Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Męski punkt widzenia
Moja dziewczyna wszystkim pomaga Moja dziewczyna wszystkim pomaga
Męski punkt widzenia19-10-10
Posprzeczałem się z dziewczyną. Poszło, naturalnie, o to co zawsze – czyli o moją nieuzasadnioną zazdrość (jak twierdzi ona) oraz o jej niezmierzoną potrzebę nadmiernej pomocy zawsze, wszędzie i wszystkim (jak twierdzę ja). Koniec końców trzasnąłem drzwiami i odszedłem w siną dal, czyli po prostu pojechałem do kumpla. Dotąd byłem wyrozumiały, ale już się miarka przebrała...
czytaj dalej >>
Pańszczyzna w łóżku Pańszczyzna w łóżku
Męski punkt widzenia11-10-10
Z ponad 20-letnich obserwacji dotyczących stosunku kobiet do seksu wnioskuję, że nasze panie nie są najlepsze w tej dziedzinie. Dlaczego? Powód jest prosty – bo tylko trening czyni mistrza, a nasze ukochane trenować nie chcą...
czytaj dalej >>
Męski facet – modny facet Męski facet – modny facet
Męski punkt widzenia01-10-10
Ostatnia sobota, narzeczona zmusiła mnie do wyjścia na urodziny do ciotki. Zmusiła, bo uważałem (nadal tak uważam), że nasza obecność była tam zbędna. Ania ona, ani tym bardziej ja, jej nie znaliśmy. No, ale się zgodziłem. Niech widzą, że jestem rodzinnym facetem.
czytaj dalej >>
Kobiety, akceptujecie własne ciała! Kobiety, akceptujecie własne ciała!
Męski punkt widzenia27-09-10
Kompleksy zjadają kobiety. Jak długo żyję (a niebawem stuknie mi czterdziestka), tak nie spotkałem jeszcze dziewczyny, która byłaby zadowolona ze swojego wyglądu. No, z jednym wyjątkiem... Ale gdybyśmy to my, mężczyźni, mieli podobne myślenie, w ogóle nie wychodzilibyśmy z siłowni i gabinetów poprawiania urody.
czytaj dalej >>
Pomysł na żonę Pomysł na żonę
Męski punkt widzenia20-09-10
Uwielbiam zakupy z moją żoną. Pomyślicie, że albo jestem nienormalny albo moja żona typową kobietą nie jest. Dwukrotnie zaprzeczę, bo ja należę do grupy facetów, którzy nie rozróżniają manikiuru od pedikiuru, a z kolei ślubna nie wyjdzie z domu bez pełnego makijażu. W czym więc tkwi nasz fenomen?
czytaj dalej >>
A żeniłem się z kobietą mądrą i rozsądną... A żeniłem się z kobietą mądrą i rozsądną...
Męski punkt widzenia13-09-10
Pokłóciłem się z żoną. Nie pierwszy raz ani pewnie ostatni. Zastanowiło mnie właściwie tylko jedno: dlaczego ona jest tak zupełnie inna niż kiedyś. Przecież, gdy się poznaliśmy, to mnie właśnie w niej zafascynowało: że nie jest typową babą, tylko kobietą inteligentną, o zdecydowanych poglądach.
czytaj dalej >>
Ostrożny facet czy tchórz? Ostrożny facet czy tchórz?
Męski punkt widzenia09-09-10
Od niedawna jestem sam. Miałem żonę, potem byłem z dwiema kobietami w nieformalnym związku. Oczywiście, z każdą z osobna, nie jestem zwyrodnialcem jakimś. Po czasie uznałem jednak, że życie singla ma więcej uroków. I nie chodzi mi tu wcale o możliwość unikania odpowiedzialności za drugą osobę.
czytaj dalej >>
Rozważania intelektualisty Rozważania intelektualisty
Męski punkt widzenia06-09-10
Lubię naturalność w kobiecie. Naturalną, świeżą urodę, bezpretensjonalny wdzięk, wrodzoną inteligencję. Irytują mnie kobiety, które za wszelką cenę chcą udowodnić, że są lepsze, ładniejsze, mądrzejsze, odważniejsze. Stawiam na dziewczyny, które chcą być sobą i nie boją się tego. Tylko, że coraz trudniej takie spotkać...
czytaj dalej >>
Jak zdobyć Jej serce? Jak zdobyć Jej serce?
Męski punkt widzenia02-09-10
Jedno jest chyba jasne - to diamenty są najlepszym przyjacielem każdej kobiety. Ale co zrobić, gdy bankomat nie chce już wydać ani złotówki? Czy naprawdę potrzeba fortuny, żeby zdobyć jej serce?
czytaj dalej >>
Chciałem zbabieć… Chciałem zbabieć…
Męski punkt widzenia10-08-10
W XXI wieku większość kobiet walczy o równouprawnienie. Twierdzą, że my mężczyźni dominujemy, wszystkim chcemy rządzić i zawsze mamy decydujący głos. Poza tym oczywiście chcemy, żeby one – kobiety siedziały w domu, żeby pilnowały dzieci, gotowały obiadki i sprzątały. Narzekają, że mają mniej praw, a więcej obowiązków. Pracodawcy traktują ich gorzej i proponują o wiele niższe pensje. Utyskują, że nie pomagamy w domu, gapimy się w telewizor i pijemy piwo. Tymczasem, gdy przychodzi co do czego, nie chcą nas dopuścić do swojego babskiego świata. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Chciałem zbabieć, nie udało się.
czytaj dalej >>
23 czerwca – Dzień Ojca 23 czerwca – Dzień Ojca
Męski punkt widzenia23-06-10
Rodzic, ojczulek, tatuś, papa, papcio – jakkolwiek byśmy nie powiedzieli, dzisiaj obchodzimy święto Wszystkich tatusiów – Międzynarodowy Dzień Ojca. Jest to święto, będące wyrazem szacunku i miłości dla. W Polsce od 1965 roku obchodzone 23 czerwca.
czytaj dalej >>
Gdy jesteś zestresowany - odpychasz kobiety Gdy jesteś zestresowany - odpychasz kobiety
Męski punkt widzenia15-06-10
Rosyjscy naukowcy dowiedli, że zestresowani mężczyźni pachną mniej atrakcyjnie.
czytaj dalej >>
Kto jest Twoim ojcem? Kto jest Twoim ojcem?
Męski punkt widzenia15-06-10
Jesteś roztargniony i nerwowy. Nie możesz spokojnie przespać nocy. Nie jesteś w stanie na niczym skupić swojej uwagi. Masz problemy w domu. Nie potrafisz być ciepłym rodzicem i wyrozumiałym mężem. Twoje myśli wciąż krążą wokół jednego tematu. Zastanawiasz się, czy to na pewno twoje dziecko? Jednocześnie masz wyrzuty sumienia, dlatego starasz się nie myśleć o tym. Twoje zmagania są jednak daremne. Po chwili znów przyłapujesz się na tym, że Twoje myśli mimowolnie dotykają tego problemu.
czytaj dalej >>
Czy warto trzymać facetów w niepewności? Czy warto trzymać facetów w niepewności?
Męski punkt widzenia02-05-10
Co sprawia, że między kobietą, a mężczyzną pojawia się chemia: ciśnienie skacze w górę, serce wali jak młot i ciarki przechodzą po całym ciele? Czy to dlatego, że jedno wzbudza sympatię drugiego, coś ich łączy, a może oboje przypadli sobie do gustu?
czytaj dalej >>
F1 = Kubicowanie!! F1 = Kubicowanie!!
Męski punkt widzenia22-04-10
Jeszcze kilkanaście lat temu taki elitarny sport jak Formuła 1 był tylko w sferze marzeń polskich kierowców i polskich kibiców. Lakoniczne informacje we wiadomościach i kilka suchych komentarzy to było wszystko, czego można było się dowiedzieć o tym sporcie. Jednak od momentu, kiedy jedna z telewizji zaczęła emitować na żywo zawody i pojawił się nasz znakomity kierowca, Robert Kubica, systematycznie zaczęła rosnąć rzesza fanów i kibiców tego fantastycznego sportu.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - agusia_83
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - anaid13
Galeria - anaid13
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite