Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Pociechy
W pułapce zakupów W pułapce zakupów
Pociechy02-01-12
W pułapce zakupów, czyli czego tak naprawdę potrzebują nasze dzieci Moja dwunastoletnia córka dostanie w prezencie laptopa. Czemu nie, skoro go potrzebuje? – usłyszałam ostatnio w jednym ze sklepów podczas przedświątecznych zakupów. Pomyślałam wtedy, o czym sama marzyłam jako dwunastolatka. Szczytem marzeń była wówczas dobra książka lub kosz słodyczy.
czytaj dalej >>
Czy Święty Mikołaj istnieje? Czy Święty Mikołaj istnieje?
Pociechy16-12-11
Większość psychologów jest zgodna co do tego, że bajki i legendy są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Rozwijają one jego wyobraźnię i pozwalają lepiej odróżnić dobro od zła. Ale jak długo można okłamywać dzieci? Przecież sami wpajamy im od najmłodszych lat, że lepsza jest okrutna prawda od słodkiego kłamstwa..
czytaj dalej >>
Jak urządzić pokój dla niemowlaka? Jak urządzić pokój dla niemowlaka?
Pociechy09-12-11
Zostało kilka miesięcy do narodzin Twojego dziecka. W głowie masz tysiące pomysłów na urządzenie jego pokoju. Przeglądasz magazyny i strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji. Jednak wciąż nie wiesz na co się zdecydować. Ma być klasycznie czy nowocześnie? To już zależy od Twojego gustu. Musisz tylko pamiętać o kilku szczegółach.
czytaj dalej >>
mamaniania.pl debiutuje w sieci mamaniania.pl debiutuje w sieci
Pociechy15-11-11
W 28 października 2011 ruszył portal mamaniania.pl – pierwszy w Polsce portal z ofertami pracy dla mam-niań i ogłoszeniami mam poszukujących takiej pracy.
czytaj dalej >>
Mycie włosów nie takie straszne Mycie włosów nie takie straszne
Pociechy09-11-11
Dla wielu dzieci mycie włosków to koszmar, chociaż kłopoty zaczynają się dopiero w późniejszym okresie życia niemowlęcia kiedy dziecko zaczyna już siedzieć.
czytaj dalej >>
Co zrobiłoby twoje dziecko bez komórki? Co zrobiłoby twoje dziecko bez komórki?
Pociechy01-11-11
Co trzeci nastolatek nie rusza się z domu bez telefonu komórkowego. Rozmawiając, nie wymienia się informacjami, a jedynie podtrzymuje w ten sposób kontakt ze znajomymi. Korzysta z telefonu na lekcjach, w kinie i podczas rodzinnego obiadu. A gdy posiada niemodny model aparatu, bywa wyśmiewany przez rówieśników.
czytaj dalej >>
Moje dziecko jest najzdolniejsze! Moje dziecko jest najzdolniejsze!
Pociechy26-10-11
Cieszyłam się kiedy okazało się, że jestem w ciąży. A fakt, że moja siostra i kuzynka urodzą mniej więcej w tym samym czasie spotęgował moją radość.
czytaj dalej >>
Dysleksja rozwojowa Dysleksja rozwojowa
Pociechy20-10-11
Dysleksja jest znanym nam hasłem. Dosyć często pojawia się w telewizji czy też prasie. Ale czy wiemy czym naprawdę ona jest?
czytaj dalej >>
Matka Polka 5-latka Matka Polka 5-latka
Pociechy30-09-11
Czyli co powinna wiedzieć każda mama o przygotowaniu dziecka pięcioletniego do podjęcia nauki szkolnej?
czytaj dalej >>
Zebrania, wywiadówki i drzwi otwarte Zebrania, wywiadówki i drzwi otwarte
Pociechy29-09-11
Zaczął się rok szkolny, a co za tym idzie obowiązki - nie tylko dla uczniów, ale również dla ich rodziców. Jednym z tych rodzicielskich „obowiązków” jest uczestniczenie w zebraniach.
czytaj dalej >>
Powakacyjna depresja Powakacyjna depresja
Pociechy31-08-11
Pourlopowa depresja, nowe zjawisko w psychologii, dotyka wielu z nas. Dotyka jednak również dzieci, które po powrocie z wakacji z wielką niechęcią maszerują do szkoły.
czytaj dalej >>
PRZED PIERWSZYM DZWONKIEM – CO WARTO WIEDZIEĆ? PRZED PIERWSZYM DZWONKIEM – CO WARTO WIEDZIEĆ?
Pociechy26-08-11
Przed rozpoczęciem roku szkolnego rodzice wraz z dziećmi kompletują wyprawkę szkolną. Podręczniki, zeszyty, kredki, a coraz częściej także telefony, laptopy – to tylko przykłady rzeczy, które znajdą się w niejednym tornistrze. Czy zawsze wiemy jak je wybrać? Przed pierwszym dzwonkiem – co warto wiedzieć przypominają wspólnie urzędy i instytucje.
czytaj dalej >>
Sposoby na wzmocnienie włosów dziecka Sposoby na wzmocnienie włosów dziecka
Pociechy17-08-11
Wzmacniać włosy należy już od najmłodszych lat. Wtedy z pewnością zobaczymy efekty w przyszłości. Wczesna profilaktyka pozwoli na uniknięcie większych problemów z włosami w przyszłości.
czytaj dalej >>
Jak spędzić wakacje z dziećmi gdy pada? Jak spędzić wakacje z dziećmi gdy pada?
Pociechy08-08-11
Deszczowy dzień szczególnie podczas wakacji wcale nie musi być nudny. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, aby ciekawie zorganizować czas naszym pociechom.
czytaj dalej >>
Nastolatek na wakacjach Nastolatek na wakacjach
Pociechy18-07-11
Bycie mamą nastolatka nie jest łatwą sprawą. Jeszcze trudniej bywa, gdy nasze dziecko – wydawałoby się – jeszcze przecież takie małe – nagle chce samodzielnie wyjechać na wakacje. I to jest przeważnie ten pierwszy moment, gdy dociera do nas, że ani ono takie małe, ani za bardzo odmówić nie ma jak, bo przecież w tym wieku to się samemu jeździło pod namioty...
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - agusia_83
Galeria - plumka6
Galeria - MARYANA
Galeria - anikirax
Galeria - agusia_83
Galeria - yetko
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite