Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Historie z życia wzięte
Nie dzieje się nic złego
Kamil zobaczył nasze nocne figle i mieliśmy tego powodu niemały kłopot...


Synuś tatusia


Dla Kamila zawsze najważniejszy był tata. To on najlepiej grał w piłkę, bawił się w wojnę i robił najsmaczniejsze naleśniki. Czasem byłam zazdrosna o ich więź, a nawet zła o to, że nie wpuszczają mnie do swojego męskiego świata. Jednak ostatnio coś się zmieniło. Kamil wręcz zaczął unikać spotkań z tatą. Z przyjaciela stał się dla niego wrogiem. Nawet mąż zauważył zmianę, ale niewiele wskórał. W końcu uznaliśmy, że 10 lat to ciężki wiek i z boku obserwowaliśmy jego zachowanie.


Fałszywe oskarżenie


Każdego dnia było coraz gorzej. Gdy tylko Igor wracał z pracy Kamil zamykał się w pokoju i z niego nie wychodził, nawet kolacji nie chciał z nami jeść. Intensywnie myślałam co może być przyczyną takiego zachowania naszego syna i wpadła mi do głowy myśl, że być może mój mąż go skrzywdził! Gdy w końcu z wyrzutami sumienia zadałam mu to pytanie skończyło się na tym, że przeniósł się do salonu. Był oburzony, że w ogóle o czymś takim pomyślałam. Nadeszły ciche dni a moje wątpliwości nie minęły. Cały czas myślałam i analizowałam czy to jest możliwe i kiedy mogło się to ewentualnie stać.


Przyczyny


Na szczęście kilka dni później sytuacja się wyjaśniła. Teściowa przy kawie cała czerwieniąc się wyjaśniła mi przyczyny zachowania Kamila. Mały się jej zwierzył. Okazało się, że w środku nocy obudził go mój krzyk, a kiedy wbiegł do sypialni nie wiedział co się dzieje. My nawet go nie zauważyliśmy, byliśmy zbyt zajęci sobą. Łatwo się domyślić, że mój krzyk nie wynikał z bólu a z rozkoszy. Poczułam wielką ulgę, która mieszała się ze wstydem. Jednak mój mąż nie jest pedofilem, nie skrzywdził naszego dziecka. Poprosiłam teściową by zabrała Kamila na noc do siebie. Sama przygotowałam kolację, świece i zamierzałam przeprosić męża. Nie było łatwo, ale w końcu wrócił do naszej sypialni. Wspólnie postanowiliśmy, że to ja przeprowadzę z synem rozmowę.


Trudna rozmowa


Starałam się przygotować do tej rozmowy, ale artykuły dostępne w prasie niewiele mi pomogły. Na dłuższą lekturę nie miałam czasu, więc poszłam na żywioł. Powiedziałam synowi, że dorośli robią czasem takie rzeczy i że jest to dowód miłości. Ku mojemu zdziwieniu te krótkie słowa podziałały prawie natychmiast. Syn przestał unikać taty, na nowo wspólnie się bawią. Dodatkowo, żeby uniknąć takich sytuacji wstawiliśmy drzwi do naszej sypialni. Koncepcja otwartej przestrzeni jednak nie jest dla nas ;)


.................................


Masz też swoją ciekawą historię?


Chcesz nam o niej opowiedzieć?


Napisz do nas!


org@matkapolka.com.pl


--- Ewa ---


Tagi: dramat dla dziecka, dziecko, historia z życia, na seksie, przerażone, przestraszone, przyłapani, przyłapani w sypialni, rodzice, seks, stres, tata krzywdzi mamę, uprawiają
Podobne artykuły:
Seks do tablicy! Stres pierwszoklasisty Mały terrorysta Dziecko, alkohol i seks Zabójcy kobiecego pożądania PRÓBY UNIEZALEŻNIANIA SIĘ DZIECKA OD RODZICÓW Czas na kompetentną rozmowę o seksie Mam ochotę na romans Każdemu wolno kochać Mąż mojej mamy, czyli mój...?
dodaj komentarz
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - crysaliska
Galeria - Anetta
Galeria - viola88viola
Galeria - agusia_83
Galeria - Hania
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite