Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Zdrowie
Ubezpieczenie zdrowotne w zależności od potrzeb Ubezpieczenie zdrowotne w zależności od potrzeb
Zdrowie21-03-13
Rynek nie znosi próżni, zatem jeśli tylko znajdą się chętni na dane usługi, zaraz pojawi się ktoś kto zechce je świadczyć, oczywiście za odpowiednią opłatą. Tak jest i w przypadku usług medycznych, których prywatny rynek rozwija się w zawrotnym tempie, podobnie jak przybywa mu klientów.
czytaj dalej >>
Młoda mama w kuchni Młoda mama w kuchni
Zdrowie18-03-13
O jejku! Karmienie dziecka piersią i rodzina do wykarmienia. Koszmar jakiś wielki. Szkoda, że rodziny się nie da wykarmić piersią... No, niestety, głodomory potrzebują czegoś innego.
czytaj dalej >>
Rozkoszne zakupy dla zdrowia Rozkoszne zakupy dla zdrowia
Zdrowie08-03-13
Dbanie o zdrowie i dobrą kondycję to dziś dla kobiet nie tylko obowiązek, ale i przyjemność, szczególnie gdy zakupy mogą robić w sex-shopie. I choć brzmi to wciąż trochę zaskakująco, na półkach z erotycznymi zabawkami leży niejedna rzecz, która mogłaby się znaleźć na lekarskiej recepcie.
czytaj dalej >>
Dobry wybór to podstawa - mierzymy ciśnienie Dobry wybór to podstawa - mierzymy ciśnienie
Zdrowie28-02-13
Zegarowy a może elektroniczny? Jeśli ten drugi to w pełni zautomatyzowany czy może półautomat z gruszką pompującą.
czytaj dalej >>
Co w przerwie śniadaniowej? Co w przerwie śniadaniowej?
Zdrowie25-02-13
Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak ważna dla naszego dobrego zdrowia i samopoczucia jest odpowiednia dieta. Zdrowe odżywianie to pozytywny trend i moda, której warto ulec. Aby nasz organizm prawidłowo pracował-niezbędne jest dostarczanie mu w ciągu dnia wartościowych posiłków.
czytaj dalej >>
Nasz Świat Mukowiscydozy Nasz Świat Mukowiscydozy
Zdrowie21-02-13
Mukolife – wirtualny projekt angażujący nastolatków chorych na mukowiscydozę wystartował z początkiem lutego 2013 roku. To miejsce, gdzie dzielą się opiniami, chwalą sukcesami i mobilizują do dalszego działania.
czytaj dalej >>
Kremy antycellulitowe - czy to naprawdę działa? Kremy antycellulitowe - czy to naprawdę działa?
Zdrowie07-02-13
Odchudzanie wymaga sporego wysiłku. Każdy, kto chociaż raz podjął próbę pozbycia się zbędnych kilogramów wie, że niełatwo jest zmieniać swoje nawyki żywieniowe.
czytaj dalej >>
Co wiesz o pomarańczach? Co wiesz o pomarańczach?
Zdrowie04-02-13
Pomarańcze niegdyś były oznaką luksusu i zamożności. Jeśli jako dziecko znaleźliśmy, chociaż jedną pomarańczę w paczce „od Mikołaja”, to był powód do dumy.
czytaj dalej >>
Jak rozpocząć walkę z nałogiem nikotynowym? Jak rozpocząć walkę z nałogiem nikotynowym?
Zdrowie31-01-13
Pierwszym krokiem w procesie rzucania palenia powinno być uświadomienie sobie, w jakim celu chce się tego dokonać.
czytaj dalej >>
Zarodek pod stałym nadzorem embriologa Zarodek pod stałym nadzorem embriologa
Zdrowie13-12-12
W laboratorium IVF nOvum, za sprawą embrioskopu, możliwa jest obserwacja zarodka od chwili poczęcia, przez wszystkie stadia jego rozwoju, aż do transferu, bez konieczności wyjmowania embrionów z inkubatora i narażania ich na zmiany temperatury i pH.
czytaj dalej >>
1 grudnia ­– Światowy Dzień AIDS 1 grudnia ­– Światowy Dzień AIDS
Zdrowie30-11-12
Od 1988 roku z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia obchodzony jest Światowy Dzień AIDS (inna nazwa: Światowy Dzień Walki z AIDS). W tym dniu, na całym świecie organizowane są konferencje i akcje edukacyjne. Uniwersalnym symbolem świadomości i wsparcia dla osób żyjących z HIV jest czerwona wstążka.
czytaj dalej >>
Hipotonia, czyli niedociśnienie Hipotonia, czyli niedociśnienie
Zdrowie31-10-12
Wszyscy doskonale wiemy, jakie skutki może przynieść zbyt wysokie ciśnienie krwi. Udar, zawał, niedoczynność serca – to tylko niektóre z zagrożeń, jakie niesie za sobą nadciśnienie. A co wiemy o niskim ciśnieniu? Jak poznać jego objawy, jak leczyć? Dowiesz się z tego artykułu.
czytaj dalej >>
Hartuj się! Hartuj się!
Zdrowie22-10-12
Okres jesienno-zimowy zawsze kojarzy się z przeziębieniami i spadkiem formy. Kaszel, chrypka, kichanie, to wszystko zasługa infekcji, o które nietrudno, jeśli nasz organizm jest mało odporny. Jak się zahartować na zimę?
czytaj dalej >>
Banany Banany
Zdrowie07-10-12
Banan to popularny i lubiany owoc. Przywędrował do nas z ciepłych krajów (Brazylia, Ekwador, Filipiny). W Europie pojawiły się pod koniec XIX wieku. Czy jednak warto go jeść? Czy są zdrowe? Czy warto dawać je dzieciom?
czytaj dalej >>
Encyklopedia witamin cz. 3 Encyklopedia witamin cz. 3
Zdrowie18-09-12
Następna część cyklu o witaminach. Dziś przedstawiamy witaminę D.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - agusia_83
Galeria - zuzamm
Galeria - agusia_83
Galeria - MARYANA
Galeria - Olkaa12
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite