jak inne dzieci w jej wieku – chodzi do szkoły, bawi się, ma koleżanki. Nie ma tylko taty, ma za to „tęczową rodzinę”.
czytaj dalej >>
Skąd się bierze ludzka seksualność? Skąd się bierze ludzka seksualność?
Związki13-05-10
Zdaniem naukowców, ludzka seksualność wykracza daleko poza ramy i teorie zachowań seksualnych. Jeżeli w jakikolwiek sposób możemy kontrolować swoją seksualność i świadomie manipulować pożądaniem partnera, robimy to dzięki feromonom.
czytaj dalej >>
Płeć przyjaźni Płeć przyjaźni
Związki07-05-10
Czy istnieje przyjaźń damsko męska? Taka prawdziwa, czysto platoniczna, bez seksualnych podtekstów? W podstawówce, w liceum, a nawet na studiach, zawsze miałam bardzo wielu kolegów. Rozmawialiśmy na różne tematy, chodziliśmy razem na piwo, koncerty, imprezy. Doskonale się dogadywaliśmy. I choć w używaniu słowa „przyjaciel” jestem raczej oszczędna, to czasami z tymi chłopakami łączyło mnie coś więcej niż zwykłe koleżeństwo. Nigdy jednak nie było prób żadnej ze stron, aby te znajomości przerodziły się w coś więcej. Dzisiaj również mam przyjaciela mężczyznę – jest nim mój mąż i z nikim na świecie nie rozumiem się tak dobrze, ale tu ciężko mówić o uczuciu czysto platonicznym. Jak więc jest z tą przyjaźnią damsko męską? Każdy ma na ten temat inne zdanie a to, czy w nią wierzymy, czy nie, zależy od naszych osobistych doświadczeń.
czytaj dalej >>
Szybkie randki Szybkie randki
Związki28-04-10
Skojarzenie szybkości z randką nasuwa myśl o obyczajowym upadku naszych bezbożnych czasów, ale w speed dating nie ma nic nieprzyzwoitego. Przeciwnie, rebe Deyo, związany z organizacją Aish HaTorah (Ogień Tory), wymyślił ją właśnie po to, aby chronić swoich wiernych przed zgubnymi pokusami, które stwarza nowoczesny świat (kto myśli, że polska religijna prawica jest bardzo radykalna, ten mało wie o judaistycznej religijnej prawicy).
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - agusia_83
Galeria - ania23
Galeria - skiba7
Galeria - Żonka111
Galeria - agusia_83
Galeria - MARYANA
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite