Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Historie z życia wzięte
Niespodzianka po męsku! Niespodzianka po męsku!
Historie z życia wzięte27-10-08
Mężczyźni z rzadka robią niespodzianki – to nie leży w ich naturze, ale czasami jednak próbują. Ta niespodzianka od mojego męża w końcu okazała się cudowną przygodą!
czytaj dalej >>
Jak zaczarowana... Jak zaczarowana...
Historie z życia wzięte27-10-08
Jestem strasznie zrozpaczoną, zakochaną po uszy kobietą, która ginie poprzez swoje uczucie, zagłębia się coraz bardziej i bardziej i choć świadoma swoich słabości i swej naiwności, nie mogę przestać kochać i bronić swojego, bądź co bądź krzywdzącego wielu ludzi, mężczyzny.
czytaj dalej >>
Historia dziecka po przejściach. Historia dziecka po przejściach.
Historie z życia wzięte06-09-08
Jaki jest człowiek, który w rodzinnym domy nie zaznał bliskości, wsparcia, przyjaźni… a najważniejsze jego zmartwienia dnia codziennego: czy zdołam ocalić mamę, czy moje „poświęcenie” przedłuży jej życie???
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - anaid13
Galeria - MARYANA
Galeria - MARYANA
Galeria - agusia_83
Galeria - anaid13
Galeria - Asiaaa
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite