Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Męski punkt widzenia
Pan do towarzystwa
Do trzydziestki byłem prawiczkiem. Wizyta w agencji odmieniła mnie i moje życie...


Nie zaliczałem się do przystojniaków. Już w szkole miałem problemy z powodzeniem u płci przeciwnej. Skończyłem studia, będąc cały czas prawiczkiem. Niewiarygodne? A jednak prawdziwe. Ciągnęło mnie w stronę dziewczyn. Tylko, że kompletnie nie umiałem ich poderwać. Z jedną byłem już nawet „po słowie”, ale jak przyszło co do czego, zwyczajnie nie stanąłem na wysokości zadania. Wstydziłem się swojego członka. Był zdecydowanie za mały. Nie wiem, dlaczego los mnie tak złośliwie wyposażył w tę najważniejszą dla mężczyzny część ciała. Bałem się, że kobieta mnie wyśmieje. Zresztą tak się stało. Dziewczyna, z którą próbowałem pójść do łóżka, na widok mojego przyrodzenia roześmiała się. Co zrobiłem? Po prostu ubrałem się i wyszedłem. O podnieceniu nie było już nawet co marzyć, wszystko mi opadło.


Taka już moja uroda?!


Mój problem przybierał na sile. Poszedłem do lekarza, ale ten wytłumaczył mi, że wszystko ze mną w porządku. Taka uroda po prostu. Zalecił, żebym zamiast co tydzień mierzyć prącie, poszedł na psychoterapię. „Pana problem nie leży w budowie, ale w mózgu. Są kobiety, dla których nie liczy się długość ani grubość, a sprawny, czuły kochanek.” Może i tak, ale ja nie znałem takich kobiet. Nie wiem czemu, ale pociągały mnie kobiety dość odważne w ubiorze i zachowaniu. Co wiadome, mogłem o takich tylko sobie pomarzyć. Nie pomagał też fakt, że z natury byłem samotnikiem. Wystarczała mi praca, książki, rzadko wychodziłem do znajomych. Przez chwilę myślałem nawet o skorzystaniu z usług prostytutki. Mierziło mnie jednak takie podejście, wciąż myślałem, że przecież, mimo wszystko, stać mnie na normalny seks, nie za pieniądze.


Wizyta w agencji


W końcu nie wytrzymałem, złamałem się. Dochodziłem do trzydziestki, jaki facet w tym wieku jest jeszcze prawiczkiem? Zadzwoniłem do agencji. Umówiłem się. To, co zdarzyło się dzień później, w końcu uwolniło mnie od ciążącej tyle lat cnoty. Dziewczyna nie była piękna, za to dobrze wiedziała, jak się postępuje z mężczyzną. Na początku tylko rozmawialiśmy, trudno było mi przemóc się i od razu skorzystać z jej usług. Ale potem było już znacznie lepiej. Wychodziłem z agencji z uśmiechem zwycięstwa na ustach. Za tydzień poszedłem tam znowu. Ale nie było mojej Joli. Trudno, poszedłem z inną. Nie było źle, chociaż wolałbym tę pierwszą kobietę. Po tygodniu znów tam byłem. I w następnym także. Basia, Kasia, Jola, Kamila – wszystkie zaoferowały mi dokładnie to, co chciałem. Nie musiałem się przed nimi prężyć, nie musiałem się bać kompromitacji ani szyderczych słów. Przyjmowały mnie takim, jakim jestem. Wymarzona sytuacja dla każdego faceta.


Skończyła się kasa


Problemem stały się pieniądze. Pracowałem jako urzędnik, miasto płaciło słabo, a ja miałem teraz duże wydatki. Nie wyobrażałem sobie jednak, żeby zrezygnować z dziewczyn. Niestety, bez kasy nie mogłem być obsłużony. Przez miesiąc cierpiałem istne katusze. Wydawało mi się, że umrę, jeśli nie odwiedzę kobiety. Przez myśl przeszło mi nawet, żeby zaryzykować i wziąć trochę grosza z firmowej kasy. Za bardzo jednak się bałem.


„Sam możesz w ten sposób zarabiać”


Po kolejnej wypłacie nie mogłem nacieszyć się seksem z dziewczynami. I wtedy Jolka rzuciła, że przecież sam mógłbym w ten sposób zarabiać. „Być płatną prostytutką?” – zapytałem, a ona sprostowała, że po prostu panem do towarzystwa. „Jesteś wykształcony, jeszcze dość młody, lubisz seks i kobiety. To wymarzona sytuacja, aby mieć je za darmo. I w dodatku zarobisz trochę grosza” – powiedziała mi. Musiałem to przemyśleć. Tak, lubiłem kobiety, ale te, które sobie wybrałem. I o których wiedziałem, że nie zrobią mi psychicznej krzywdy. Ale całkiem obce? A jeśli w dodatku trafię na kogoś znajomego? „Wtedy tym bardziej tajemnica zostanie zachowana. No wiesz, która ze znajomych ci pań zdecydowałaby się komuś powiedzieć, w jakich okolicznościach cię spotkała?” – zapytała Jolka, a ja przyznałem jej rację.


Jestem panem do towarzystwa


Zostałem panem do towarzystwa. Na początku nie było łatwo. Okazało się jednak, że kobiety, którym towarzyszę w spotkaniach biznesowych i nie tylko, bardzo cenią sobie moje dobre wychowanie, takt, uprzejmość i troskę. I potrafią się za to wszystko pięknie odwzajemnić. Nie miałem oporów, aby dotykać je, nawet jeśli nie grzeszyły urodą albo młodością. Najważniejsze było to, że je miałem, że słyszałem z ich ust same miłe słowa, a jeśli inaczej nie dało rady, to po prostu gasiłem światło i robiłem swoje. Duży był popyt na moje usługi. Tak duży, że godziny spędzone w urzędzie zaczęły kolidować z towarzyskimi spotkaniami. Zwolniłem się z pracy. To, co zarabiam teraz, czterokrotnie przewyższa urzędniczą pensję. I co? Okazało się, że wcale niepotrzebna mi jakaś psychoterapia. Mam kobiety i seks, za który mi jeszcze płacą. .................................


Masz też swoją ciekawą historię? Chcesz nam o niej opowiedzieć? Napisz do nas! org@matkapolka.com.pl


--- K. ---


Tagi: jestem prawiczkiem, lubię kobiety, lubię seks, męska prostytutka, pan do towarzystwa, praca w agencji, pracuję w agencji, rozmiar penisa, wizyta w agencji, za mały członek
Podobne artykuły:
Rozmiar penisa
dodaj komentarz
kr  28-03-12 11:19
czytaj komentarz >>

radzio  04-08-14 04:12
czytaj komentarz >>

POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - anetka129
Galeria - zdradzona
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - ZatroskanaMama
Galeria - MARYANA
Galeria - Hania
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite