Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Pociechy
Czy Święty Mikołaj istnieje? Czy Święty Mikołaj istnieje?
Pociechy16-12-11
Większość psychologów jest zgodna co do tego, że bajki i legendy są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Rozwijają one jego wyobraźnię i pozwalają lepiej odróżnić dobro od zła. Ale jak długo można okłamywać dzieci? Przecież sami wpajamy im od najmłodszych lat, że lepsza jest okrutna prawda od słodkiego kłamstwa..
czytaj dalej >>
Jak urządzić pokój dla niemowlaka? Jak urządzić pokój dla niemowlaka?
Pociechy09-12-11
Zostało kilka miesięcy do narodzin Twojego dziecka. W głowie masz tysiące pomysłów na urządzenie jego pokoju. Przeglądasz magazyny i strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji. Jednak wciąż nie wiesz na co się zdecydować. Ma być klasycznie czy nowocześnie? To już zależy od Twojego gustu. Musisz tylko pamiętać o kilku szczegółach.
czytaj dalej >>
mamaniania.pl debiutuje w sieci mamaniania.pl debiutuje w sieci
Pociechy15-11-11
W 28 października 2011 ruszył portal mamaniania.pl – pierwszy w Polsce portal z ofertami pracy dla mam-niań i ogłoszeniami mam poszukujących takiej pracy.
czytaj dalej >>
Mycie włosów nie takie straszne Mycie włosów nie takie straszne
Pociechy09-11-11
Dla wielu dzieci mycie włosków to koszmar, chociaż kłopoty zaczynają się dopiero w późniejszym okresie życia niemowlęcia kiedy dziecko zaczyna już siedzieć.
czytaj dalej >>
Co zrobiłoby twoje dziecko bez komórki? Co zrobiłoby twoje dziecko bez komórki?
Pociechy01-11-11
Co trzeci nastolatek nie rusza się z domu bez telefonu komórkowego. Rozmawiając, nie wymienia się informacjami, a jedynie podtrzymuje w ten sposób kontakt ze znajomymi. Korzysta z telefonu na lekcjach, w kinie i podczas rodzinnego obiadu. A gdy posiada niemodny model aparatu, bywa wyśmiewany przez rówieśników.
czytaj dalej >>
Moje dziecko jest najzdolniejsze! Moje dziecko jest najzdolniejsze!
Pociechy26-10-11
Cieszyłam się kiedy okazało się, że jestem w ciąży. A fakt, że moja siostra i kuzynka urodzą mniej więcej w tym samym czasie spotęgował moją radość.
czytaj dalej >>
Dysleksja rozwojowa Dysleksja rozwojowa
Pociechy20-10-11
Dysleksja jest znanym nam hasłem. Dosyć często pojawia się w telewizji czy też prasie. Ale czy wiemy czym naprawdę ona jest?
czytaj dalej >>
Matka Polka 5-latka Matka Polka 5-latka
Pociechy30-09-11
Czyli co powinna wiedzieć każda mama o przygotowaniu dziecka pięcioletniego do podjęcia nauki szkolnej?
czytaj dalej >>
Zebrania, wywiadówki i drzwi otwarte Zebrania, wywiadówki i drzwi otwarte
Pociechy29-09-11
Zaczął się rok szkolny, a co za tym idzie obowiązki - nie tylko dla uczniów, ale również dla ich rodziców. Jednym z tych rodzicielskich „obowiązków” jest uczestniczenie w zebraniach.
czytaj dalej >>
Powakacyjna depresja Powakacyjna depresja
Pociechy31-08-11
Pourlopowa depresja, nowe zjawisko w psychologii, dotyka wielu z nas. Dotyka jednak również dzieci, które po powrocie z wakacji z wielką niechęcią maszerują do szkoły.
czytaj dalej >>
PRZED PIERWSZYM DZWONKIEM – CO WARTO WIEDZIEĆ? PRZED PIERWSZYM DZWONKIEM – CO WARTO WIEDZIEĆ?
Pociechy26-08-11
Przed rozpoczęciem roku szkolnego rodzice wraz z dziećmi kompletują wyprawkę szkolną. Podręczniki, zeszyty, kredki, a coraz częściej także telefony, laptopy – to tylko przykłady rzeczy, które znajdą się w niejednym tornistrze. Czy zawsze wiemy jak je wybrać? Przed pierwszym dzwonkiem – co warto wiedzieć przypominają wspólnie urzędy i instytucje.
czytaj dalej >>
Sposoby na wzmocnienie włosów dziecka Sposoby na wzmocnienie włosów dziecka
Pociechy17-08-11
Wzmacniać włosy należy już od najmłodszych lat. Wtedy z pewnością zobaczymy efekty w przyszłości. Wczesna profilaktyka pozwoli na uniknięcie większych problemów z włosami w przyszłości.
czytaj dalej >>
Jak spędzić wakacje z dziećmi gdy pada? Jak spędzić wakacje z dziećmi gdy pada?
Pociechy08-08-11
Deszczowy dzień szczególnie podczas wakacji wcale nie musi być nudny. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, aby ciekawie zorganizować czas naszym pociechom.
czytaj dalej >>
Nastolatek na wakacjach Nastolatek na wakacjach
Pociechy18-07-11
Bycie mamą nastolatka nie jest łatwą sprawą. Jeszcze trudniej bywa, gdy nasze dziecko – wydawałoby się – jeszcze przecież takie małe – nagle chce samodzielnie wyjechać na wakacje. I to jest przeważnie ten pierwszy moment, gdy dociera do nas, że ani ono takie małe, ani za bardzo odmówić nie ma jak, bo przecież w tym wieku to się samemu jeździło pod namioty...
czytaj dalej >>
Rzeczy, które musisz mieć, gdy urodzi się maluszek Rzeczy, które musisz mieć, gdy urodzi się maluszek
Pociechy24-05-11
Mamy, które spodziewają się pierwszego dziecka, muszą się dobrze zastanowić, zanim kupią niezbędne przedmioty dla ich pociechy. Pieniędzy na maleństwo trzeba wydać sporo, a producenci prześcigają się we wprowadzaniu na rynek coraz to nowych, ulepszonych produktów. Łatwo jest się pomylić.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - crysaliska
Galeria - anaid13
Galeria - agusia_83
Galeria - crysaliska
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite