Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Zdrowie
Hartuj się! Hartuj się!
Zdrowie22-10-12
Okres jesienno-zimowy zawsze kojarzy się z przeziębieniami i spadkiem formy. Kaszel, chrypka, kichanie, to wszystko zasługa infekcji, o które nietrudno, jeśli nasz organizm jest mało odporny. Jak się zahartować na zimę?
czytaj dalej >>
Banany Banany
Zdrowie07-10-12
Banan to popularny i lubiany owoc. Przywędrował do nas z ciepłych krajów (Brazylia, Ekwador, Filipiny). W Europie pojawiły się pod koniec XIX wieku. Czy jednak warto go jeść? Czy są zdrowe? Czy warto dawać je dzieciom?
czytaj dalej >>
Encyklopedia witamin cz. 3 Encyklopedia witamin cz. 3
Zdrowie18-09-12
Następna część cyklu o witaminach. Dziś przedstawiamy witaminę D.
czytaj dalej >>
Reumatoidalne zapalenie stawów Reumatoidalne zapalenie stawów
Zdrowie22-08-12
Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów. Poradnik dla chorych. Autor: dr J. Niebrzydowski
czytaj dalej >>
Encyklopedia witamin cz.2 Encyklopedia witamin cz.2
Zdrowie14-08-12
Kolejna część na temat witamin. Tym razem na tapetę wzięłam witaminę C. Najbardziej chyba znana z witamin. Najczęściej kojarzona z małymi, żółtymi tabletkami jak i z cytryną. Co nam daje? Gdzie się znajduje?
czytaj dalej >>
Problem z oczami Problem z oczami
Zdrowie31-07-12
Każdy z nas narzeka czasem na swój wzrok - a to oczy bolą, a to obraz się rozmazuje… Z tej racji przedstawiamy wam jedną z chorób, która dotyka coraz większe grono ludzi.
czytaj dalej >>
Encyklopedia witamin cz. 1 Encyklopedia witamin cz. 1
Zdrowie31-07-12
Witamina A, E, D… Znamy je ze słyszenia, lecz co tak naprawdę o nich wiemy? Co nam dają? Czy są potrzebne, czy raczej szkodzą? Proponujemy naszym Czytelnikom krótkie kompendium wiedzy na temat poszczególnych witamin. W dzisiejszym odcinku witamina E.
czytaj dalej >>
Jęczmień Jęczmień
Zdrowie20-04-12
Pewnie wiele z nas spotkało się z tą chorobą. Powstaje ona u osób, które nie przestrzegają higieny. Często schorzenie to dotyka również osoby starsze. Wywołuje je gronkowiec złocisty.
czytaj dalej >>
Czekolada Czekolada
Zdrowie26-03-12
Czekolada uznawana jest przez wielu za doskonały środek na wszystkie zmartwienia. Czy jednak jest taka zdrowa jak byśmy chcieli?
czytaj dalej >>
Zdrowy jak… burak Zdrowy jak… burak
Zdrowie06-03-12
Czy kiedykolwiek czerwony burak skojarzyłby ci się z czerwonymi krwinkami? Nie? A powinien, bo zawiera dużo kobaltu, który niezbędny jest do tworzenia czerwonych krwinek.
czytaj dalej >>
Imbir nie tylko dla azjatów Imbir nie tylko dla azjatów
Zdrowie19-02-12
Kuchnia wschodu opiera się na różnego rodzaju przyprawach i dodatkach, które w Polsce nie są nadal zbyt popularne. Czy jednak nadają się one tylko do jedzenia i poprawiania smaku potrawie?
czytaj dalej >>
System wymienników węglowodanowych System wymienników węglowodanowych
Zdrowie15-02-12
System wymienników węglowodanowych jest bardzo istotnym zagadnieniem, szczególnie w przypadku diety osób chorych na cukrzycę, których liczba w Polsce szacowana jest na ok. 2 miliony. Warto zapoznać się z systemem, który ułatwia ocenę i planowanie ilości węglowodanów w codziennej diecie.
czytaj dalej >>
Cytryna nie tylko na przeziębienie Cytryna nie tylko na przeziębienie
Zdrowie15-02-12
Cytryna jest nie tylko źródłem witaminy C. Jest to owoc, który ma wiele zastosowań. Czas poznać chociaż kilka z nich.
czytaj dalej >>
Prawdziwe oblicze fast foodów Prawdziwe oblicze fast foodów
Zdrowie09-02-12
Jako świadomi konsumenci powinniśmy wiedzieć, co wchodzi w skład spożywanej przez nas żywności. Jednak często nie mamy czasu się nad tym zastanowić. Jemy szybko to, co w szybki sposób można przygotować. Tracimy przez to możliwość dostarczenia organizmowi odpowiedniej ilości korzystnie działających składników pożywienia, a magazynujemy składniki szkodzące nam w nadmiarze.
czytaj dalej >>
Sprzęt medyczny do użytku domowego od Polfy Sprzęt medyczny do użytku domowego od Polfy
Zdrowie31-01-12
Polfa Warszawa tworzy markę Medic Zone - sprzęt medyczny do użytku domowego, m.in. dla młodych rodziców.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Kasinek
Galeria - MARYANA
Galeria - agusia_83
Galeria - anaid13
Galeria - agusia_83
Galeria - MARYANA
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite