Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Pociechy
OPASKA KIZON OD LG – POZWÓLMY DZIECIOM BYĆ DZIEĆMI
Firma LG wprowadza na Polski rynek rozwiązanie, które ułatwi rodzicom kontrolę i kontakt z dzieckiem.


Na polskim rynku pojawiły się pierwsze inteligentne opaski, które pozwalają rodzicom na większą kontrolę, a dzieciom na beztroską zabawę, również wtedy, gdy znajdują się poza zasięgiem ich wzroku np. w przedszkolu, na placu zabaw czy na plaży. KizON wyprodukowany przez firmę LG spełnia dwie podstawowe funkcje – pozwala na stały kontakt z dzieckiem oraz na ustalenie jego lokalizacji. Dzięki temu opiekunowie mogą pozwolić najmłodszym na spędzanie czasu w towarzystwie kolegów i wielogodzinną, nieskrępowaną zabawę, jednocześnie nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo. 


LOKALIZACJA W KILKA SEKUND


KizON pozawala w prosty sposób ustalić lokalizację, w której znajduje się dziecko. Jest to możliwe dzięki specjalnej aplikacji w systemie Android, która zainstalowana w telefonie rodzica bądź opiekuna, łączy się z urządzeniem KizON. Na ekranie smartfona pojawia się wówczas mapa prezentująca lokalizację. Położenie ustalane jest przez GPS, Wi-Fi oraz przekaźniki sieci komórkowych.


Dzięki tym rozwiązaniom ustalenie lokalizacji jest możliwe praktycznie zawsze niezależnie od tego czy dziecko jest na zewnątrz, czy wewnątrz budynku. Ponadto użytkownik może dowolnie modyfikować ustawienia aplikacji tak, by otrzymywał powiadomienia o lokalizacji w określonych godzinach. Wówczas na pasku powiadomień pojawi się odpowiednia informacja. 


KONTAKT Z DZIECKIEM ZAWSZE I WSZĘDZIE


Dzięki opasce LG KizON rodzice w prosty sposób mogą zadzwonić do swojego dziecka, wybierając tę opcję w aplikacji. Z urządzeniem KizON mogą połączyć się tylko te numery, które zostaną wcześniej przypisane opasce, więc opiekunowie nie muszą się martwić, że z dzieckiem kontaktować się będą nieznajomi.  Na numer KizON dodzwonić się może tylko sześć numerów, z których dwa, oznaczone jako główne, mogą również odbierać połączenia wykonywane za pomocą opaski LG. 


PRAWDZIWE DZIECIŃSTWO DLA DZIECI


Inteligenta opaska KizON pozwala dzieciom cieszyć się beztroską zabawą, a rodzicom poczuciem bezpieczeństwa swojej pociechy. W sytuacji, kiedy dziecko pochłonięte atrakcjami placu zabaw nie odbierze połączenia, KizON może zrobić to automatycznie po 10 sekundach, dzięki czemu opiekun będzie mógł usłyszeć otoczenie, w jakim znajduje się pociecha. Opaska LG pozwala także wykonywać połączenia wychodzące – po przytrzymaniu przycisku, urządzenie zadzwoni bezpośrednio do pierwszego opiekuna. W przypadku, gdy ten nie odbierze, połączenie zostanie przekierowane na drugi, zarejestrowany wcześniej numer. 


PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO


KizON wyposażony został w akumulator, który przy ciągłej pracy wytrzyma ok. 1,5 dnia. Inteligentna opaska LG informuje dziecko i rodziców, gdy poziom naładowania baterii spada do 20% i do 10%. Wówczas na smartfonach opiekunów pojawia się odpowiednie powiadomienie, a opaska przyjemnym głosem powiadamia malucha o stanie akumulatora. Projektanci LG wzięli pod uwagę także inne względy bezpieczeństwa – cały mechanizm i karta SIM zostały zamknięte w gumowej, odpornej na zachlapania obudowie. W całości została ona wykonana z przyjaznych środowisku, wolnych od ołowiu, elastycznych  materiałów, dzięki czemu ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych spada do minimum. 


CENA I DOSTĘPNOŚĆ


Opaska LG KizON dostępna jest w specjalnych ofertach sieci PLAY już od 1 zł. W propozycji znalazły się dwie opcje kolorystyczne: niebieska i czerwona. W sieci T-Mobile, urządzenie oferowane jest wraz z abonamentem miesięcznym w wysokości 4,99 zł lub 14,99 zł w umowie na 24 miesiące. Sugerowana cena detaliczna wynosi 299 zł brutto.


 


Praktyczne zastosowanie opaski KizON i opis jej funkcji można zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=fMtlGlKfrIU


--- - ---


Tagi: -
Podobne artykuły:
Panowie w kobiecych zawodach Idealne wakacje to wakacje last minute! Bo fantazja jest od tego... Obozowe ABC – czyli... Czy warto...? 6 rzeczy, które sprawią, że ...... Kosmetyki oczami kobiet i mężczyzn 4 typy rowerzystek. Którą z nich jesteś? Czy twoje dziecko ma depresję? Pielęgnacja skóry po lecie - praktyczne porady
dodaj komentarz
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - kati9o
Galeria - agusia_83
Galeria - agusia_83
Galeria - hesiula
Galeria - MARYANA
Galeria - Anetta
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite