Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Związki
Seks na zgodę? Seks na zgodę?
Związki16-03-11
Pokłóciliście się. Jesteś zła, obrażona, rozżalona. I właściwie chciałabyś się pogodzić, tyle, że najpierw o tym porozmawiać, przedyskutować wasze racje, dojść do jakiegoś porozumienia. Tymczasem on cię ciągnie do łóżka, a po wszystkim uważa, że już jest między wami dobrze i nie ma po co roztrząsać tego, co było...
czytaj dalej >>
„Antykoncepcja to problem kobiet…” – FAŁSZ! „Antykoncepcja to problem kobiet…” – FAŁSZ!
Związki14-03-11
Już przyzwyczailiśmy się do tego, że w sprawach antykoncepcji to kobieta jest tą osobą, która pamięta o zabezpieczeniu. Wielu mężczyzn czuje się usprawiedliwionych, zwłaszcza że seks z użyciem prezerwatywy nie zawsze jest satysfakcjonujący. Czy jednak musi być tak faktycznie, czy to właśnie kobiety mają być zawsze tymi, które odpowiedzialnie podchodzą do spraw seksu?
czytaj dalej >>
Co pociąga facetów? Co pociąga facetów?
Związki08-03-11
9 naszych czytelniczek wypowiedziało się na temat : Co Twoim zdaniem najbardziej pociąga mężczyzn w kobietach. Oto ich opinie:
czytaj dalej >>
Kiedy on się nie chce żenić... Kiedy on się nie chce żenić...
Związki08-03-11
... to masz problem, jeśli z kolei ty nie wyobrażasz sobie dalszego pożycia z nim bez ślubu. Ale spokojnie – być może jego obawy nie biorą się wcale z braku uczucia do ciebie, ale z powodu czekających go zmian, kiedy już włoży ci obrączkę na palec.
czytaj dalej >>
Jak się porozumieć nie tylko w Dniu Kobiet Jak się porozumieć nie tylko w Dniu Kobiet
Związki08-03-11
Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa, czyli „jak się porozumieć”? Przy okazji Dnia Kobiet zastanawiamy się, z czego wynikają różnice płci w postrzeganiu seksu, prowadzeniu samochodu czy znaczeniu rocznic waszego związku?
czytaj dalej >>
Pierwsza randka i... hop do łóżka Pierwsza randka i... hop do łóżka
Związki03-03-11
Nie, nie planowałaś tego. Myślałaś, że na kinie i kolacji się skończy. Jeszcze tylko pocałunek na dobranoc i do kolejnej randki. Tymczasem – stało się. Pocałunek trwał i trwał, a potem było zaproszenie na kawę, no i stało się: wylądowaliście w łóżku. I co teraz będzie?
czytaj dalej >>
Seks? A mnie tak boli głowa... Seks? A mnie tak boli głowa...
Związki21-02-11
Zapewne niejedna z was zastosowała choć raz w życiu tę wymówkę. I bynajmniej nie z powodu rzekomego bólu czegokolwiek, ale braku ochoty na igraszki z partnerem. Dlaczego? Żeby uciec przed przykrym obowiązkiem, w który przerodził się małżeński seks.
czytaj dalej >>
Jeśli nie chcesz mojej zguby... Jeśli nie chcesz mojej zguby...
Związki14-02-11
W każdym związku partnerskim powinna panować równowaga, czyli otrzymuję tyle samo, ile ci daję. Oczywiście, nie zwalnia to obu stron z niespodzianek czynionych z myślą o partnerze. Kwiaty, czekoladki, drobne prezenty bez okazji to miłe podkreślenie uczuć i gest świadczący o naturalnej potrzebie obdarowywania bliskiej sercu osoby.
czytaj dalej >>
Przed randką: weź prysznic, kup kondomy Przed randką: weź prysznic, kup kondomy
Związki14-02-11
Młodzi ludzie z 25 krajów na świecie (również Polacy) odpowiadali na pytanie, jakie czynności wykonują przed randką. Ponad 40 procent przyznało, że zawsze pamięta o higienie osobistej, a co czwarty zapewnił, że nie zapomina o antykoncepcji.
czytaj dalej >>
Zawiąż mi oczy, nałóż kajdanki... Zawiąż mi oczy, nałóż kajdanki...
Związki09-02-11
Jeśli twojego partnera podnieca BDSM, a ty wzdragasz się przed wszelką przemocą – nie ma jeszcze powodu do rozstania. Możecie przecież wprowadzić elementy sadomasochizmu, ale w jego najlżejszej wersji.
czytaj dalej >>
Z kamerą w łóżku Z kamerą w łóżku
Związki05-02-11
To może być dobry sposób na ożywienie intymnej relacji. Pod warunkiem, że macie dystans do siebie i nie wpadniecie w przygnębienie albo złość na widok waszych dalekich od doskonałości ciał. I pod warunkiem, że macie kamerę.
czytaj dalej >>
Różnica wieku w związku Różnica wieku w związku
Związki24-01-11
Jaka jest odpowiednia? Rok, dwa, a może pięć? A co z partnerami, którzy są względem siebie znacznie starsi albo młodsi? Czy ich związek ma szansę na przetrwanie?
czytaj dalej >>
Kiedy mężczyzna traci testosteron Kiedy mężczyzna traci testosteron
Związki17-01-11
Kiedy mężczyzna kocha kobietę, zazwyczaj stara się ją rozumieć, dociekać przyczyn jej złych stanów, niezadowolenia. Kiedy kobieta kocha mężczyznę, najczęściej się na niego obraża, biorąc wszystkie jego niepowodzenia do siebie.
czytaj dalej >>
Rola i pozycja mężczyzny Rola i pozycja mężczyzny
Związki13-01-11
Rola i pozycja mężczyzny w życiu rodzinnym i zawodowym.
czytaj dalej >>
Późne rodzicielstwo Późne rodzicielstwo
Związki13-01-11
29% respondentów biorących udział w badaniu na potrzeby projektu „Godzenie ról rodzinnych i zawodowych kobiet i mężczyzn” planuje posiadanie potomstwa w najbliższej przyszłości. Połowa odrzuca plany rodzicielskie, z czego ponad 30% - zdecydowanie. Częściej kategoryczne odrzucanie rodzicielstwa deklarowały kobiety1. Dlaczego?
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - alasoniq
Galeria - ZatroskanaMama
Galeria - agusia_83
Galeria - MARYANA
Galeria - agusia_83
Galeria - Katarzyna Piwecka
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite