Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Zdrowie
Słodko-kwaśne wspomnienie lata na jesienną chandrę
Pory roku kojarzące się nam z ponurą aurą, prowokują jednocześnie do poszukiwania prostych rozwiązań na chłód, deszcz, śnieg, czy zwyczajne chmury. W takiej potrzebie zawsze przyjdzie na pomoc - natura. To lubimy najbardziej, odpoczywamy, regenerujemy się i nabieramy energii.


Idealnym rozwiązaniem jest naturalnie mętny sok z jabłek i malin. Jabłko - owoc najlepiej smakujący jesienią. Maliny – przywodzą na myśl słodki smak kończącego się lata. Sok Ogrody Natury to gwarancja starannie dobranego smaku rodzimych owoców. Dzięki Ogrodom Natury możemy korzystać z bogactwa aromatów przez cały rok. Wśród bogatej gamy soków, znajdziesz propozycję, którą nie tylko zaspokoisz swoje pragnienia, ale także zapewnisz sobie intensywne doznania smakowe.


Mętność, sok z jabłek i malin Ogrodów Natury zawdzięcza tłoczeniu, dzięki któremu zachowane zostały w nim wszystkie cenne składniki zawarte w całych owocach, ciesząc nas swym rozkosznie słonecznym smakiem. Wyjątkowa słodycz soku z jabłek i malin Ogrodów Natury pochodzi wyłącznie z naturalnych cukrów owocowych. Sięgnij po smak lata zamknięty w 225 ml butelce.


 


Cena ok. 3 zł 


www.ogrodynatury.pl


 


 


--- - ---


Tagi: -
Podobne artykuły:
Muszę, chcę, potrafię Nie musisz rezygnować z wakacji! Młodzi ludzie nie chcą żyć Dlaczego wzrok pogarsza się z wiekiem? Magia Świąt? Wydaj jejjMuzyczny zawrót głowy w kolorze rubinu Ciężarna za kółkiem Czas na majówkę! Oferty na każdą kieszeń! „Antykoncepcja to problem kobiet…” – FAŁSZ! Postaw na piękne nogi!
dodaj komentarz
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - crysaliska
Galeria - agusia_83
Galeria - agusia_83
Galeria - kasia1k
Galeria - alergena
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite