Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Historie z życia wzięte
Jestem sama bo tak chcę Jestem sama bo tak chcę
Historie z życia wzięte25-11-10
Babcia Halina za każdym razem kiedy mnie widzi pyta: Kalinko kiedy ty w końcu wyjdziesz za mąż? Mama jest bardziej taktowna, ale czasem wyrwie się jej pytanie o wnuki. Ojciec tylko kiwa głową i złośliwie nazywa mnie starą panną. Starsze i młodsze kuzynki spisały mnie już na starty, bo przecież jak się ma 30 lat i żadnego faceta u boku, to coś jest nie tak. Mimo, że żyjemy w XXI wieku niewiele osób z mojego otoczenia rozumie, że chcę być sama, żyć bez zobowiązań, że nie chcę mieć dzieci, ani męża.
czytaj dalej >>
Zakochałam się w mężu siostry Zakochałam się w mężu siostry
Historie z życia wzięte04-11-10
Zawsze miałam dobry kontakt z moją siostrą. Uważałam, że jesteśmy przyjaciółkami. Razem jeździłyśmy na wakacje, razem chodziłyśmy na imprezy. Podobali się nam nawet ci sami chłopcy, ale zawsze byłyśmy lojalne wobec siebie. Aż do teraz...
czytaj dalej >>
Wczoraj żył, dziś już go nie ma Wczoraj żył, dziś już go nie ma
Historie z życia wzięte27-10-10
Wyszedł z domu jak zwykle o 7.00. Powiedział: „ Pa. Kochanie. Będę wieczorem.” Wsiadł do samochodu i odjechał. Wtedy widziałam go ostatni raz. Wtedy ostatni raz go przytuliłam. Wtedy mogłam go mieć na wyciągnięcie ręki. Kilka godzin później już go nie było. O 16.00. wracał z pracy. Miał wypadek. Zginął na miejscu. Nie mam już męża. Jestem sama. Została tylko pustka. Teraz dobrze wiem, że nikt z nas nie zna dnia ani godziny. Nie ma sensu planować nic na zapas, bo w jednej sekundzie zmienia się całe nasze życie. W każdej chwili możemy zniknąć.
czytaj dalej >>
Koleżanka mnie wykorzystuje Koleżanka mnie wykorzystuje
Historie z życia wzięte22-10-10
Do tej pory wydawało mi się, że jest jedną z moich najlepszych kumpelek. Nie widziałyśmy się ponad rok. Ucieszyłam się więc na jej przyjazd. Zaplanowałam cały tydzień wspólnego buszowania po sklepach, wypadów do knajp, zwiedzania, babskich ploteczek. Tymczasem ona traktuje mój dom jak hotel i jadłodajnię, a mnie jak służącą i sprzątaczkę. Z utęsknieniem czekam aż sobie pojedzie.
czytaj dalej >>
Podwójne życie Pauliny Podwójne życie Pauliny
Historie z życia wzięte19-10-10
Paulina prowadzi podwójne życie. W dzień jest wzorową żoną i matką, a w nocy namiętną, wyuzdaną kochanką. Co na to jej mąż? Nic, bo kiedy Paulina doprowadza mężczyzn do wrzenia, jej ślubny śpi w pokoju obok.
czytaj dalej >>
Romans z kobietą Romans z kobietą
Historie z życia wzięte11-10-10
Myślałam, że padnę z wrażenia, gdy moja przyjaciółka przyznała się do przygody miłosnej z... kobietą. Zawsze myślałam, że jest heteroseksualna, ma przecież męża i dzieci...
czytaj dalej >>
Odbiłam chłopaka przyjaciółce Odbiłam chłopaka przyjaciółce
Historie z życia wzięte11-10-10
Trzy lata temu zakochałam się. Na moje nieszczęście to był Tomek, chłopak mojej przyjaciółki. Próbowałam zniszczyć w sobie to uczcie. Nie dałam rady. Dziś jestem jego szczęśliwą żoną i matką jego wspaniałych dzieci. Niestety mam rysę w sercu. Moja przyjaciółka nadal cierpi. Nie ułożyła sobie życia. Mimo, że minęło kilka lat ona nadal przeżywa rozstanie i pała do nas nienawiścią. A co my możemy zrobić, że się kochamy?
czytaj dalej >>
Teściowa żąda posagu Teściowa żąda posagu
Historie z życia wzięte11-10-10
Pamiętacie jak to było kiedyś? Zanim dziewczyna dorosła, rodzice szykowali jej posag. W domu piętrzyły się kufry z pierzynami, poduchami, bielizną, okryciami, ściereczkami itp. Ojciec dawał dziewczynie krowę, świniaka i kilka mórg ziemi. Myślałam, że te czasy dawno już minęły i że nikt nie zwraca już teraz na takie rzeczy uwagi. Ludzie spotykają się, kochają, biorą ślub i starają się jakoś ułożyć sobie życie. Byłam jednak naiwna i bardzo się myliłam. Moja teściowa żąda ode mnie posagu, a ja jestem biedna i nie mam nic.
czytaj dalej >>
Przywrócić namiętność Przywrócić namiętność
Historie z życia wzięte05-10-10
Agnieszka nie sypia z mężem od ponad pół roku. Dlaczego? Mówi, że nie ma ochoty, bo mąż jej już chyba nie pociąga. Nie chce się jednak z nim rozstawać. Bo mają dzieci, wspólnie prowadzą firmę i tak ogólnie są dobrym małżeństwem. A namiętność? No cóż, bez niej się przecież nie umiera...
czytaj dalej >>
Mój przyjaciel gej Mój przyjaciel gej
Historie z życia wzięte01-10-10
Jestem kobietą. Moim najlepszym przyjacielem jest mężczyzna. To najwspanialsza przyjaźń jaką tylko mogłam sobie wyobrazić, chociaż podobno przyjaźń damsko-męska nie istnieje. Mówią, że to mit, bo i tak prędzej czy później wszystko kończy się w łóżku. Możliwe, ale nie w moim przypadku. Mój przyjaciel jest gejem i nie zamieniłabym go na tysiąc psiapsiółek.
czytaj dalej >>
Traktują mnie jak psa Traktują mnie jak psa
Historie z życia wzięte01-10-10
Od 5 lat pracuję w jednej i tej samej firmie. Jestem wiernym i oddanym pracownikiem. Umiem obsłużyć każde urządzenie, pracowałam na wszystkich stanowiskach. Rzadko choruję. Urlop biorę wtedy kiedy pasuje moim szefom, a nie mnie. Nigdy się nie skarżę i nie narzekam, zostaję po godzinach, pracuję prawie w każdą sobotę, czasem i w niedzielę jak trzeba, a mimo to traktują mnie jak psa. Nawet pracownik z najkrótszym stażem ma lepiej niż ja. W pracy jestem nikim. Najgorszym popychadłem. Nie doceniają mnie, a mimo to nadal tu pracuję. Sama już nie wiem dlaczego.
czytaj dalej >>
On – doświadczony, a ona – dziwka On – doświadczony, a ona – dziwka
Historie z życia wzięte27-09-10
Agata miała w swoim życiu jedenastu partnerów seksualnych. Nie uważa tego faktu za szczególnie istotny – ani się nim chwali, ani unika go w tematach. Dotychczas myślała, że jej przeszłość intymna należy wyłącznie do niej i nikt jej za to nie będzie oceniał. Na pytanie obecnego partnera o liczbę wcześniejszych kontaktów odpowiedziała więc szczerze. No i zaczęło się...
czytaj dalej >>
Siłaczka Siłaczka
Historie z życia wzięte20-09-10
Agnieszka uważana jest za taką, co zawsze da sobie radę. Co by się nie stało, ona wszystko przetrwa. Silna, zdecydowana, z prawdziwym moralnym kręgosłupem. „Siłaczka” – żartują z niej znajomi. Nikt nie wie, że w zaciszu czterech ścian kobieta codziennie walczy o to, aby wstać z łóżka. Bo wie, że jak sama sobie nie da rady, to nikt jej nie pomoże.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - anaid13
Galeria - Hania
Galeria - anaid13
Galeria - anetka129
Galeria - agusia_83
Galeria - uglyduck007
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite