Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Związki
Zakochać się latem Zakochać się latem
Związki13-07-09
Dlaczego wraz z nadejściem gorących dni wzrasta nasza ochota na seks? Czy większe libido jest wynikiem dużej dawki promieni słonecznych czy naturalnych związków, które latem organizm człowieka wydziela intensywniej?
czytaj dalej >>
Wojny domowe, czyli sprzeczki i kłótnie Wojny domowe, czyli sprzeczki i kłótnie
Związki07-07-09
W naszym społeczeństwie ciągle żywy jest mit, że dobre małżeństwo nigdy się nie kłóci. Tymczasem parę tworzy dwoje, zupełnie różnych ludzi. Mają one zupełnie inne osobowości. Każde z nich inaczej odczuwa złość, smutek. Ma swoje przyzwyczajenia i poglądy. Inaczej reaguje na stres i inne trudne sytuacje. Naturalne jest więc to, że czasami po prostu nie zgadzają się ze sobą lub działają sobie na nerwy i dochodzi do sprzeczek.
czytaj dalej >>
On, ona i pies On, ona i pies
Związki30-06-09
W filmie „Marley i ja” młode małżeństwo nie jest jeszcze gotowe, by zostać rodzicami. Decyduje się więc na zakup szczeniaka. I choć to tylko film, mam wrażenie, że moda na posiadanie psa zamiast dziecka staje się coraz popularniejsza.
czytaj dalej >>
Razem a osobno - związek na odległość. Razem a osobno - związek na odległość.
Związki23-06-09
Miłość sama w sobie nigdy nie jest łatwa. Gdy dodamy do niej jeszcze setki kilometrów, samotne wieczory, ciągłą tęsknotę i wieczne czekanie to można zwątpić w jej sens.
czytaj dalej >>
Kobieta vs mężczyzna Kobieta vs mężczyzna
Związki22-04-09
Dwie istoty. Zupełnie różne. A jednak zawsze obok siebie, często przez całe życie razem. I choć wiele już na ten temat mówiono i pisano to wciąż powraca to samo pytanie: kto ma gorzej? Która płeć jest bardziej poszkodowana w walce zwanej życiem?
czytaj dalej >>
Troje w łóżku – intymność rodziców a dziecko. Troje w łóżku – intymność rodziców a dziecko.
Związki20-04-09
Rozpoczynając wspólną drogę z naszym wybrankiem, cieszymy się każdą wspólną chwilą, ciepłem i czułym dotykiem jego rąk. Pragniemy tej bliskości, czułych słów, które szepcze nam do uszu. Realizujemy największy cel naszego życia – stajemy się rodzicami i...
czytaj dalej >>
Wieloletnie związki – sekret ich trwania. Wieloletnie związki – sekret ich trwania.
Związki14-03-09
Spotykamy na drodze swego życia kogoś, kto sprawia, że nagle – „jak grom z jasnego nieba” – ogarnia nas fala wielkich uczuć. Myśli krążące tylko wokół tej osoby czynią życie piękniejszym i sprawiają, że możemy „ góry przenosić”. Czujemy się piękniejsze, atrakcyjne i takimi w rzeczywistości się stajemy. Świat wiruje, a my z nim, serce bije nam szybciej, widzimy tylko tę osobę, wszystko inne się nie liczy, jesteśmy tylko MY. Zaczynamy snuć wspólne plany na wspaniałą przyszłość, stajemy na ślubnym kobiercu i...
czytaj dalej >>
Długie oczekiwanie na dziecko Długie oczekiwanie na dziecko
Związki02-03-09
Niektóre kobiety oczekują na własne dziecko nawet kilkanaście lat. Najpierw przez kilka lat starają się, wykorzystując wszystkie dostępne osiągnięcia medycyny a kiedy to nie przynosi rezultatów, zaczynają odwiedzać domy dziecka, aby tam odszukać swoje szczęście. Walka o rodzicielstwo w przypadku tych par wymaga bardzo dużego zaangażowania obu współmałżonków, bez chęci i współpracy nie da się bowiem przez to przejść bez szwanku na psychice.
czytaj dalej >>
Jak obchodzić Walentynki ? Jak obchodzić Walentynki ?
Związki10-02-09
Luty, choć to taki smutny miesiąc w Polsce, pełen zimnych, krótkich dni, ma w sobie jeden magiczny dzień, na który czeka większość z nas. Ludzie są bowiem stworzeni do miłości, skazani na miłość a przede wszystkim miłości stęsknieni. 14 luty - Dzień Świętego Walentego, popularnie zwany Walentynkami.
czytaj dalej >>
Czy zdrada leży w naturze człowieka? Czy zdrada leży w naturze człowieka?
Związki11-12-08
Do zdrady w Polsce przyznaje się 16% kobiet oraz 28% mężczyzn. 10% mężczyzn na świecie wychowuje nie swoje dzieci, nie wiedząc o tym. Badania pokazują również, że mężczyźni zdradzając - nadal kochają swoją żonę, a kobiety najczęściej w zdradzie szukają intymności i uznania.
czytaj dalej >>
Seks na obcasach. Seks na obcasach.
Związki07-11-08
Każdy facet lubi, kiedy jego partnerka nosi wysokie obcasy. One, niestety,jak już nas oswoją i udomowią, mają tendencję do wskakiwania w trampki albo inne buty na płaskim obcasie, twierdząc, że tak jest wygodniej i zdrowiej.
czytaj dalej >>
Seks tylko w sobotę? Seks tylko w sobotę?
Związki06-11-08
Wygląda na to, że największym wrogiem seksu jest nasza praca. Chyba, że go uprawiamy właśnie tam..:). Ale poważnie: praca tak nas męczy, że nie mamy już na nic siły. Homo sapiens w przeciwieństwie do innych zwierząt ma okres godowy przez cały rok.
czytaj dalej >>
Wychowywać czy tresować? Wychowywać czy tresować?
Związki28-10-08
Od wieków wiadomo, że światem rządzą kobiety! Nawet jeśli wszystkim się wydaje, że u władzy państwa, czy też rodziny jest mężczyzna, po bliższym przyjrzeniu się można zauważyć, że mężczyzna to tylko głowa, sterowana przez świadomą swych ruchów szyję.
czytaj dalej >>
Czy przyjaźń może się skończyć??? Czy przyjaźń może się skończyć???
Związki27-10-08
Czy przyjaźń można na chwilę odłożyć do poczekalni? Gdy mamy np. coś ciekawszego do roboty? Gdy jesteśmy za bardzo zabiegani i mamy nagle za dużo na głowie? Czy do takiej przyjaźni można kiedyś wrócić i nazywać ją dalej przyjaźnią?
czytaj dalej >>
Mój mąż nigdy nie błądzi !!! Mój mąż nigdy nie błądzi !!!
Związki16-10-08
Czemu zawsze, gdy mój mąż mówi, że się nie zgubiliśmy, że on doskonale wie, gdzie jesteśmy, obawiam się, że już nikt nas żywych nie zobaczy? Czemu faceci nigdy nie przyznają się do swoich słabości nawet za cenę świętego spokoju?
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - OlaM
Galeria - agusia_83
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - crysaliska
Galeria - agusia_83
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite