Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Pociechy
Pieluszki wielorazowe LULAJBABY, zaoszczędź 3000! Pieluszki wielorazowe LULAJBABY, zaoszczędź 3000!
Pociechy10-02-12
Pieluszka wielorazowa typu "kieszonka" jest uniwersalna a jej zakres stosowania: od narodzin do końca okresu pieluszkowania (13-15kg).
czytaj dalej >>
Muzyka w życiu dziecka Muzyka w życiu dziecka
Pociechy01-02-12
Szczęśliwy dom to taki, w którym nikt nie ma oporów, by coś zaśpiewać. Śpiew odpręża, dodaje energii i nastraja optymistycznie bez względu na to, czy ktoś ma talent wokalny czy nie. Dzieci są tutaj szczególnymi odbiorcami, otwartymi na zróżnicowane dźwięki. Poprzez muzykę poznają świat, różne kultury, nowe słowa i nieznane dotąd opowieści.
czytaj dalej >>
Zdrowe dzieciństwo Zdrowe dzieciństwo
Pociechy22-01-12
Gdy oczekujemy narodzin dziecka, przygotowujemy się długo na wielki dzień - narodzin. Urządzamy pokoik, kupujemy ubranka, chodzimy do szkoły rodzenia i uczymy się opiekować naszym skarbem. Myślimy o dziecku jak o maluszku, kruszynce. Nie wiadomo kiedy mija rok, dwa, trzy. Przychodzi pora poszukiwań – trzeba wybrać odpowiednie przedszkole.
czytaj dalej >>
Ferie w domu Ferie w domu
Pociechy22-01-12
W niektórych województwach trwają już zimowe ferie świąteczne. A wraz z nimi odwieczny dylemat rodziców: co tu zrobić z dziećmi, jeśli nie stać nas na wyjazdowy wypoczynek.
czytaj dalej >>
W pułapce zakupów W pułapce zakupów
Pociechy02-01-12
W pułapce zakupów, czyli czego tak naprawdę potrzebują nasze dzieci Moja dwunastoletnia córka dostanie w prezencie laptopa. Czemu nie, skoro go potrzebuje? – usłyszałam ostatnio w jednym ze sklepów podczas przedświątecznych zakupów. Pomyślałam wtedy, o czym sama marzyłam jako dwunastolatka. Szczytem marzeń była wówczas dobra książka lub kosz słodyczy.
czytaj dalej >>
Czy Święty Mikołaj istnieje? Czy Święty Mikołaj istnieje?
Pociechy16-12-11
Większość psychologów jest zgodna co do tego, że bajki i legendy są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Rozwijają one jego wyobraźnię i pozwalają lepiej odróżnić dobro od zła. Ale jak długo można okłamywać dzieci? Przecież sami wpajamy im od najmłodszych lat, że lepsza jest okrutna prawda od słodkiego kłamstwa..
czytaj dalej >>
Jak urządzić pokój dla niemowlaka? Jak urządzić pokój dla niemowlaka?
Pociechy09-12-11
Zostało kilka miesięcy do narodzin Twojego dziecka. W głowie masz tysiące pomysłów na urządzenie jego pokoju. Przeglądasz magazyny i strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji. Jednak wciąż nie wiesz na co się zdecydować. Ma być klasycznie czy nowocześnie? To już zależy od Twojego gustu. Musisz tylko pamiętać o kilku szczegółach.
czytaj dalej >>
mamaniania.pl debiutuje w sieci mamaniania.pl debiutuje w sieci
Pociechy15-11-11
W 28 października 2011 ruszył portal mamaniania.pl – pierwszy w Polsce portal z ofertami pracy dla mam-niań i ogłoszeniami mam poszukujących takiej pracy.
czytaj dalej >>
Mycie włosów nie takie straszne Mycie włosów nie takie straszne
Pociechy09-11-11
Dla wielu dzieci mycie włosków to koszmar, chociaż kłopoty zaczynają się dopiero w późniejszym okresie życia niemowlęcia kiedy dziecko zaczyna już siedzieć.
czytaj dalej >>
Co zrobiłoby twoje dziecko bez komórki? Co zrobiłoby twoje dziecko bez komórki?
Pociechy01-11-11
Co trzeci nastolatek nie rusza się z domu bez telefonu komórkowego. Rozmawiając, nie wymienia się informacjami, a jedynie podtrzymuje w ten sposób kontakt ze znajomymi. Korzysta z telefonu na lekcjach, w kinie i podczas rodzinnego obiadu. A gdy posiada niemodny model aparatu, bywa wyśmiewany przez rówieśników.
czytaj dalej >>
Moje dziecko jest najzdolniejsze! Moje dziecko jest najzdolniejsze!
Pociechy26-10-11
Cieszyłam się kiedy okazało się, że jestem w ciąży. A fakt, że moja siostra i kuzynka urodzą mniej więcej w tym samym czasie spotęgował moją radość.
czytaj dalej >>
Dysleksja rozwojowa Dysleksja rozwojowa
Pociechy20-10-11
Dysleksja jest znanym nam hasłem. Dosyć często pojawia się w telewizji czy też prasie. Ale czy wiemy czym naprawdę ona jest?
czytaj dalej >>
Matka Polka 5-latka Matka Polka 5-latka
Pociechy30-09-11
Czyli co powinna wiedzieć każda mama o przygotowaniu dziecka pięcioletniego do podjęcia nauki szkolnej?
czytaj dalej >>
Zebrania, wywiadówki i drzwi otwarte Zebrania, wywiadówki i drzwi otwarte
Pociechy29-09-11
Zaczął się rok szkolny, a co za tym idzie obowiązki - nie tylko dla uczniów, ale również dla ich rodziców. Jednym z tych rodzicielskich „obowiązków” jest uczestniczenie w zebraniach.
czytaj dalej >>
Powakacyjna depresja Powakacyjna depresja
Pociechy31-08-11
Pourlopowa depresja, nowe zjawisko w psychologii, dotyka wielu z nas. Dotyka jednak również dzieci, które po powrocie z wakacji z wielką niechęcią maszerują do szkoły.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - agusia_83
Galeria - uglyduck007
Galeria - MARYANA
Galeria - monk
Galeria - crysaliska
Galeria - crysaliska
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite