Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Wypoczynek
Korzystaj ze słońca Korzystaj ze słońca
Wypoczynek07-08-09
Przed nami jeszcze wiele słonecznych dni. Nie zmarnujmy ich na siedzenie przed komputerem, czy telewizorem. Lepiej wyjść z domu i zaczerpnąć świeżego powietrza. Na pewno wyjdzie to nam na zdrowie. Ciesz się ładną pogodą i rusz się z domu. Możesz uprawiać jakiś sport lub po prostu spacerować. Jeśli nienawidzisz wszelkiej aktywności, albo po pracy jesteś tak zmęczona, że nie masz na nic siły, możesz po prostu opalać się lub posiedzieć na ławce w parku. Już piętnaście minut dziennie przebywania na słońcu pomaga nam zachować zdrowie fizyczne i psychiczne.
czytaj dalej >>
Wakacyjna ucieczka na wieś Wakacyjna ucieczka na wieś
Wypoczynek17-07-09
Po kilku miesiącach spędzonych w głośnym, zatłoczonym i zadymionym mieście, stania w korkach, dźwigania toreb z zakupami, większość z was ma dość. Marzycie o odpoczynku, ucieczce z blokowiska i zaszyciu się gdzieś na dalekiej prowincji. Lato i sezon urlopowy stwarzają ku temu okazje.
czytaj dalej >>
Zwolnij obroty! Zwolnij obroty!
Wypoczynek02-05-09
Dzisiejszy zabiegany świat to istny wyścig szczurów. Nieustanna pogoń za pieniądzem i stres – to nasza codzienność. Zatrzymajmy się, powiedzmy głośne NIE ciągłemu pośpiechowi. Zauważmy to, co naprawdę jest najważniejsze i nieprzemijające.
czytaj dalej >>
Odchudzająca moc relaksu. Odchudzająca moc relaksu.
Wypoczynek20-04-09
Stres – nieodłączny element naszej codzienności, który odciska swe piętno na stanie naszego zdrowia, wyglądzie i samopoczuciu. Według badań naukowych jest on przyczyną wzrostu produkcji kortyzolu – hormonu wzmagającego łaknienie i gromadzenie zbędnego tłuszczu.
czytaj dalej >>
Łazienka  - twoim domowym SPA. Łazienka - twoim domowym SPA.
Wypoczynek12-02-09
Tu zregenerujesz siły i znajdziesz ukojenie po trudach dnia. Kąpiele mają nie tylko pielęgnacyjny charakter, ale działają również na nasz organizm leczniczo. Zioła dodane do kąpieli wzmacniają i uodparniającą nas a w przypadku wystąpienia choroby łagodzą jej objawy i przyspieszają proces zdrowienia.
czytaj dalej >>
Co to jest Wellness? Co to jest Wellness?
Wypoczynek27-10-08
W dzisiejszym „zagonionym” świecie coraz większą popularność zdobywa filozofia życia w zgodzie z naturą, filozofia zdrowia i piękna, nie tylko tego widocznego, ale i tego ukrytego w środku - piękna wewnętrznego. Modne staje się wszystko, co dotyczy zdrowia a dbałość o nie jest prawdziwym powodem do dumy. Synonimem sukcesu jest bowiem w dzisiejszych czasach dobra kondycja fizyczna i atrakcyjny wygląd.
czytaj dalej >>
wSPAniały odpoczynek... wSPAniały odpoczynek...
Wypoczynek16-10-08
SPA, choć znaczy tyle, co – zdrowie dzięki wodzie, staje się w Polsce symbolem rozkoszy dla ciała i odprężenia dla ducha... I choć filozofia SPA mówi, że woda jako źródło życia jest zbawienna dla naszego organizmu, ponieważ potrafi zarówno ukoić, jak i pobudzić zmysły, zrelaksować albo ożywiać ciało, to SPA zaczyna mieć w Polsce dużo więcej znaczeń. Producenci zaczęli nawet nazywać tym przedrostkiem niektóre kosmetyki, ale słyszałam już również o diecie SPA i różnych produktach dietetycznych SPA...
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Olkaa12
Galeria - anaid13
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - Katarzyna Piwecka
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite