Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Historie z życia wzięte
Diagnoza zmienia życie Diagnoza zmienia życie
Historie z życia wzięte06-09-10
Kiedy Dagmara zauważyła zgrubienie w lewej piersi, nie poszła do razu do lekarza. Zbyt dobrze pamiętała cierpienia siostry jej matki, która zmarła przed laty na raka piersi. Ona też ukrywała ten fakt kilka miesięcy przed najbliższą rodziną. I kiedy w końcu trafiła na stół operacyjny, było już za późno. Nowotwór zdążył zaatakować inne narządy. Ciotka Dagmary po niecałym roku od rozpoznania choroby zmarła.
czytaj dalej >>
Panowie, dbajcie o siebie! Panowie, dbajcie o siebie!
Historie z życia wzięte31-08-10
Wiecie dlaczego moja przyjaciółka po 6 latach małżeństwa zdradziła męża? Bo przestał dbać o siebie!
czytaj dalej >>
Jestem uzależniona…od męża… Jestem uzależniona…od męża…
Historie z życia wzięte30-08-10
Moja opowieść jest taka jak pewnie tysiące innych. Scenariusz mojego życia jest taki jak setek nieznanych mi kobiet, które być może właśnie teraz czytają to co piszę. Wielka miłość, ślub, dzieci, rozczarowanie, niezrozumienie, inne priorytety i wartości, w gruncie rzeczy nieudane małżeństwo. Chciałabym je zakończyć, ale nie potrafię. Męczę się, duszę w tym chorym związku, chcę się rozwieźć, ale niestety uświadomiłam sobie, że jestem uzależniona od mojego męża.
czytaj dalej >>
Jestem Marta... alkoholiczka Jestem Marta... alkoholiczka
Historie z życia wzięte20-08-10
Marta nigdy nie przypuszczała, że może ją dotknąć właśnie TEN problem. Od alkoholu zawsze stroniła – wychowała się przecież w atmosferze ciągłego lęku przed pijanym ojcem. A ojciec pił przez całe dzieciństwo Marty. Po wódce był agresywny, razem z matką musiały się przed nim chować po kątach. Nawet po jego śmierci wracały do niej nocne koszmary, w których pojawiała się wykrzywiona ze złości twarz ojca. Kiedy się budziła, oddychała z ulgą, że to był tylko sen.
czytaj dalej >>
Małżeńska nuda Małżeńska nuda
Historie z życia wzięte10-08-10
Jak to jest, że w życie wielu małżeństw, a właściwie większości, wkrada się nuda i rutyna? Czyżby małżeństwo było fatalną pomyłką? A jeśli tak, to dlaczego? Przecież na początku jest tak pięknie i różowo. Wielkie ochy i achy. Wspólne wyjazdy, wypady za miasto, spotkania ze znajomymi, koncerty, kolacje. Po kilku latach, czasem już nawet miesiącach, małżeńska sielanka zamienia się w szarą i smutną rzeczywistość. Taka rzeczywistość dopadła i mnie. 34 latkę, z dwójką dzieci, małym domkiem z ogródkiem i psem.
czytaj dalej >>
Białe czy czarne? Białe czy czarne?
Historie z życia wzięte10-08-10
Kolejna banalna historia, jakich wiele. Zakochałam się w facecie, który ma żonę, dwójkę dzieci, psa i ... kochankę, czyli mnie. W sumie całkiem niezłe życie – bierze co chce, kiedy chce i nie ogląda się za siebie. A ja...
czytaj dalej >>
Ciąża pozamaciczna Ciąża pozamaciczna
Historie z życia wzięte04-08-10
Mieliśmy z mężem wszystko – mieszkanie, samochód, nawet psa. Do pełni szczęścia brakowało nam jedynie dziecka. Kiedy po trzech latach małżeństwa zdecydowaliśmy, że w końcu nadszedł odpowiedni moment, byliśmy bardzo podekscytowani.
czytaj dalej >>
A miało być tak magicznie... A miało być tak magicznie...
Historie z życia wzięte18-07-10
Mam na imię Kamila i mam 23 lata a historii za sobą, jakbym przeżyła jeszcze raz tyle. Już jako nastolatka o niczym innym nie marzyłam, jak tylko o tym, by wyrwać się z domu, z tej codzienności, która doprowadzała do tego, że nie mam w ogóle ochoty nigdy tam wracać.
czytaj dalej >>
Historia zwykłej kobiety... Historia zwykłej kobiety...
Historie z życia wzięte08-06-10
Taka sobie zwykła kobieta, matka już nawet... Kobieta, która marzyła kiedyś. Dziś też czasem jeszcze też marzy, ma pragnienia - pragnie czegoś, pobudzona wspomnieniami. Na czym polega paradoks?
czytaj dalej >>
Kochać księdza... Kochać księdza...
Historie z życia wzięte01-06-10
Miłość nie wybiera, serce nie sługa - tak tłumaczą swoje uczucie kobiety, które zakochały się w mężczyznach oddanych służbie Bogu. Ale życie w takim związku jakże często jest pełne wyrzeczeń i wyrzutów sumienia.
czytaj dalej >>
Kiedy tata kocha za dwoje... Kiedy tata kocha za dwoje...
Historie z życia wzięte31-05-10
Mama umarła, kiedy miałem sześć lat. Była pielęgniarką oddziałową i zaraziła się żółtaczką w szpitalu. Kiedy jej choroba się ujawniła, miała już zniszczoną wątrobę. Czekała na przeszczep, ale się nie doczekała... Lubiłem przemykać się do łóżka mamy. Którejś nocy zauważyłem, że nie śpi, tylko siedzi na krześle i płacze. Spytałem dlaczego, a ona odpowiedziała, że pewnie umrze. Pocieszałem ją, że to niemożliwe. Tydzień później zabrali ją do szpitala i już więcej jej nie zobaczyłem...
czytaj dalej >>
Wielka woda Wielka woda
Historie z życia wzięte20-05-10
Ktoś bardziej przesądny powiedziałby, że to jakieś fatum. Najpierw katastrofa lotnicza, chwilę później wielka powódź - południe kraju zalane. Walka z żywiołem przypomina walkę z wiatrakami – człowiek nie ma wpływu na jego siłę.
czytaj dalej >>
Ile waży mój plecak? Ile waży mój plecak?
Historie z życia wzięte18-05-10
Już dziś nie pamiętam, kiedy to się naprawdę zaczęło? Czy wtedy, gdy urodziłam córkę, czy może jeszcze wcześniej? Wplątałam się w życie, którego nie lubię, w którym nie ma dla mnie miejsca. W macierzyństwo, któremu nie umiem podołać; w związek, który mnie ogranicza i rozczarowuje. Gdy miałam 15 lat wiedziałam, że nie chcę skończyć tak, jak moja mama. Wychowywała nas troje sama, tata zginął w wypadku, gdy byłam 8-latką.
czytaj dalej >>
Majka, Maja, Majeczka..... Majka, Maja, Majeczka.....
Historie z życia wzięte04-05-10
Odkąd pamiętam Majka była w naszej paczce najbardziej wesołą i beztroską dziewczyną. Była śliczna, przyciągała mężczyzn jak magnes, a przy tym była tak bezpośrednia i miła, że można ją było wziąć za zesłanego na ziemię anioła.
czytaj dalej >>
Przerwane życie Przerwane życie
Historie z życia wzięte14-04-10
Ania miała wszystko, co chciała. Kochających rodziców, uroczego brata, mieszkała w ładnym domku na przedmieściach, i nie przejmowała się niczym. Żyła długo w świecie pozbawionym zła. Aż do pamiętnej chwili, gdy w poniedziałek rano zadzwonił telefon.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - pilkara
Galeria - anaid13
Galeria - czarna_lbn
Galeria - agusia_83
Galeria - anaid13
Galeria - plumka6
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite