Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Zdrowie
Śpiąca królewna – zdrowsza i piękniejsza Śpiąca królewna – zdrowsza i piękniejsza
Zdrowie16-07-09
Już egipscy i greccy kapłani przepisywali sen jako lekarstwo dla duszy i ciała, działające na różne dolegliwości. Również ludzie współcześni powinni zabiegać o dobry, zdrowy sen. Zapewnia on nam regenerację całego organizmu i dostarcza sił na wyzwania kolejnego dnia. Nocny wypoczynek przyczynia się do dobrego samopoczucia i poprawia naszą wydajność. Jest niezbędny do zachowania fizycznego i psychicznego zdrowia.
czytaj dalej >>
Trwała ondulacja w ciąży. Trwała ondulacja w ciąży.
Zdrowie06-07-09
Każda kobieta bez względu na to, czy spodziewa się dziecka, czy już jest młodą mamą chce być naprawdę bardzo atrakcyjna, a także podobać się wszystkim, czy to swojemu mężczyźnie, czy ludziom spotkanym na ulicy. Właśnie dlatego tak bardzo kobiety dbają o swoje włosy, nawet w okresie ciąży, gdyż to właśnie one nadają piękny wygląd, ale też podkreślają, upiększają i dodają blasku całej naszej twarzy.
czytaj dalej >>
Relaks kojący zmysły i ciało. Relaks kojący zmysły i ciało.
Zdrowie20-04-09
Poszukując w zgiełku codzienności sposobu na relaks nie zdajemy sobie sprawy, że jest on w naszym zasięgu.. Niektóre ze sposobów pociągają za sobą pewne koszta, ale są warte tej ceny. Przecież zdrowie jest dla nas najcenniejsze i dla jego poprawy czy w konieczności ratowania – jesteśmy gotowi zrobić, co tylko w naszej mocy.
czytaj dalej >>
Q10 – koenzym zdrowia i radości życia. Q10 – koenzym zdrowia i radości życia.
Zdrowie19-04-09
Koenzym Q10 – substancja obecna we wszystkich komórkach naszego organizmu i niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania. Koenzym ten wykazuje liczne właściwości profilaktyczne i lecznicze. Największe jego ilości występują w płucach, nerkach, wątrobie oraz mięśniu sercowym.
czytaj dalej >>
Karmienie piersią nie zawsze jest łatwe Karmienie piersią nie zawsze jest łatwe
Zdrowie05-04-09
Jakie trudności możesz napotkać przy karmieniu noworodka? Mając świadomość możliwości pojawienia się określonych trudności – możesz im zapobiec lub w chwili zaistnienia sprawnie zaradzić. Jeśli jest to twoje pierwsze dziecko, nie czujesz się pewnie w nowej roli i zdarza się coś, co cię niepokoi – nie panikuj.
czytaj dalej >>
L.CASEI  nie jest nam potrzebna. L.CASEI nie jest nam potrzebna.
Zdrowie08-03-09
Wiele produktów na naszym rynku dostarcza nam bakterii zwanej L.CASEI. Ta substancja jest wytwarzana w naturalny sposób przez 98% organizmów, więc po prostu jej nie potrzebujemy. Lecz kiedy dostarcza się jej dodatkowo przez dłuższy czas, organizm przestaje ją produkować i stopniowo "zapomina", co musi robić i jak robić, przede wszystkim u osobników poniżej 14 lat.
czytaj dalej >>
Uwaga na napoje energetyczne! Uwaga na napoje energetyczne!
Zdrowie08-03-09
Popularne na rynku napoje energetyczne są ogólnodostępne i sprzedawane prawie we wszystkich supermarketach naszego kraju a niektórym firmom produkującym takie napoje udało się dotrzeć z nimi nawet do 100 krajów świata. Niewielu z nas jednak wie, jakie reakcje wywołują w naszym organizmie owe napoje i dlaczego nie należy ich spożywać, a już na pewno nie za często.
czytaj dalej >>
Właściwa dieta i ruch gwarancją pięknej figury Właściwa dieta i ruch gwarancją pięknej figury
Zdrowie09-02-09
Każda kobieta marzy o idealnej figurze, ciele wolnym od nadmiaru tkanki tłuszczowej i jędrnej skórze, bez szpecącego cellulitu. By to osiągnąć, stosuje wszelkie, możliwe sposoby, ale często brak cierpliwości niweczy podjęty wysiłek. Napotkane na tej drodze trudności uniemożliwiają osiągnięcie wytyczonego celu i wszystko, co już udało się uzyskać, zostaje zaprzepaszczone. Rodzi się żal, że katowanie się „dietami cud” nie dało oczekiwanego rezultatu a kosztowało przecież tyle wyrzeczeń.
czytaj dalej >>
Masaż w służbie  człowiekowi Masaż w służbie człowiekowi
Zdrowie06-02-09
Obecnie zauważalny jest znaczny wzrost zainteresowania i docenienia masażu. Ta uzdrawiająca moc dotyku znajduje coraz szersze zastosowanie i zyskuje rzesze zwolenników. Jako jedna z naturalnych metod leczniczych swą skutecznością może uzupełnić a w niektórych przypadkach zastąpić leczenie farmakologiczne lub chirurgiczne. Jego niepodważalne znaczenie lecznicze w niektórych schorzeniach zostało udowodnione na podstawie licznych przypadków.
czytaj dalej >>
Program antywirusowy czas włączyć! Program antywirusowy czas włączyć!
Zdrowie06-11-08
Jesień, słota,zimno, plucha i stres! To główne czynniki osłabiające odporność. Szczepionki to najprostszy sposób. Nie chcesz tego robić? To zaszczep się naturalnie.
czytaj dalej >>
Aktywność w ciąży. Aktywność w ciąży.
Zdrowie05-11-08
Do niedawna jeszcze panujący mit, że kobieta oczekująca dziecka nie może się przemęczać i powinna się przez całą ciążę „oszczędzać” już dawno runął! Kobiety w ciąży coraz częściej wybierają drogę przez „aktywną ciążę”. To pomaga im z łatwością znieść trudy porodu oraz w zdrowiu i dobrym samopoczuciu przejść przez ciężki okres połogu.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - kingau
Galeria - Kasinek
Galeria - alergena
Galeria - MARYANA
Galeria - malina820
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite