Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Związki
6 rzeczy, które sprawią, że ...... 6 rzeczy, które sprawią, że ......
Związki07-08-17
Twój urlop nie zamieni się w koszmar
czytaj dalej >>
Seniorze, dowiedz się jak dbać o wzrok Seniorze, dowiedz się jak dbać o wzrok
Związki27-10-16
Objawy gorszego widzenia odczuwamy szczególnie w wieku średnim, po latach eksploatacji narządu wzroku w pracy i w życiu codziennym. Chociaż starzenie się wzroku jest procesem naturalnym, można go spowolnić i złagodzić, przyczyniając się do lepszego komfortu widzenia. Dowiedz się, w jaki sposób możesz tego dokonać.
czytaj dalej >>
Czy Czy "ufać" zawsze oznacza "kontrolować"?
Związki16-04-14
Zaufanie jest podstawą każdego związku. Jednak ślepa ufność może każdego doprowadzić do zguby. Ta teoria ma swoje zastosowanie szczególnie w przypadku bardzo bliskich relacji międzyludzkich, w których jedna z osób może dążyć do wykorzystania pokładanego w niej zaufania. Jak się przed takimi zachowaniami bronić?
czytaj dalej >>
Feromony na urlopie – czy działają? Feromony na urlopie – czy działają?
Związki23-07-13
Urlop to czas, w którym - obok odpoczynku i nieprzerwanego relaksu - nawiązujemy najwięcej nowych znajomości, a te już nawiązane pielęgnujemy bardziej niż zwykle. To podczas urlopu właśnie uprawiamy więcej seksu, bo zwyczajnie - będąc wypoczętym i wyspanym - mamy na ten seks większą ochotę. Czy pomagają nam w tym feromony?
czytaj dalej >>
Znamy geny odpowiedzialne za zdradę! Znamy geny odpowiedzialne za zdradę!
Związki26-06-13
O tym, czy zdradzimy partnera czy nie, decydują geny – wynika z najnowszych badań. Oznacza to, że tak naprawdę nie mamy wpływu na to, czy będziemy wierni. Czy zdrada znalazła więc swoje wytłumaczenie, a oszukana osoba nie ma od dziś powodu, by mieć żal do niewiernego partnera?
czytaj dalej >>
Czy on będzie dobry w łóżku? Czy on będzie dobry w łóżku?
Związki26-06-13
Jest sposób by sprawdzić czy mężczyzna będzie dobrym kochankiem
czytaj dalej >>
Miłość silniejsza niż śmierć, czyli o wdowieństwie Miłość silniejsza niż śmierć, czyli o wdowieństwie
Związki29-05-13
O ile relacja rodzic – dziecko, bardzo silna na początku, stopniowo rozluźnia się, o tyle przeciwnie dzieje się z relacją małżeńską. Staje się ona niezależnym, szczelnym światem z mnóstwem funkcji obronnych dla obojga. Chroni poczucie przynależności, wspólne problemy, bezpieczeństwo, wsparcie, rytuały, wspólne plany, dwie pensje czy emerytury. Tu nie ma ja, jest my.
czytaj dalej >>
Czy ten związek może zapobiec zdradzie? Czy ten związek może zapobiec zdradzie?
Związki22-05-13
Okazuje się, że Oksytocyna - poza tworzeniem więzi rodzicielskich - ma również spory wpływ na relacje między kobietą, a mężczyzną, przyczyniając się do wzrostu wierności w związku. Powstrzymuje bowiem mężczyzn od kontaktu z innymi kobietami.
czytaj dalej >>
Nie wyjeżdżasz na majówkę? Uprawiaj seks! Nie wyjeżdżasz na majówkę? Uprawiaj seks!
Związki05-05-13
Jak wiadomo urlop – nawet najkrótszy – i związany z nim czas wolny sprzyja związkom i ociepla relacje między partnerami. To podczas urlopów właśnie wzrasta bowiem częstotliwość uprawiania seksu, a co się z tym wiąże i korzyści, jakie ten seks przynosi.
czytaj dalej >>
Komunikacja w związku w oparciu o NVC Komunikacja w związku w oparciu o NVC
Związki31-07-12
Gra w „moje na wierzchu” zakazana
czytaj dalej >>
Oblicza zdrady Oblicza zdrady
Związki19-03-12
Kto zdradza i dlaczego? Czy kłamstwo można rozpoznać? Po czym poznać, że najbliższa nam osoba zaczyna się oddalać? Zdrada jest główną przyczyną rozwodów i traumatycznych doświadczeń, które często na wiele lat podkopują nasze zaufanie do drugiego człowieka. Zaczyna się całkiem niewinnie.
czytaj dalej >>
Problem spychany pod dywan Problem spychany pod dywan
Związki27-02-12
Są takie problemy w związku, z którymi mimo czynionych wysiłków nie możemy sobie poradzić. Po kolejnej, nic nowego niewnoszącej kłótni najczęściej decydujemy się na ciąg dalszy zimnej wojny albo rozstanie. Wbrew pozorom to nie są tylko dwa możliwe rozwiązania.
czytaj dalej >>
Myśl o seksie! Myśl o seksie!
Związki23-02-12
Faceci bez przerwy myślą o seksie. Pracując, jedząc, stojąc w kolejce, oglądając telewizję. I mają na to społeczną aprobatę. Co się dziwisz, przecież to facet – pewnie niejedna z nas szepnie na ucho narzekającej na rozbiegany wzrok swojego męża przyjaciółce.
czytaj dalej >>
Rewolucja, czyli dziecko Rewolucja, czyli dziecko
Związki17-02-12
Wiele par przechodzi kryzys po urodzeniu dziecka. Często nie mogą tego zrozumieć, bo przecież sami chcieli powiększenia rodziny, to nie była żadna wpadka. Tymczasem rzeczywistość jest brutalna: maleńki człowiek zabrał im wszystko, co do tej pory stanowiło o szczęściu...
czytaj dalej >>
Romantycznie czy zmysłowo? Romantycznie czy zmysłowo?
Związki14-02-12
Wielbiciele walentynek wcale nie muszą się ograniczać do czerwonych serc, czekoladek i milusich poduszeczek z napisem „I love you”. Mogą z pazurem wejść w 14 lutego, ofiarowując swojej wybrance seksowną bieliznę, afrodyzjaki czy... wibrator.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - agusia_83
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - marta187
Galeria - agusia_83
Galeria - Kasinek
Galeria - Katarzyna Piwecka
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite