Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Pociechy
Nieograniczona zabawa farbami PlayColor Instant Nieograniczona zabawa farbami PlayColor Instant
Pociechy30-09-13
Wszystkie dzieci uwielbiają malować. Rozwija to ich fantazję, poprawia koordynację a przede wszystkim pozwala na świetną zabawę. Skutki używania tradycyjnych farb – takie jak rozlana woda lub trudno spieralne plamy – często zniechęcają rodziców do proponowania dziecku zabawy w małego artystę. Farby w sztyfcie PlayColor to rozwiązanie zarówno dla dbających o porządek rodziców, jak i kreatywnych dzieci.
czytaj dalej >>
Jak przygotować dziecko na pierwszy dzień szkoły? Jak przygotować dziecko na pierwszy dzień szkoły?
Pociechy28-08-13
Pierwszy dzień w szkole to z pewnością przełomowy moment w życiu każdego dziecka, oznaczający zazwyczaj początek pasjonującej i pełnej wyzwań przygody. Jednak to wydarzenie jest również niezwykle ekscytujące dla wszystkich rodziców, którzy pragną możliwie najlepiej przygotować swoją pociechę na zetknięcie z całkiem nowym otoczeniem.
czytaj dalej >>
Obuwie dla dzieci na chłodne dni Obuwie dla dzieci na chłodne dni
Pociechy26-07-13
Zdrowie najmłodszych jest niezwykle ważne. Dlatego rodzice starają się zapewnić swoim pociechom wszystko czego potrzebują, aby rosły i rozwijały się zdrowo. Na pewno bardzo ważne jest to, aby zapewnić dzieciom odpowiednią ilość świeżego powietrza. Jednak jeżeli warunki atmosferyczne nie są zbyt dobre i często się chmurzy, rodzice stają przed dylematem, czy puszczać swoje dziecko na dwór. Często bowiem jest mokro i nieprzyjemnie i boją się, że ich pociecha może się bardzo szybko przeziębić. Dobrym rozwiązaniem może być wtedy zakup odpowiedniego obuwia dla dzieci.
czytaj dalej >>
Skip Hop – Skip Hop –
Pociechy26-07-13
– wszystko dla zdrowia dziecka i wygody rodziców
czytaj dalej >>
Lampki dla dzieci Lampki dla dzieci
Pociechy26-06-13
Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że sen jest bardzo ważnym elementem życia każdego człowieka i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Mowa tutaj tak o osobach dorosłych jak i naszych dzieciach. Możemy powiedzieć, że u najmłodszych jest on bardzo ważny. Jak pewnie każdy z nas doskonale wie obecnie wielu dzieci nie potrafi zasnąć przy zgaszonym świetle i potrzebne jest jakieś oświetlenie.
czytaj dalej >>
Lilla Lou Superhero Lilla Lou Superhero
Pociechy26-06-13
Od chwili debiutu marka Lilla Lou dba o kreatywność dziewczynek. Szkicowniki i zeszyty kreatywne pozwalają dziewczynkom rozwinąć wyobraźnię, uczą kreatywnego myślenia i rozwijają ukryte jeszcze w tym wieku zdolności artystyczne.
czytaj dalej >>
Legoland - imperium z klocków Legoland - imperium z klocków
Pociechy05-05-13
Zastanawiając się nad wyjazdem z dziećmi staramy się znaleźć takie miejsce żeby było atrakcyjne dla naszych pociech, jak i dla nas. Jednym z takich miejsc jest Legoland – park rozrywki położny w duńskim Billund. W tym miejscu znajdziemy atrakcje dla maluchów, starszych dzieci jak i ich rodziców.
czytaj dalej >>
JAK POBUDZIĆ LAKTACJĘ? JAK POBUDZIĆ LAKTACJĘ?
Pociechy24-04-13
Młode mamy ciągle słyszą, że karmienie piersią to najlepszy sposób żywienia małego dziecka. Coraz więcej mówi się o zaletach takiej metody. Mleko matki zawiera przeciwciała i szereg bioaktywnych składników, które zabezpieczają noworodka, zapewniając mu optymalny rozwój. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy matka nie wytwarza wystarczającej ilości pokarmu, bądź pokarm zanika.
czytaj dalej >>
PRZEDSZKOLE W BIUROWCU PRZEDSZKOLE W BIUROWCU
Pociechy05-03-13
nowa placówka sieci dwujęzycznych przedszkoli Kidzcorner, Warszawa – Mokotów. Otwarcie we wrześniu 2013r.
czytaj dalej >>
Pierwszy Bank Twojego Dziecka: Pierwszy Bank Twojego Dziecka:
Pociechy05-03-13
Bank Komórek Macierzystych nOvum
czytaj dalej >>
Hipoalergiczne żele do prania CONCERTINO BABY Hipoalergiczne żele do prania CONCERTINO BABY
Pociechy04-03-13
Hipoalergiczne żele CONCERTINO BABY to połączenie skuteczności proszku z delikatnością płynu do prania.
czytaj dalej >>
Muzyka, ruch i zabawa. Dziecko na parkiecie Muzyka, ruch i zabawa. Dziecko na parkiecie
Pociechy25-02-13
Brak zainteresowań, brak ruchu oraz spędzanie wielu godzin przez telewizorem lub komputerem – tak wygląda życie wielu współczesnych dzieci. Nie brak jednak rodziców, którzy chcą uchronić swą pociechę przed takim scenariuszem.
czytaj dalej >>
Wiosna w nowych butach Wiosna w nowych butach
Pociechy07-02-13
Wygląda na to, że w tym roku wiosna może zawitać wcześniej. W wolnej chwili wypada zrobić rozeznanie szczególnie w dziecięcych szafach, aby sprawdzić, z czego pociechy całkiem wyrosły. O ile część ubrań będzie nadal nadawała się do użytku, to z pewnością nie da się wykorzystać ubiegłorocznego wiosennego obuwia.
czytaj dalej >>
Safari – rozrywka dla całej rodziny Safari – rozrywka dla całej rodziny
Pociechy06-02-13
Safari z dzieckiem? Czy to możliwe?
czytaj dalej >>
Hipoalergiczne płyny do płukania CONCERTINO BABY Hipoalergiczne płyny do płukania CONCERTINO BABY
Pociechy09-01-13
Płyny do płukania tkanin CONCERTINO BABY to hipoalergiczne, przetestowane dermatologicznie, wolne od szkodliwych substancji środki, dzięki którym ubranka twojego dziecka będą zawsze miękkie i pachnące. Delikatna formuła gwarantuje bezpieczeństwo dla skóry najmłodszych, dlatego możesz ich używać już od pierwszego dnia życia dziecka!
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - viola88viola
Galeria - antosia24
Galeria - MARYANA
Galeria - crysaliska
Galeria - MARYANA
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite