Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Zdrowie
Postaw na piękne nogi! Postaw na piękne nogi!
Zdrowie21-04-17
Coraz częściej piękne nogi bez pajączków i żylaków pozostają w sferze marzeń. Na dolegliwości kończyn dolnych cierpi ponad połowa polskich kobiet i około czterdziestu procent mężczyzn*1. Na powstawanie tego problemu wpływa wiele różnych, często niepowiązanych ze sobą czynników, można przypuszczać, że będzie dotyczył coraz większej liczby osób.
czytaj dalej >>
LIVEX 4TE – zabierz ze sobą na majówkę LIVEX 4TE – zabierz ze sobą na majówkę
Zdrowie04-04-17
W tym roku pierwszy tydzień maja rozpieści nas wolnym czasem. Jeśli tylko pogoda dopisze, będziemy mogli spędzić dziewięć dni na oddawaniu się ulubionemu zajęciu większości Polaków, czyli grillowaniu – w przydomowym ogródku, na działce, czy nawet w parkach – w wyznaczonych do tego celu miejscach.
czytaj dalej >>
Chcesz być zdrowa? Zadbaj o swoje jelita! Chcesz być zdrowa? Zadbaj o swoje jelita!
Zdrowie24-03-17
To trudne do wyobrażenia, ale każdy człowiek jest jedną wielką kolonią różnych bakterii. Nasz organizm zasiedla dziesięciokrotnie więcej tych mikroorganizmów niż mamy własnych komórek1. Ich wpływ jest nie do przecenienia, a naukowcy ciągle odkrywają nowe związki pomiędzy działaniem flory jelitowej a funkcjonowaniem różnych narządów. Najnowsze prace dotyczą jej roli w oddziaływaniu na mózg2. Dlatego tak ważne jest utrzymanie mikroflory jelit w równowadze.
czytaj dalej >>
Poznaj przyczyny występowania biegunek Poznaj przyczyny występowania biegunek
Zdrowie28-02-17
Biegunka jest gwałtowną reakcją organizmu na zatrucie toksycznymi substancjami. Mówimy o niej, gdy luźny lub płynny stolec jest oddawany więcej niż 3 razy na dzień. Schorzeniu towarzyszyć może podwyższona temperatura ciała, bóle brzucha, nudności, wymioty i ogólne pogorszenie samopoczucia.
czytaj dalej >>
Dlaczego wzrok pogarsza się z wiekiem? Dlaczego wzrok pogarsza się z wiekiem?
Zdrowie28-02-17
Jednym z nieodłącznych elementów starzenia człowieka jest pogarszający się wzrok. Seniorzy często lekceważą problem, uznając, że jest to naturalny proces, któremu nie można przeciwdziałać.
czytaj dalej >>
Zespół Suchego Oka Zespół Suchego Oka
Zdrowie28-02-17
Na co zwrócić uwagę przy zakupie nawilżających kropli do oczu?
czytaj dalej >>
Nawilżanie powierzchni oka w pracy przy komputerze Nawilżanie powierzchni oka w pracy przy komputerze
Zdrowie20-01-17
Czy wiesz, że ludzkie oko mruga ok. 12 razy na minutę? Mrugamy nieświadomie, spontanicznie i regularnie, dzięki czemu powieka, ocierająca się o gałkę oczną, nawilża jej powierzchnię tzw. „filmem łzowym”. Jest to warstwa słonej wydzieliny, która zawiera substancje bakteriobójcze – nazywamy ją łzami. Mruganie ma kluczowe znaczenie dla zdrowia naszych oczu – nawilża, oczyszcza powierzchnię oka z kurzu i zarazków.
czytaj dalej >>
Witamina K… K jak krew, K jak kości! Witamina K… K jak krew, K jak kości!
Zdrowie07-12-16
Krew, jak być może niektórzy pamiętają, jest tkanką. Jedyną tkanką organizmu, która występuje w stanie płynnym. Ten stan płynny nie może być ani za mało, ani za bardzo płynny. Musi być w sam raz.
czytaj dalej >>
Mammograf w zakładzie pracy? Mammograf w zakładzie pracy?
Zdrowie10-11-16
Już od kilku lat w Polsce jesień to czas, kiedy głośno mówi się o raku piersi. W akcję włączają się media w całej Europie, zwracając uwagę na problem, który dotyczy setek tysięcy kobiet na całym świecie. Jednak jak zachęcić do profilaktyki? Może badania w zakładzie pracy?
czytaj dalej >>
Zespół Suchego Oka Zespół Suchego Oka
Zdrowie27-10-16
Na co zwrócić uwagę przy zakupie nawilżających kropli do oczu?
czytaj dalej >>
LenVitol w codziennym menu LenVitol w codziennym menu
Zdrowie17-10-16
Często wydaje się, że potrzebny jest specjalny moment, by wprowadzić w swoje życie zdrowe nawyki. Nic bardziej mylnego! Każda chwila jest ku temu idealna. Olej lniany LenVitol idealnie wypełni nowe, bardziej zrównoważone menu.
czytaj dalej >>
Stała ochrona przed wszawicą – HEDRIN OCHRONA Stała ochrona przed wszawicą – HEDRIN OCHRONA
Zdrowie25-08-16
Na rynku pojawił się nowy rewolucyjny produkt – HEDRIN OCHRONA, który zapewnia stałą ochronę przed wszawicą głowową. Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami klinicznymi. Należy go stosować regularnie zwłaszcza u dzieci w przypadkach, gdy istnieje zwiększone ryzyko zarażenia wszami: wspólne zabawy, nocowanie u znajomych czy powrót do szkoły po wakacyjnych wyjazdach.
czytaj dalej >>
Co Polacy wiedzą o occie jabłkowym? Co Polacy wiedzą o occie jabłkowym?
Zdrowie11-07-16
Ocet jabłkowy – odchudza, oczyszcza organizm, poprawia smak potraw, a może wzmacnia włosy i paznokcie? Firma OCTIM postanowiła zbadać, co tak naprawdę Polacy wiedzą o occie jabłkowym.
czytaj dalej >>
Wszy - są na nie skuteczne sposoby! Wszy - są na nie skuteczne sposoby!
Zdrowie23-06-16
Dziecko niepokojąco często drapie się po głowie? To mogą być wszy. Nie martw się, są na nie skuteczne sposoby. Małe pasożyty budzą mnóstwo emocji i potrafią sparaliżować życie całej rodziny. Na zakażenie wszawicą narażone są szczególnie maluchy w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dlatego tak ważna jest systematyczna kontrola rodzicielska. Co zrobić, gdy naszą pociechę, mimo wzmożonej czujności, dotknie ten problem? Zachowaj spokój i sięgnij po skuteczny preparat przeciwko wszom nowej generacji.
czytaj dalej >>
Aliness Witamina K2 Aliness Witamina K2
Zdrowie23-06-16
MK-7 100 µg z Natto + D3
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Żonka111
Galeria - aneta6891
Galeria - MARYANA
Galeria - anaid13
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - Katarzyna Piwecka
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite