Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Historie z życia wzięte
Kobieta bez przeszłości, mężczyzna po przejściach Kobieta bez przeszłości, mężczyzna po przejściach
Historie z życia wzięte09-04-10
Zdarza się w życiu tak, że młoda kobieta wiąże się z mężczyzną, który już ma za sobą pierwszą młodość i przeważnie pierwszą żonę. Z poprzedniego związku wynosi pewne zobowiązania i często dzieci. Czy związek kobiety „bez przeszłości” i mężczyzny po przejściach ma szansę na happy end?
czytaj dalej >>
Miłość naprawdę jest ślepa Miłość naprawdę jest ślepa
Historie z życia wzięte03-02-10
Życie upływało mi lekko i przyjemnie. Miałam fajną pracę, byłam zdrowa, nie brakowało obok mnie paczki sprawdzonych przyjaciół i różnych wielbicieli. Miałam 23 lata i świat stał przede mną otworem. Nic, tylko brać garściami. I brałam. Aż do pamiętnego sylwestra. Wtedy mój świat został przewrócony do góry nogami – zakochałam się na śmierć i życie. Ale ta miłość przyniosła mi tylko ból i upokorzenie.
czytaj dalej >>
Okradła mnie przyjaciółka Okradła mnie przyjaciółka
Historie z życia wzięte20-01-10
Nie wierzę już w przyjaźń. Nikomu nie ufam. Straciłam wiarę w ludzi, w ich szczerość, serdeczność, wsparcie, bezinteresowną chęć pomocy. Doszłam do wniosku, że człowiek musi być samowystarczalny. Coś takiego jak prawdziwa przyjaźń, chyba nie istnieje w realnym życiu. To, co mnie spotkało, świadczy o tym, że ludzie myślą tylko i wyłącznie o sobie. Wyobraźcie sobie, że okradła mnie przyjaciółka. Ktoś, kogo uważałam za moją bratnią duszą, taką, co to rozumie człowieka bez słów. Zniszczyła w ten sposób kilka lat naszej przyjaźni. Najgorsze jest to, że nie wiem dlaczego. Dlaczego to zrobiła?
czytaj dalej >>
Mam ochotę na romans Mam ochotę na romans
Historie z życia wzięte05-01-10
Jestem dwa lata po ślubie. Kocham męża, ale coraz bardziej mam ochotę na romans. Mam już nawet kandydata na kochanka. To jego najlepszy kumpel. Ogromnie mnie pociąga. Nie mogę się już opanować. Z jednej strony bardzo bym chciała, ale mimo wszystko boję się. Co będzie, jeśli się wyda? Mam zrobić to, czy nie?
czytaj dalej >>
Boję się własnej córki Boję się własnej córki
Historie z życia wzięte14-12-09
Zwariowałam. Oszalałam. Boję się własnej córki. Panicznie. Dziwne? Niestety nie. Ma dopiero 10 lat. Nikogo nie zabiła, nikomu nic złego nie zrobiła, ale naprawdę boję się jej. Kiedy zaczyna mówić, ogarnia mnie strach. Moja córka zna przyszłość. Widzi to, co wydarzy się za kilka dni czy miesięcy. Przepowiada tylko złe i tragiczne wydarzenia. Zaczęła od siebie.
czytaj dalej >>
Jestem w ciąży! Jestem w ciąży!
Historie z życia wzięte09-11-09
Od kilku dni źle się czuję. Ciągle mnie mdli, chce mi się spać, bolą mnie piersi, a co najgorsze, nie dostałam okresu. Jestem w ciąży - pomyślałam. Nie, tylko nie to! Aaaaa. Ratunku. Dopiero niedawno wygrzebałam się z pieluch. Mój synek ma 3 lata. Poszedł do przedszkola. Miałam iść do pracy, a może zacząć studia podyplomowe, a tu znów czeka mnie siedzenie w domu. Cieszę się i płakać mi się chce. Jestem w ciąży.
czytaj dalej >>
Tylko z przywiązania... Tylko z przywiązania...
Historie z życia wzięte07-10-09
Miałam 14 lat, kiedy poznałam swojego przyszłego męża. On był trzy lata starszy ode mnie. To była pierwsza, młodzieńcza miłość, zarówno moja, jak i Patryka.
czytaj dalej >>
Pokonać kryzys Pokonać kryzys
Historie z życia wzięte07-10-09
Zaraz po ślubie mąż zaczął mnie namawiać, żeby zacząć zarabiać „na swoim”. Był przekonany, że tak można żyć zdecydowanie godniej i lepiej, zarabiając przy tym trochę więcej, niż na „etacie”. W końcu mu uległam, choć nie wyobrażałam sobie siebie w roli szefowej. Nigdy!
czytaj dalej >>
Z teściami pod jednym dachem Z teściami pod jednym dachem
Historie z życia wzięte26-08-09
Po ślubie zamieszkaliśmy z mężem u niego. Innej możliwości nie było. Moi rodzice mieli wprawdzie własny domek, ale mieszkała tam, oprócz nich, jeszcze siostra z trójką dzieci i mężem. Wiedzieliśmy, że nie ma tam dla nas miejsca. Na wynajem nie było nas stać. Nie wspominając już o kupnie mieszkania czy budowie domu. Jedynym wyjściem było więc wprowadzenie się do teściów.
czytaj dalej >>
Nienawidzę swojego męża Nienawidzę swojego męża
Historie z życia wzięte05-08-09
Poznałam go w pracy. Był chłopakiem Magdy, mojej koleżanki z biura. Miał na imię Bartek i pracował w policji. Spotykali się dość długo. Planowali nawet ślub, ale nic z tego nie wyszło. Magda poznała kogoś nowego i rozstali się. On był sam, ja byłam sama. Zaczęliśmy się spotykać. Magda próbowała ze mną rozmawiać i ostrzec mnie przed nim, ale ja potraktowałam jej słowa jako zwykłą zazdrość. Teraz tego żałuję. Byłam głupia. Niestety usilne pragnienie bycia kochaną zgubiło mnie. W efekcie wyszłam za mąż za człowieka, którego nienawidzę.
czytaj dalej >>
Dziewczyna gangstera Dziewczyna gangstera
Historie z życia wzięte23-07-09
Poznałam go w barze. Przysiadł się z kolegami do naszego stolika. Zwykle nie lubię zawierać w ten sposób znajomości, ale moje koleżanki były zachwycone męskim towarzystwem. Nie brałam aktywnego udziału w rozmowie. Jednym uchem wpuszczałam to, co mówili, innym wypuszczałam. Miałam swoje sprawy na głowie i podryw był ostatnią rzeczą, na jaką miałam ochotę.
czytaj dalej >>
W imię miłości W imię miłości
Historie z życia wzięte26-06-09
Zapoznała nas ze sobą moja ciotka. Idealna para: rozwódka i wdowiec. Oboje mieliśmy podobne doświadczenia z poprzedniego związku. Każde z nas wyszło z niego ze złamanym sercem i wspaniałą córką. Ciotka miała rację, od razu między nami zaiskrzyło.
czytaj dalej >>
„T jak TATA” „T jak TATA”
Historie z życia wzięte02-05-09
Pewnie każdy z nas miał w życiu do czynienia choć raz z jakimkolwiek urzędem, choćby podatkowym, przy składaniu zeznania rocznego. I pewnie każdy zgodnie stwierdzi, że nie należy to do przyjemności. Człowiek jest traktowany jak intruz, który zakłóca spokój. Otóż ja również miałam taką okazję, z tym, że urząd nie był jeden, a kilka, do tego również sąd, a wszystko „dzięki” mojemu 4- miesięcznemu synowi.
czytaj dalej >>
„ GDYBYM BYŁ BOGATY – CZYLI ZWYKŁY CZŁOWIEK I GIEŁ „ GDYBYM BYŁ BOGATY – CZYLI ZWYKŁY CZŁOWIEK I GIEŁ
Historie z życia wzięte29-04-09
Roberta znałam odkąd pamiętam. Był zawsze punktualny, pracowity, kulturalny i nad wyraz oszczędny. Po prostu taki akuratny chłopak. W czasie, gdy inni zakładali rodziny i borykali się z ząbkowaniem dzieci i problemami finansowymi, on wyjeżdżał na modne niegdyś saksy i ciułał grosz do grosza.
czytaj dalej >>
Raj jest pod stopami matek. Raj jest pod stopami matek.
Historie z życia wzięte14-11-08
Raj jest pod stopami matek – czyli model rodziny w Islamie.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - zdradzona
Galeria - anaid13
Galeria - viki
Galeria - Kasinek
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - alergena
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite