Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Związki
Model typowy vs model partnerski Model typowy vs model partnerski
Związki13-01-11
Model typowy vs model partnerski - polskie oblicze funkcjonowania rodziny.
czytaj dalej >>
(Nie)groźny fetysz (Nie)groźny fetysz
Związki10-01-11
Jesteś zadowolona, gdy Twój facet kupuje Ci wciąż nową bieliznę, którą potem uwielbia z Ciebie ściągać. Zauważyłaś jednak, że od pewnego czasu bez użycia różnych seksownych gadżetów jego podniecenie spada. I zastanawiasz się, czy to normalne. Czy taka jaka jesteś – zwyczajna, bez szpilek i gorsetu, jeszcze go pociągasz...
czytaj dalej >>
Wymagania facetów w Sieci Wymagania facetów w Sieci
Związki05-01-11
Małgosia nie jest brzydka. Zwyczajna dziewczyna, ludzie mówią, że nawet całkiem urodziwa. A jednak jest sama. Faceci, których spotyka, stawiają na jedno: doskonałą urodę. A sami do przystojniaków nie należą...
czytaj dalej >>
Czego pragną faceci? Czego pragną faceci?
Związki29-12-10
Doskonała kochanka. Która z nas nie marzy być w ten sposób postrzeganą? Wydaje się nam jednak, że potrzeba do tego świetnej znajomości Kamasutry, nieźle wygimnastykowanego ciała, dużej atrakcyjności fizycznej, no i sporej śmiałości. Tymczasem w oczach facetów wygląda to całkiem inaczej.
czytaj dalej >>
Całuj mnie... intymnie! Całuj mnie... intymnie!
Związki22-12-10
Dobrego kochanka poznać po tym, jak całuje – mawia moja znajoma, kobieta piękna i światowa. Wie, co mówi, bo przed tygodniem dokonała kolejnego, szóstego w swojej karierze małżeńskiej, obrzędu ceremonii ślubnej. Notabene, w Nowym Jorku, czerwonej sukni i z czarną (!) różą w dłoni.
czytaj dalej >>
Fellatio – robimy, bo musimy? Fellatio – robimy, bo musimy?
Związki13-12-10
Ze świecą szukać kobiety, która lubiłaby fellatio. Robimy, bo musimy – tak krótko mówi Ania, w imieniu nie tylko swoim, ale i przyjaciółek, z którymi od czasów liceum spotyka się co tydzień na damskich plotkach. Dlaczego tak jest i co na ten temat sądzą kobiety?
czytaj dalej >>
Kobieta z dzieckiem skazana na samotność? Kobieta z dzieckiem skazana na samotność?
Związki07-12-10
Kobieta z dzieckiem, po rozwodzie albo wychowująca malucha od początku w pojedynkę, coraz częściej ma problem w znalezieniu partnera. Wszystko jest świetnie do czasu, aż nie padnie sakramentalne pytanie: „czy masz dzieci?”. A twierdząca odpowiedź przeważnie skutkuje zerwaniem tak obiecującego, zdawałoby się, kontaktu...
czytaj dalej >>
Jaki model partnerski realizujesz - quiz Jaki model partnerski realizujesz - quiz
Związki29-11-10
Projekt „Godzenie ról rodzinnych i zawodowych kobiet i mężczyzn” skierowany jest zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn w wieku 20 - 40 lat. Realizowany jest przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich przy współpracy merytorycznej Departamentu Analiz Ekonomicznych i Prognoz w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. Pomysłodawcy, poprzez liczne działania promocyjne, chcą upowszechnić idee wyrównywania szans kobiet i mężczyzn w dostępie do zatrudnienia, wzmacniania pozycji kobiet na rynku pracy, budowania wartości ekonomicznej pracy kobiet i wartości społecznej rodzicielstwa, promowania alternatywnych strategii w miejscu pracy, dzielących ryzyko pracodawcy i pracobiorcy. Wspieranie harmonijnego godzenia ról rodzinnych i zawodowych rodziców jest koniecznością.
czytaj dalej >>
Seks nasz powszedni Seks nasz powszedni
Związki29-11-10
Nie mamy czasu na seks. Na seks w rozumieniu całej tej scenerii, kiedy zbliżamy się intymnie z partnerem. Wymawiamy się zmęczeniem, obowiązkami, a przyparte do muru same proponujemy lub godzimy się na szybki numerek.
czytaj dalej >>
A może rozwód.. A może rozwód..
Związki29-11-10
Jeśli czujesz, że masz dość małżeństwa i od dawna przestało Ci ono służyć, jasne, że możesz się rozwieść. Po to przecież wymyślono rozwody. Ale najpierw zanalizuj swoją sytuację. Czy na pewno to jedyne dobre wyjście?
czytaj dalej >>
Dlaczego się ze mną ożenił? Dlaczego się ze mną ożenił?
Związki25-11-10
Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego Twój mąż zdecydował się na ślub? Dlaczego stanął z Tobą przed ołtarzem? Po kilku latach małżeństwa pewnie nie jedna z nas zadaje sobie to pytanie. I jaka pada odpowiedź? Oczywiście z miłości, bo jakżeby inaczej. Niestety Drogie Panie, jesteście w błędzie. Z wypowiedzi mężczyzn wynika, że to nie miłość doprowadziła ich do ołtarza.
czytaj dalej >>
Seks jak z poradnika Seks jak z poradnika
Związki22-11-10
Półki w księgarniach aż uginają się od poradników, jak być lepszą, sprawniejszą kochanką i dać szczęście swojemu mężczyźnie. Kolorowe magazyny nie są lepsze, w niemal każdym z nich znajdzie się choć jeden artykuł zaadresowany do kobiet w stylu „10 kroków, dzięki którym usatysfakcjonujesz partnera”. Wniosek z tego taki: albo jesteśmy głupie i niedouczone w sferze miłości albo zwyczajnie leniwe. Czy czujesz się taką kobietą, Matko Polko?
czytaj dalej >>
AAA... połówki szukam! AAA... połówki szukam!
Związki15-11-10
Biura matrymonialne odchodzą do lamusa, a w ich miejsce wkracza Internet. Coraz częściej właśnie w ten sposób Polacy poszukują swojej drugiej połówki.
czytaj dalej >>
Jak wykorzystać jesień? Jak wykorzystać jesień?
Związki15-11-10
Jesień, wraz z towarzyszącym jej chłodem, deszczem i niedoborem słońca, może, wbrew pozorom, być sezonem, który zbliży nas do siebie.
czytaj dalej >>
Seks najlepszy w czwartek Seks najlepszy w czwartek
Związki31-10-10
Angielscy naukowcy stwierdzili, że najlepszym dniem tygodnia na intymność jest czwartek. Wtedy bowiem poziom hormonów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, szczytuje.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - Anetta
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - viola88viola
Galeria - Katarzyna Piwecka
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite