Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Zdrowie
Jak trenować swoją pamięć? Jak trenować swoją pamięć?
Zdrowie27-09-17
Czy wiesz, że w Londynie co roku odbywa się Olimpiada Umysłów, w której startują kandydaci na 1. miejsce Master Mnemonic? Do konkurencji należą m.in. zapamiętanie 1000 liczb na raz w ciągu 15 minut, albo zapamiętanie w kolejności kart z talii w ciągu 40 sekund! Aby sprawdzić, czy kandydat dobrze zapamiętał kolejność kart, wymaga się od niego ułożenia potasowanej talii w kolejności, z którą się zapoznał – ma na to 3 minuty. Niesamowite, prawda?
czytaj dalej >>
Soczewki kontaktowe–wybieramy krople nawilżające Soczewki kontaktowe–wybieramy krople nawilżające
Zdrowie27-09-17
Coraz więcej osób z wadą wzroku decyduje się zastąpić okulary soczewkami kontaktowymi. Związane jest to z większą wygodą użytkowania, szerszym polem widzenia (oprawki zawężają pole widzenia), brakiem ryzyka zaparowania szkła, jak w przypadku okularów oraz możliwościami, jakie soczewki dają osobom aktywnym – można w nich biegać, skakać, ćwiczyć na siłowni, uprawiać większość sportów. Nosząc soczewki nie trzeba martwić się o połamane oprawki, czy zbite szkło okularów. Soczewki nie zsuwają się i nie spadają, co jest ich niewątpliwą zaletą.
czytaj dalej >>
Uroki życia na emeryturze Uroki życia na emeryturze
Zdrowie27-09-17
„Przyszłość ma wiele nazw. Dla słabszych oznacza nieuchronność, dla bojaźliwych nieznane, zaś dla odważnych oznacza szansę”, mawiał francuski poeta Viktor Hugo. Z przyjemnością patrzy się na seniorów, którzy traktują emeryturę jako szansę na realizację siebie, rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.
czytaj dalej >>
Oskoła – wypróbuj ją jeszcze dziś! Oskoła – wypróbuj ją jeszcze dziś!
Zdrowie08-09-17
Są soki z warzyw i owoców, bardziej i mniej tropikalnych. Są nawet soki z kaktusa i innych oryginalnych roślin. Nie każdy jednak wie, że brzozy również obdarowują nas doskonałym sokiem. Oskoła to kwintesencja naturalnego smaku i orzeźwienia, którego nie sposób porównać z czymkolwiek, może z wyjątkiem spaceru pośród brzóz w rześki wiosenny poranek.
czytaj dalej >>
Jak zatrzymać lato? Oto 5 skutecznych sposobów Jak zatrzymać lato? Oto 5 skutecznych sposobów
Zdrowie07-09-17
Gdy czas kojarzący się ze słońcem, wakacyjnym luzem, wysokimi temperaturami i czasem urlopów, dobiega końca, zaczyna nas dopadać jesienna chandra. Jak z nią walczyć? I co zrobić, aby letni dobry nastrój trwał jak najdłużej?
czytaj dalej >>
Pielęgnacja skóry po lecie - praktyczne porady Pielęgnacja skóry po lecie - praktyczne porady
Zdrowie06-09-17
Gdy lato dobiega końca wiele kobiet skupia się na zmianie garderoby, zapominając o pielęgnacji skóry po lecie. W czasie wakacji skóra każdego człowieka jest nadmiernie narażona na negatywne działanie promieni słonecznych, soli znajdującej się w wodzie morskiej, chloru z basenów, ale także wiatru i klimatyzacji. Wszystkie wymienione czynniki uszkadzają barierę hydrolipidową skóry i zakłócają jej równowagę fizjologiczną.
czytaj dalej >>
Zdrowy brzuch na wakacjach Zdrowy brzuch na wakacjach
Zdrowie30-08-17
Co zrobić, aby swobodnie cieszyć się wypoczynkiem na wakacjach? Pakując walizkę, nie można zapomnieć o wakacyjnej apteczce. W środku - oprócz kremów z filtrami chroniących skórę, bandażu i plastrów - powinien znaleźć się lek, który wyleczy nas w przypadku biegunki.
czytaj dalej >>
Upał a aktywność fizyczna – Upał a aktywność fizyczna –
Zdrowie24-07-17
– jak mądrze uprawiać sporty w lecie?
czytaj dalej >>
Niezbędnik wakacyjny – nawilżające  krople do oczu Niezbędnik wakacyjny – nawilżające krople do oczu
Zdrowie03-07-17
Wakacje to czas, na który czekamy cały rok! Co zrobić, aby swobodnie cieszyć się wypoczynkiem? Pakując walizkę, nie można zapomnieć o wakacyjnej apteczce. W środku - oprócz kremów z filtrami chroniących skórę, bandażu, plastrów i stosownych leków - powinien znaleźć się preparat, który zadba o odpowiednie nawilżenie naszych oczu, które latem są szczególnie narażone na wysuszenie.
czytaj dalej >>
Witamina C 1000 mg Plus Witamina C 1000 mg Plus
Zdrowie23-06-17
100 Kapsułek Vege, Cena: 29,90 zł
czytaj dalej >>
Fitnesowe last minute, czyli... Fitnesowe last minute, czyli...
Zdrowie23-06-17
...jak poprawić sylwetkę przed wyjazdem na wakacje
czytaj dalej >>
Wysiłek fizyczny w przebiegu cukrzycy Wysiłek fizyczny w przebiegu cukrzycy
Zdrowie30-05-17
Wakacje to okres, kiedy zwiększamy naszą aktywność fizyczną. Piękna pogoda zachęca do spacerów, jazdy na rowerze, pływania, czy uprawiania sportów ekstremalnych. Jednak wysiłek fizyczny ma wpływ na poziom cukru we krwi – czy w takim razie osoby chore na cukrzycę mogą uprawiać sport?
czytaj dalej >>
Zdrowe plecy Twojego pierwszoklasisty Zdrowe plecy Twojego pierwszoklasisty
Zdrowie23-05-17
Dzieci w wieku siedmiu lat znajdują się w intensywnej fazie rozwoju fizycznego. Dlatego nieodpowiednio dobrany plecak lub tornister mogą powodować dolegliwości bólowe, a w dłuższej perspektywie przyczynić się do powstawania przykurczy i skrzywienia kręgosłupa. Podpowiadamy, na co więc zwrócić uwagę kupując tornister, by zadbać o zdrowie i odpowiednią postawę dziecka.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - malina820
Galeria - plumka6
Galeria - MARYANA
Galeria - plumka6
Galeria - plumka6
Galeria - moniau
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite