Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Sporty
A6W na płaski brzuch A6W na płaski brzuch
Sporty20-07-10
A6W czyli Aerobiczna Szóstka Weidera to zestaw sześciu aerobowych ćwiczeń fitness na mięśnie brzucha. Służą zarówno ich wzmocnieniu, jak i poprawieniu rzeźby ciała. Dlatego zestaw ten jest odpowiedni zarówno dla osób, które pragną schudnąć, jak i dla marzących o posiadaniu „kaloryfera” na brzuchu.
czytaj dalej >>
Fitness Fitness
Sporty05-11-08
Nie od dzisiaj wiadomo, że największy wpływ na nasze zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie ma styl życia. Niestety zbyt często o tym zapominamy.
czytaj dalej >>
Hatha-Joga - sztuka poznawania siebie samego Hatha-Joga - sztuka poznawania siebie samego
Sporty08-09-08
Odczuwasz zmęczenie, brak koncentracji, nadmierną nerwowość. Nie jesteś w nastroju. Twoje ciało jest obolałe i zesztywniałe. Z trudem nadążasz za rytmem wybijanym przez twoje życie. Nie możesz uspokoić swoich rozbieganych myśli. Teraz wyobraź sobie, że masz czas i jest on zarezerwowany tylko dla ciebie. Nie ma codziennych problemów i obowiązków – jesteś tylko Ty! Zwalniasz i zaczynasz  dostrzegać swoje prawdziwe potrzeby. Zatrzymujesz się, by odnaleźć drogę do swojego wnętrza, by wreszcie poznać odpowiedź na pytanie kim jestem? W tym długotrwałym, ale jakże istotnym procesie, bezcenna może okazać się praktyka jogi!
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Hania
Galeria - agusia_83
Galeria - agusia_83
Galeria - mela1986
Galeria - MARYANA
Galeria - MARYANA
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite