Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Męski punkt widzenia
Urlop tacierzyński, ojcowski Urlop tacierzyński, ojcowski
Męski punkt widzenia24-02-10
Kobiety mają urlop macierzyński, a my, mężczyźni, od stycznia tego roku „aż” 7 dni tacierzyńskiego. Zgodnie z ustawą z 6 stycznia 2008 r. od 1.01.2010 r. wszystkim świeżo upieczonym tatusiom przysługuje tydzień płatnego urlopu. Tych kilku dni wolnego pracodawca nie może wam odmówić. Pierwsi odważni już skorzystali z tacierzyńskiego.
czytaj dalej >>
Wakacje życia. Wakacje życia.
Męski punkt widzenia14-11-08
Pracujemy niemal przez cały rok. Czekamy i oszczędzamy, żeby te kilkanaście dni urlopu były cudowne, pełne niezapomnianych doznań i wspomnień.
czytaj dalej >>
Zrób to sam! Zrób to sam!
Męski punkt widzenia08-11-08
Kobiety robią się coraz bardziej samodzielne. Ale wbrew pozorom to nie znaczy, że nie lubią zaradnych facetów.
czytaj dalej >>
Szybko i zdrowo! Szybko i zdrowo!
Męski punkt widzenia08-11-08
Jesteś głodny. Twojej drugiej połówki nie ma w domu? Chcesz przygotować coś szybko do jedzenia i do tego, żeby było zdrowe i smaczne??
czytaj dalej >>
Seks na obcasach. Seks na obcasach.
Męski punkt widzenia07-11-08
Każdy facet lubi, kiedy jego partnerka nosi wysokie obcasy. One, niestety,jak już nas oswoją i udomowią, mają tendencję do wskakiwania w trampki albo inne buty na płaskim obcasie, twierdząc, że tak jest wygodniej i zdrowiej.
czytaj dalej >>
Diety cud. Diety cud.
Męski punkt widzenia06-11-08
Potocznie sądzimy, że diety, odchudzanie i całe to zamieszanie z tym związane, to głównie domena kobiet. To dla nich media szykują niemal codziennie nowe diety, nowe treningi i w zamian obiecują nowy, lepszy styl życia. To właśnie środki masowego przekazu kreują modne obecnie style a nawet typy zachowań.
czytaj dalej >>
Ojcostwo czy tacierzyństwo? Ojcostwo czy tacierzyństwo?
Męski punkt widzenia05-11-08
„Facet musi spłodzić syna, zbudować dom i posadzić drzewo”.Tak przynajmniej się potocznie twierdzi. A ja mam córkę. Ba. Nawet dwie! I wcale nie czuję się z tym źle. Przeciwnie – uważam, że to najlepsze, co mogło mnie spotkać.
czytaj dalej >>
Moje pasje i namiętności. Moje pasje i namiętności.
Męski punkt widzenia03-10-08
Każdy facet musi mieć swojego hopla - mawia moja żona. A to jest mój:
czytaj dalej >>
Heteropolitan Heteropolitan
Męski punkt widzenia03-10-08
Mężczyzna. Największa zagadka świata czy najprostszy i najmniej złożony element dzieła Bożego? Nawet nie będę się starał odpowiedzieć na to pytanie. Zakładając optymistycznie zostało mi jakieś 40 lat życia a to wystarczyłoby zapewne tylko na słowo wstępne.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - anetka129
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - agusia_83
Galeria - Hania
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite