Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Związki
Myśl o seksie!
Faceci bez przerwy myślą o seksie. Pracując, jedząc, stojąc w kolejce, oglądając telewizję. I mają na to społeczną aprobatę. Co się dziwisz, przecież to facet – pewnie niejedna z nas szepnie na ucho narzekającej na rozbiegany wzrok swojego męża przyjaciółce.

O co ci chodzi, popatrzeć nie można, przecież to z tobą jestem, a za nią się tylko oglądam – powie niejeden facet odpierający zarzut zazdrosnej połowicy.A połowice cierpią. Najgorzej, rzecz jasna, mają patologiczne zazdrośnice. Ale i zwyczajnym kobietom też nie jest łatwo. Niby rozumieją, jaka to inna natura męska jest, niby przytakują, że jeśli na diecie, to menu może sobie przecież przeglądnąć, ale do spokoju i pogody ducha im daleko.


Nie będę przekonywać do powstrzymywania zapędów zielonookiego potwora ani radzić, żeby krótko trzymać swojego faceta, najlepiej na smyczy albo w złotej klatce. Bo prędzej czy później i tak z niej ucieknie. Ale gdyby postąpić jego, faceta, metodą? I przyznać się, że i ty o seksie myślisz i to nie tylko przed pójściem spać, ale (zdarza się), że i w pracy, w kolejce, podczas gotowania obiadu? O seksie przecież niekonieczne z własnym mężem, bo tylu fajnych mężczyzn co dzień na ulicy oglądasz. I – aby teorię potwierdzić – nic nie zaszkodzi, abyś się czasem – raz lub dwa – za wyjątkowo seksownym „obiektem” obejrzała.


Może wtedy twój własny obiekt potraktuje cię z większą empatią? A jeśli nawet nie, to już z pewnością nie będzie zawsze i wszędzie tak pewien swojej męskiej przewagi nad tobą. Bo przecież – przyznajmy się – nawet nie musimy w tym temacie tak bardzo udawać. No która z nas choć raz nie miała ochoty na fantazje o przystojnym koledze z pracy, seksownym aktorze czy choćby tym młodym sprzedawcy z pobliskiej kafejki?


Różnica między nami a facetami jest jedna, zasadnicza: my się sto razy zastanowimy, zanim fantazję wcielimy w życie, oni najczęściej nie zastanawiają się nad tym w ogóle. Podoba Ci się artykuł?


Zapisz się do naszego Newslettera a będziesz zawsze na bieżąco z nowościami naszego portalu.


Zapraszamy!www.magdawieteska.manifo.com


--- Magda Wieteska ---


Tagi: fantazje erotyczne, jak często, myśl o seksie, myślą o seksie, myślę o seksie, seks, sposób na faceta
Podobne artykuły:
Gorąca noc Damskie i męskie podejście do seksu Tak jak w filmie, czyli ŁÓŻKOWE POZYCJE Bo we mnie jest sex... Skąd się bierze ludzka seksualność? Chcę mieć dziecko! Polki a seksturystyka Suchość pochwy Porno tylko dla mężczyzn? Seks najlepszy w czwartek
dodaj komentarz
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - truskawka59
Galeria - agusia_83
Galeria - Marlena
Galeria - crysaliska
Galeria - MARYANA
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite