Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Problemy zdrowotne
Jak zapobiegać żylakom? Jak zapobiegać żylakom?
Problemy zdrowotne26-01-10
Cierpi na nie około 30% kobiet po 45 roku życia. Problem ten jednak może dotyczyć także dużo młodszych pań. Żylaki powstają, gdy krew, która powinna płynąć do serca, cofa się i wpływa z powrotem do żył. Powoduje to wzrost ciśnienia krwi, która naciska na ściany żył, w efekcie czego one stają się coraz słabsze, aż w końcu trwale się rozszerzają. Takie rozszerzone żyły wyglądają bardzo nieestetycznie, ale żylaki nie są tylko defektem kosmetycznym, dlatego należy im zapobiegać, a gdy tylko pojawią się pierwsze oznaki choroby - leczyć.
czytaj dalej >>
Gdy głowa pęka Gdy głowa pęka
Problemy zdrowotne23-01-10
Ból głowy stał się jedną z chorób cywilizacyjnych. Najczęstszą jego przyczyną jest stres, przemęczenie oraz niewystarczająca ilość snu. Najprostszym sposobem na niego jest oczywiście zażycie tabletki przeciwbólowej. Co zrobić jednak, gdy nie chcemy lub z jakiś powodów nie możemy zażyć leku?
czytaj dalej >>
Z braku słońca Z braku słońca
Problemy zdrowotne23-10-09
Gdy przychodzi jesień, wiele kobiet traci chęć do życia. Trudno im skupić się na pracy. Nie mają ochoty na kontakty towarzyskie. Najchętniej tylko by spały. Jeśli jesteś jedną z tych osób, prawdopodobnie cierpisz na depresję sezonową.
czytaj dalej >>
Wypadanie włosów po porodzie Wypadanie włosów po porodzie
Problemy zdrowotne22-10-09
Wiele kobiet przed zajściem w ciąże miało naprawdę piękne, zdrowe i lśniące włosy. Jest to dość powszechnie zjawisko. Jednak z czasem, kiedy pojawiło się małe dziecko w ich brzuszku, włosy zaczęły coraz bardziej wypadać, były coraz bardziej rzadkie, ale też przesuszone. Niestety, ten problem dotyczy wielu dziewczyn. Kiedy dzidziuś się już urodzi, to włosy w jeszcze szybszym tempie zaczynają wypadać, co w naturalny sposób wzbudza niepokój. Czy warto się tego obawiać, czy jednak jest to normalne zjawisko, przez które musi przejść każda kobieta?
czytaj dalej >>
Kłopoty z włosami po porodzie Kłopoty z włosami po porodzie
Problemy zdrowotne22-10-09
Kobieta po porodzie kolejny raz poddawana jest hormonalnym wybuchom. W jej organizmie dochodzi do szeregu gwałtownych zmian, które w dużym stopniu wpływają na stan zdrowia. Naturalnym procesem jest zanik hormonu, który w dużej mierze jest odpowiedzialny za wypadanie włosów.
czytaj dalej >>
Cellulit – wszystko, co powinnaś o nim wiedzieć Cellulit – wszystko, co powinnaś o nim wiedzieć
Problemy zdrowotne15-10-09
Według różnych źródeł cellulit ma około 80-90% kobiet. Wystarczy spojrzeć na swoje uda, czy pośladki, aby przekonać się, czy problem ten dotyczy także ciebie. Jeśli na twoim ciele pojawiają się nierówności, przypominające wyglądem skórkę pomarańczy masz cellulit. Jeśli nie, jesteś prawdziwą szczęściarą.
czytaj dalej >>
Hormony a włosy. Hormony a włosy.
Problemy zdrowotne06-07-09
Mimo, że przed ciążą wiele pań ma świetne, naprawdę sprężyste długie włosy, potem kiedy przychodzi okres błogosławiony kobiety zaczynają odczuwać naprawdę wiele kłopotów ze swoimi kosmykami. Najczęściej młode mamusie skarżą się na wypadanie włosów po porodzie oraz na ich nadmiernych wzrost w okresie ciąży. Wszystko przez hormony, które odpowiadają za naszą gospodarkę w organizmie oraz za to, że niektóre kosmyki albo nadmiernie wzrastają, albo też zaczynają bardzo szybko wypadać.
czytaj dalej >>
Zespół napięcia przedmiesiączkowego. Zespół napięcia przedmiesiączkowego.
Problemy zdrowotne15-09-08
Czy często czujesz się źle, jesteś podenerwowana bez żadnego ważnego powodu, wybuchasz szybciej, niż zwykle, czujesz się nabrzmiała i opuchnięta? Czy zauważyłaś, że dzieje się to zawsze przed miesiączką? Sprawdź, czy nie masz ZNPM.
czytaj dalej >>
Hemoroidy - to się da wyleczyć! Hemoroidy - to się da wyleczyć!
Problemy zdrowotne09-09-08
Jeśli kiedykolwiek miałaś problem z hemoroidami, wiesz jak ciężko się z nimi żyje, ale są pewne sposoby na ukojenie Twoich cierpień!
czytaj dalej >>
Depresja Depresja
Problemy zdrowotne05-09-08
Nie dajmy się depresji! Poznajmy ją i nauczmy się jej unikać! Od świata, który dręczy i uwiera trudno jest uciec, lepiej więc wyjść mu na przeciw w stosownie dopasowanej zbroi. Nawet wówczas jednak nie ma pewności, czy rachunek, jaki wystawi nam życie będzie mniejszy.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - agusia_83
Galeria - anaid13
Galeria - Grażyna
Galeria - alergena
Galeria - crysaliska
Galeria - kati9o
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite