Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Związki
Bezpieczny romans
Agata jest mężatka od 15 lat. Marcin ożenił się 12 lat temu. Nie żałują swoich decyzji, a jednak zdradzają własnych partnerów. O swoim związku mówią, że to sposób na złamanie małżeńskiej rutyny, a zresztą, łączy ich przecież tylko seks.
Poznali się przez przypadek. Jej zepsuło się nagle auto, on akurat przejeżdżał, zatrzymał się i pomógł. Mówią, że od razu coś zadziałało. Nie minęło wiele czasu, jak znaleźli się w łóżku. Dokładnie było to... pół godziny od zdarzenia na drodze. Przydrożny motel, szybki seks. Było świetnie, zgodnie przyznają. To ich popchnęło do dalszych działań. Od pół roku spotykają się regularnie, przeważnie dwa razy w tygodniu. Bez skrępowania smakują swoje ciała i uprawiają takie pieszczoty, jakich nie próbowali ze swoimi małżonkami. On nie musi jej do niczego namawiać, a ona z ochotą rozkłada przed nim nogi. Po wszystkim biorą prysznic, ale osobno. Czym innym jest nagość w łóżku, czym innym intymność w łazience, mówią. Mało rozmawiają. Właściwie jeśli już to o pogodzie, czasem o pracy. Tematów związanych z życiem prywatnym nie poruszają. Oczywiście wiedzą wzajemnie o swoich partnerach życiowych, ale nie wchodzą w to głębiej.

To przecież tylko seks
Czy nie boją się zaangażowania emocjonalnego? Odpowiadają, że nie, dodając „przecież to tylko seks”. Świetny, nierzadko wyuzdany, ale seks. A fikołki w łóżku mają niewiele wspólnego z jakąś więzią.
Trochę im żal małżonków. Jednak oboje uważają swoje związki za udane. Agata ma dwoje dzieci, Marcinowi niedługo urodzi się trzeci syn.
Sytuacja trochę wymknęła się im spod kontroli. Na początku przewidywali, że po drugim, góra trzecim razie namiętność się wypali. Ale tak się nie stało. Pożądają się nadal mocno, chociaż żyć bez siebie umieją. W wakacje na przykład widują się rzadko i nie płaczą za sobą, nie tęsknią. Nie utrzymują też ze sobą żadnego kontaktu telefonicznego czy mailowego, kiedy się nie widzą. Telefony, a raczej smsy, służą im tylko do umawiania spotkań. Za to gdy się po dłuższej przerwie zobaczą, trudno im wyjść z łóżka.

Nie widzą się jako para
Czy gdyby nie mieli zobowiązań, mogliby żyć razem? – Nie sądzę – pierwsza odpowiada Agata. – Marcin jest świetny w łóżku, ale poza nim go nie znam. A nie wygląda na faceta w moim typie.
Jaki jest typ Agaty? Opiekuńczy, zaradny, troskliwy i czuły. I żeby imponował jej wiedzą i umiejętnościami. Lubi poza tym mężczyzn szczupłych, wręcz chudych, czego o Marcinie nie można powiedzieć.
A on? Również jest zdania, że jako para by się nie sprawdzili. On z kolei lubi kobiety łagodne, takie do zaopiekowania, i żeby świetnie gotowały. A Agata wygląda na ostatnią, której odpowiadałaby rola kury domowej.
Jak długo ich układ przetrwa? – Liczymy się z tym, że kiedyś nadejdzie kres. Co wtedy? No... nic. Pożegnamy się, życząc sobie powodzenia.

Na razie ich intymna relacja kwitnie. Widzą jej plusy także na innych polach. Marcin stał się mniejszym cholerykiem, byle co już go nie wytrąca z równowagi. Agata jest w końcu zaspokojona erotycznie. Z mężem jakoś nigdy jej się to nie udało.
Czy zmieniliby swoje życie, gdyby pojawiła się taka możliwość? – Raczej nie. Dobrze jest tak, jak jest. Po co coś zmieniać? – odpowiadają pytaniem.
--- Magda Wieteska ---


Tagi: namiętność, seks, seks bez zobowiązań, to tylko seks, zdrada, związek
Podobne artykuły:
Nowy trend: seks z kolegą Wspólne życie zabija namiętność? Mężczyźni mają gorzej Czy stały związek musi być nudny? Co pociąga facetów? Seks nasz powszedni Damskie i męskie podejście do seksu Nie wyjeżdżasz na majówkę? Uprawiaj seks! Mam ochotę na romans Seks z robotem
dodaj komentarz
Aga  27-10-10 09:15
czytaj komentarz >>

POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - agusia_83
Galeria - viola88viola
Galeria - anaid13
Galeria - malina820
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite