Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Związki
Całuj mnie... intymnie!
Dobrego kochanka poznać po tym, jak całuje – mawia moja znajoma, kobieta piękna i światowa. Wie, co mówi, bo przed tygodniem dokonała kolejnego, szóstego w swojej karierze małżeńskiej, obrzędu ceremonii ślubnej. Notabene, w Nowym Jorku, czerwonej sukni i z czarną (!) różą w dłoni.
Myliłby się jednak ten, kto sądzi, że świeżo upieczona żona mówiąc o pocałunku, miała na myśli zwyczajowe dotknięcie ustami ust. Nie, nie chodzi również o tak zwany pocałunek głęboki, erotyczny, choć trudno i takiej etykietki mu nie nadać. Rzecz jednak ma się dalej i głębiej, niżej i goręcej. Tak, znacznie niżej niż sądzicie, Panowie. Kobieta wszak nie składa się tylko z jednych warg. A te drugie, wcale nie mniej niż pierwsze, należy umieć całować.

Bardzo często panom się wydaje, że posiedli sztukę perfekcyjnego pieszczenia kobiety. Świadczyć ma o tym sam fakt, że się do tych rejonów zbliżają. Nie wystarczy jednak zagłębić się pomiędzy uda kobiety, ale trzeba jeszcze dotrzeć dalej i wybadać, gdzie zatrzymać się na chwilę, a gdzie pobyć trochę dłużej.

Płeć brzydsza skarży się często, że to my całujemy ich nieumiejętnie, używając za dużo zębów zamiast warg i języka. Odwróciłabym tę sytuację, dodając, że kobieta także lubi być pieszczona nie tylko w zakresie samego clitoris, ale i całego obszaru narządów intymnych. Niektórzy panowie ograniczają się bowiem do niemal ekwilibrystycznej gry językiem, który niczym jęzor wygłodniałego psa uderza z niewiarygodną szybkością w jeden z najczulszych punktów kobiecych.
Kochani – wolniej! I błagamy Was, nie tak jednostajnie... I Wy nie lubicie przecież, gdy skupiamy się na samej żołędzi penisa, omijając całą resztę Waszego uposażenia.
Słyszymy z Waszych ust, jakie mamy piękne waginy. Nie samym słowem człowiek jednak żyje. Używajcie aparatu mowy do czynów, a zobaczycie, jak będziemy Wam wdzięczne.

Wracając do światowej znajomej – ona to ledwie wysiadłszy z samolotu, zwierzyła się, że najpierw zakochała się w ustach swego nowo poślubionego małżonka, a dopiero potem w nim samym. Nie wiem, czy mistrz byłby zadowolony z takiego wyznania, choć kto wie, może... Gwoli wyjaśnienia dodam, że para ta poznała się najpierw oralnie, a dopiero potem w tradycyjny sposób. I to wcale nie była najmocniejsza z przygód mojej światowej znajomej...
--- Magda Wieteska ---


Tagi: intymne pocałunki, intymność, narządy intymne, seks, związki
Podobne artykuły:
Obalamy mity z prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem (Nie)groźny fetysz Przed randką: weź prysznic, kup kondomy Nadwaga a seks Dlaczego mężczyzna zawodzi w łóżku? Kłusowniczki Zawiąż mi oczy, nałóż kajdanki... Czego pragną faceci? Z kamerą w łóżku Seks? A mnie tak boli głowa...
dodaj komentarz
baby  22-12-10 12:28
czytaj komentarz >>

:-)
Lena  23-12-10 12:24
czytaj komentarz >>

POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - anaid13
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - MARYANA
Galeria - MARYANA
Galeria - MARYANA
Galeria - anaid13
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite