Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Zdrowie
Wiosnę czas zacząć Wiosnę czas zacząć
Zdrowie24-03-13
Pierwszy dzień długo wyczekiwanej wiosny już za nami. Tym bardziej pożądanej po tym, jak pogoda przez ostatnie dni wystawiła naszą cierpliwość na poważną próbę. Jak efektownie rozpocząć ciepły sezon i przygotować ciało (i duszę) na powitanie lata?
czytaj dalej >>
Ubezpieczenie zdrowotne w zależności od potrzeb Ubezpieczenie zdrowotne w zależności od potrzeb
Zdrowie21-03-13
Rynek nie znosi próżni, zatem jeśli tylko znajdą się chętni na dane usługi, zaraz pojawi się ktoś kto zechce je świadczyć, oczywiście za odpowiednią opłatą. Tak jest i w przypadku usług medycznych, których prywatny rynek rozwija się w zawrotnym tempie, podobnie jak przybywa mu klientów.
czytaj dalej >>
Młoda mama w kuchni Młoda mama w kuchni
Zdrowie18-03-13
O jejku! Karmienie dziecka piersią i rodzina do wykarmienia. Koszmar jakiś wielki. Szkoda, że rodziny się nie da wykarmić piersią... No, niestety, głodomory potrzebują czegoś innego.
czytaj dalej >>
Rozkoszne zakupy dla zdrowia Rozkoszne zakupy dla zdrowia
Zdrowie08-03-13
Dbanie o zdrowie i dobrą kondycję to dziś dla kobiet nie tylko obowiązek, ale i przyjemność, szczególnie gdy zakupy mogą robić w sex-shopie. I choć brzmi to wciąż trochę zaskakująco, na półkach z erotycznymi zabawkami leży niejedna rzecz, która mogłaby się znaleźć na lekarskiej recepcie.
czytaj dalej >>
Dobry wybór to podstawa - mierzymy ciśnienie Dobry wybór to podstawa - mierzymy ciśnienie
Zdrowie28-02-13
Zegarowy a może elektroniczny? Jeśli ten drugi to w pełni zautomatyzowany czy może półautomat z gruszką pompującą.
czytaj dalej >>
Co w przerwie śniadaniowej? Co w przerwie śniadaniowej?
Zdrowie25-02-13
Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak ważna dla naszego dobrego zdrowia i samopoczucia jest odpowiednia dieta. Zdrowe odżywianie to pozytywny trend i moda, której warto ulec. Aby nasz organizm prawidłowo pracował-niezbędne jest dostarczanie mu w ciągu dnia wartościowych posiłków.
czytaj dalej >>
Nasz Świat Mukowiscydozy Nasz Świat Mukowiscydozy
Zdrowie21-02-13
Mukolife – wirtualny projekt angażujący nastolatków chorych na mukowiscydozę wystartował z początkiem lutego 2013 roku. To miejsce, gdzie dzielą się opiniami, chwalą sukcesami i mobilizują do dalszego działania.
czytaj dalej >>
Kremy antycellulitowe - czy to naprawdę działa? Kremy antycellulitowe - czy to naprawdę działa?
Zdrowie07-02-13
Odchudzanie wymaga sporego wysiłku. Każdy, kto chociaż raz podjął próbę pozbycia się zbędnych kilogramów wie, że niełatwo jest zmieniać swoje nawyki żywieniowe.
czytaj dalej >>
Co wiesz o pomarańczach? Co wiesz o pomarańczach?
Zdrowie04-02-13
Pomarańcze niegdyś były oznaką luksusu i zamożności. Jeśli jako dziecko znaleźliśmy, chociaż jedną pomarańczę w paczce „od Mikołaja”, to był powód do dumy.
czytaj dalej >>
Jak rozpocząć walkę z nałogiem nikotynowym? Jak rozpocząć walkę z nałogiem nikotynowym?
Zdrowie31-01-13
Pierwszym krokiem w procesie rzucania palenia powinno być uświadomienie sobie, w jakim celu chce się tego dokonać.
czytaj dalej >>
Zarodek pod stałym nadzorem embriologa Zarodek pod stałym nadzorem embriologa
Zdrowie13-12-12
W laboratorium IVF nOvum, za sprawą embrioskopu, możliwa jest obserwacja zarodka od chwili poczęcia, przez wszystkie stadia jego rozwoju, aż do transferu, bez konieczności wyjmowania embrionów z inkubatora i narażania ich na zmiany temperatury i pH.
czytaj dalej >>
1 grudnia ­– Światowy Dzień AIDS 1 grudnia ­– Światowy Dzień AIDS
Zdrowie30-11-12
Od 1988 roku z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia obchodzony jest Światowy Dzień AIDS (inna nazwa: Światowy Dzień Walki z AIDS). W tym dniu, na całym świecie organizowane są konferencje i akcje edukacyjne. Uniwersalnym symbolem świadomości i wsparcia dla osób żyjących z HIV jest czerwona wstążka.
czytaj dalej >>
Hipotonia, czyli niedociśnienie Hipotonia, czyli niedociśnienie
Zdrowie31-10-12
Wszyscy doskonale wiemy, jakie skutki może przynieść zbyt wysokie ciśnienie krwi. Udar, zawał, niedoczynność serca – to tylko niektóre z zagrożeń, jakie niesie za sobą nadciśnienie. A co wiemy o niskim ciśnieniu? Jak poznać jego objawy, jak leczyć? Dowiesz się z tego artykułu.
czytaj dalej >>
Hartuj się! Hartuj się!
Zdrowie22-10-12
Okres jesienno-zimowy zawsze kojarzy się z przeziębieniami i spadkiem formy. Kaszel, chrypka, kichanie, to wszystko zasługa infekcji, o które nietrudno, jeśli nasz organizm jest mało odporny. Jak się zahartować na zimę?
czytaj dalej >>
Banany Banany
Zdrowie07-10-12
Banan to popularny i lubiany owoc. Przywędrował do nas z ciepłych krajów (Brazylia, Ekwador, Filipiny). W Europie pojawiły się pod koniec XIX wieku. Czy jednak warto go jeść? Czy są zdrowe? Czy warto dawać je dzieciom?
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - agusia_83
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - MARYANA
Galeria - MARYANA
Galeria - monia
Galeria - agusia_83
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite