Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Zdrowie
Kremy antycellulitowe - czy to naprawdę działa? Kremy antycellulitowe - czy to naprawdę działa?
Zdrowie07-02-13
Odchudzanie wymaga sporego wysiłku. Każdy, kto chociaż raz podjął próbę pozbycia się zbędnych kilogramów wie, że niełatwo jest zmieniać swoje nawyki żywieniowe.
czytaj dalej >>
Co wiesz o pomarańczach? Co wiesz o pomarańczach?
Zdrowie04-02-13
Pomarańcze niegdyś były oznaką luksusu i zamożności. Jeśli jako dziecko znaleźliśmy, chociaż jedną pomarańczę w paczce „od Mikołaja”, to był powód do dumy.
czytaj dalej >>
Jak rozpocząć walkę z nałogiem nikotynowym? Jak rozpocząć walkę z nałogiem nikotynowym?
Zdrowie31-01-13
Pierwszym krokiem w procesie rzucania palenia powinno być uświadomienie sobie, w jakim celu chce się tego dokonać.
czytaj dalej >>
Zarodek pod stałym nadzorem embriologa Zarodek pod stałym nadzorem embriologa
Zdrowie13-12-12
W laboratorium IVF nOvum, za sprawą embrioskopu, możliwa jest obserwacja zarodka od chwili poczęcia, przez wszystkie stadia jego rozwoju, aż do transferu, bez konieczności wyjmowania embrionów z inkubatora i narażania ich na zmiany temperatury i pH.
czytaj dalej >>
1 grudnia ­– Światowy Dzień AIDS 1 grudnia ­– Światowy Dzień AIDS
Zdrowie30-11-12
Od 1988 roku z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia obchodzony jest Światowy Dzień AIDS (inna nazwa: Światowy Dzień Walki z AIDS). W tym dniu, na całym świecie organizowane są konferencje i akcje edukacyjne. Uniwersalnym symbolem świadomości i wsparcia dla osób żyjących z HIV jest czerwona wstążka.
czytaj dalej >>
Hipotonia, czyli niedociśnienie Hipotonia, czyli niedociśnienie
Zdrowie31-10-12
Wszyscy doskonale wiemy, jakie skutki może przynieść zbyt wysokie ciśnienie krwi. Udar, zawał, niedoczynność serca – to tylko niektóre z zagrożeń, jakie niesie za sobą nadciśnienie. A co wiemy o niskim ciśnieniu? Jak poznać jego objawy, jak leczyć? Dowiesz się z tego artykułu.
czytaj dalej >>
Hartuj się! Hartuj się!
Zdrowie22-10-12
Okres jesienno-zimowy zawsze kojarzy się z przeziębieniami i spadkiem formy. Kaszel, chrypka, kichanie, to wszystko zasługa infekcji, o które nietrudno, jeśli nasz organizm jest mało odporny. Jak się zahartować na zimę?
czytaj dalej >>
Banany Banany
Zdrowie07-10-12
Banan to popularny i lubiany owoc. Przywędrował do nas z ciepłych krajów (Brazylia, Ekwador, Filipiny). W Europie pojawiły się pod koniec XIX wieku. Czy jednak warto go jeść? Czy są zdrowe? Czy warto dawać je dzieciom?
czytaj dalej >>
Encyklopedia witamin cz. 3 Encyklopedia witamin cz. 3
Zdrowie18-09-12
Następna część cyklu o witaminach. Dziś przedstawiamy witaminę D.
czytaj dalej >>
Reumatoidalne zapalenie stawów Reumatoidalne zapalenie stawów
Zdrowie22-08-12
Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. Poradnik dla chorych. Autor: dr J. Niebrzydowski
czytaj dalej >>
Encyklopedia witamin cz.2 Encyklopedia witamin cz.2
Zdrowie14-08-12
Kolejna część na temat witamin. Tym razem na tapetę wzięłam witaminę C. Najbardziej chyba znana z witamin. Najczęściej kojarzona z małymi, żółtymi tabletkami jak i z cytryną. Co nam daje? Gdzie się znajduje?
czytaj dalej >>
Problem z oczami Problem z oczami
Zdrowie31-07-12
Każdy z nas narzeka czasem na swój wzrok - a to oczy bolą, a to obraz się rozmazuje… Z tej racji przedstawiamy wam jedną z chorób, która dotyka coraz większe grono ludzi.
czytaj dalej >>
Encyklopedia witamin cz. 1 Encyklopedia witamin cz. 1
Zdrowie31-07-12
Witamina A, E, D… Znamy je ze słyszenia, lecz co tak naprawdę o nich wiemy? Co nam dają? Czy są potrzebne, czy raczej szkodzą? Proponujemy naszym Czytelnikom krótkie kompendium wiedzy na temat poszczególnych witamin. W dzisiejszym odcinku witamina E.
czytaj dalej >>
Jęczmień Jęczmień
Zdrowie20-04-12
Pewnie wiele z nas spotkało się z tą chorobą. Powstaje ona u osób, które nie przestrzegają higieny. Często schorzenie to dotyka również osoby starsze. Wywołuje je gronkowiec złocisty.
czytaj dalej >>
Czekolada Czekolada
Zdrowie26-03-12
Czekolada uznawana jest przez wielu za doskonały środek na wszystkie zmartwienia. Czy jednak jest taka zdrowa jak byśmy chcieli?
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - OlaM
Galeria - MARYANA
Galeria - wiewiorczak
Galeria - monika1985
Galeria - ggmmtt
Galeria - Katarzyna Piwecka
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite