Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Męski punkt widzenia
Kłótnia o sukienkę
Jesteśmy z Kaśką razem od 4 lat. Nasz związek nie jest idealny, kłótnie i sprzeczki są na porządku dziennym. Zazwyczaj jednak szybko się godzimy. Tylko głupia sukienka zdołała nas podzielić na cały tydzień.


Tydzień przed sylwestrem był najgorszym w naszym związku. Każdy poranek zaczynał się od marudzenia Kasi, że nie ma sukienki, że wszystkie jej koleżanki sobie kupiły coś ładnego i tylko ona, jak zwykle zresztą, będzie wyglądać beznadziejnie. Tak więc przez okrągły tydzień po pracy pędziłem z nią do centrum handlowego. Naprawdę starałem się być cierpliwy, ale ile razy można przeglądać te same sklepowe półki? Okazuje się, że nieskończoną ilość razy. Moją narzeczoną nie przerażały tłumy, wręcz przeciwnie czas w kolejce spędzała umilając sobie rozmowę z kobietą stojącą obok. A ja jak ten osioł udawałem, że wiem o co im chodzi.


Po godzinach spędzonych w galerii wracaliśmy do domu. Oczywiście bez sukienki. Wieczór upływał pod znakiem jej łez i narzekań. O seksie mogłem sobie tylko pomarzyć. Im bliżej sylwestra tym było jeszcze gorzej. Wieczne nerwy, narzekania, pretensje i oczywiście standardowo wieczorne zakupy. Brak seksu, obiadu, ciągła bieganina i smutna mina Kaśki naprawdę działały mi na nerwy. Po zakupach od razu szedłem do garażu, coraz czasu mnie spędziliśmy razem.


W końcu nadszedł sylwester. Kasia z obrażoną miną założyłam „starą” sukienkę, którą miała na sobie aż 2 razy. Wyglądała obłędnie, jednak te argumenty na nią nie działały. Słabo widziałem naszą zabawę, dobrze, że chociaż będę mógł tam wypić. Z kieliszkiem w dłoni zamierzałem spędzić ostatni dzień w roku. Jednak wszystko się zmieniło, kiedy Kasia zdała sobie sprawę, że ona w tej swojej „starej” sukience wygląda o wiele lepiej od swoich koleżanek, a nawet innych kobiet. Mój wieczór z kieliszkiem nie wypalił, całą noc spędziliśmy na parkiecie. Kasia mając poczucie, że jest atrakcyjna świetnie się bawiła. Wieczór zakończył się tym, czego najbardziej mi brakowało. Seks był nieziemski. Tydzień abstynencji podziałał pobudzająco na nas oboje. A „starą” sukienkę moja narzeczona założyła jeszcze na kilka innych imprez. Wilczy wzrok kobiet i mężczyzn przekonał ją, że dobrze w niej wygląda. Szczerze mówiąc dużo na tym zyskał także mój portfel.


.................................


Masz też swoją ciekawą historię?


Chcesz nam o niej opowiedzieć?


Napisz do nas!


org@matkapolka.com.pl


--- Chłopak Kasi ---


Tagi: historia, kłócimy się, kłótnia, męski punkt widzenia, o sukienkę, okropna kłótnia, Sylwester, z życia
Podobne artykuły:
Mój syn miałby dziś 18 lat... Awantura z powodu zakładu Jestem kleptomanką Tracę kontakt z córką... Raj jest pod stopami matek. 2 kreski Sylwester – 10 zasad Pilot zdalnego sterowania Noc Muzeów 2010 Kiedy tata kocha za dwoje...
dodaj komentarz
matka kobieta kochanka  08-01-14 10:13
czytaj komentarz >>

a nie powiem kto  04-02-15 11:17
czytaj komentarz >>

POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - wiewiorczak
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - agusia_83
Galeria - anaid13
Galeria - MARYANA
Galeria - malina820
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite