Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Dom
Zakupy w sieci Zakupy w sieci
Dom30-07-09
Przeszłaś całe miasto, a i tak nie udało ci się znaleźć wymarzonej sukienki? Nie poddawaj się. Pozostał ci jeszcze Internet. Zakupy w sieci stają się coraz popularniejsze. Aż 66% internautów, chociaż raz zrobiło zakupy przy pomocy swojego komputera. 80% z nich ma zamiar nadal kupować na Internecie, a te 44%, którzy nigdy nie kupowali w ten sposób, chce spróbować tego w najbliższej przyszłości.
czytaj dalej >>
Rodzinka na wakacjach w Twoim domu Rodzinka na wakacjach w Twoim domu
Dom25-07-09
Trwa lato, mamy wakacje, a ty zamiast wypoczywać ciągle drżysz. Zrywasz się na każdy dźwięk telefonu lub dzwonka do drzwi. Wyglądasz przez okno i patrzysz, czy aby nikt nie wypakowuje z samochodu wielkich walizek i plecaków. Nasłuchujesz kroków na klatce, bo a nóż znowu przyjechała ciocia Lusia z dzieciakami. Wakacyjne wizyty rodziny to zmora niejednej z nas. Zwłaszcza te niezapowiedziane i trwające całe tygodnie.
czytaj dalej >>
Sąsiad - przyjaciel czy wróg? Sąsiad - przyjaciel czy wróg?
Dom23-07-09
„Jak dobrze mieć sąsiada, jak dobrze mieć sąsiada… „- śpiewały przed laty Alibabki. Kilkadziesiąt lat temu słowa te były jak najbardziej aktualne. Sąsiad był przyjacielem, kimś nawet bliższym niż rodzina. Zaufany człowiek, któremu można powierzyć pieniądze, mieszkanie, a nawet dzieci pod opiekę. To były wspaniałe czasy. Sytuacja się jednak zmieniła. Obecnie posiadanie sąsiada nie zawsze wróży coś dobrego. Wręcz przeciwnie, może oznaczać kłopoty i to duże.
czytaj dalej >>
Kilka sposobów skutecznego oszczędzania Kilka sposobów skutecznego oszczędzania
Dom17-07-09
Od kilku miesięcy mamy kryzys. Firmy tną koszty i zwalniają pracowników. Ceny w sklepach coraz wyższe. Więcej płacimy za prąd, wodę czy opał. Co za tym idzie droższe są też wszelakie usługi. Pensje natomiast stoją w miejscu i ani drgną. Wielu pracodawców, tłumacząc się zaistniałą sytuacją, obniża je. Mimo, że rząd szuka oszczędności, a politycy ciągle mówią o poprawie sytuacji, zwykły obywatel tego nie odczuwa. Każdego dnia sami musimy podejmować walkę z kryzysem i niestety zaciskać pasa. Jak to robić? Jak rozsądnie wydawać pieniądze, aby wypłata starczyła nam na cały miesiąc.
czytaj dalej >>
Urlop czy remont? Urlop czy remont?
Dom09-07-09
Wakacje to czas wypoczynku, nie tylko dla naszych dzieci. Również my najchętniej bierzemy wolne w pracy właśnie w miesiącach letnich. Pytanie tylko, jak wykorzystamy te dni wolne? Aż 58% Polaków nie ma zamiaru w tym roku nigdzie wyjeżdżać.
czytaj dalej >>
Kwiaty cięte – dłużej piękne Kwiaty cięte – dłużej piękne
Dom09-07-09
Lato to sezon na kwiaty. Kwitną one wszędzie, w ogródkach, na działkach, na łąkach. Można je teraz także taniej kupić. Przyniesione do domu będą prawdziwą ozdobą każdego wnętrza. Niestety cięte kwiaty mają to do siebie, że szybko więdną. Jak sprawić, by ich pąki szybko nie opadły i jak najdłużej cieszyły nas swoim widokiem?
czytaj dalej >>
Ekologiczny dom – proste sposoby Ekologiczny dom – proste sposoby
Dom03-07-09
Dziura ozonowa, efekt cieplarniany, anomalie pogodowe – Ziemia woła o pomoc. I choć wciąż słyszysz o ekologii, wydaje ci się, że nie masz czasu, siły i pieniędzy, by zatroszczyć się o naszą planetę? By prowadzić ekologiczny dom, wcale nie musisz od razu montować baterii słonecznej na dachu i wiatraka na podwórku. Są łatwiejsze sposoby, które oszczędzą nie tylko naszą planetę, ale także twój portfel.
czytaj dalej >>
Feng Shui - więcej pozytywnej energii Feng Shui - więcej pozytywnej energii
Dom23-06-09
Feng Shui w dosłownym tłumaczeniu znaczy wiatr i woda, czyli podstawowe siły kształtujące teren. Jest to starochińska sztuka aranżacji przestrzeni, która ma na celu zharmonizowanie przepływu energii. Najprostszym sposobem na to jest posprzątanie naszego domu. Bałagan blokuje przepływ energii.
czytaj dalej >>
Wielkanoc – gorączka przygotowań i świętowanie. Wielkanoc – gorączka przygotowań i świętowanie.
Dom09-04-09
Rozpoczął się okres intensywnych przygotowań do obchodów Świąt Wielkanocnych. Nie są to święta tak spektakularne jak Boże Narodzenie, ale równie istotne w życiu każdego z nas. Na pierwszy plan wybija się ich religijny charakter, gdyż w naszym kraju bardzo żywe jest przywiązanie do uroczystego obchodzenia świąt kościelnych.
czytaj dalej >>
Rodzina w obliczu kryzysu gospodarczego. Rodzina w obliczu kryzysu gospodarczego.
Dom05-04-09
W dobie światowego kryzysu gospodarczego zagrożone są najwyższe wartości w życiu każdego człowieka. Należą do nich: dom i rodzina oraz praca. Każdego dnia media informują o aktualnej sytuacji, a jej wizja rodzi w nas niepokój o losy nasze i naszej rodziny.
czytaj dalej >>
Atrybuty Bożego Narodzenia Atrybuty Bożego Narodzenia
Dom11-12-08
Święta Bożego Narodzenia są bez wątpienia czasem, który na długo zostaje nam w pamięci. Magia Świąt polega przede wszystkim na kultywowaniu z pokolenia na pokolenie pewnych zwyczajów, które nieodzownie związane są z symbolicznymi atrybutami świąt.
czytaj dalej >>
Rodowód Bożego Narodzenia. Rodowód Bożego Narodzenia.
Dom08-12-08
Święta Bożego Narodzenia powszechnie kojarzą się z religią chrześcijańską i dla ludzi wierzących jest to oczywiste. Paradoksalnie genealogia świąt jest znacznie starsza i sięga czasów pogańskich.
czytaj dalej >>
Top 10. Najgorsze świąteczne prezenty! Top 10. Najgorsze świąteczne prezenty!
Dom01-12-08
Święta niewątpliwie związane są z tradycją obdarowywania rodziny, przyjaciół oraz znajomych prezentami. Chyba każdy z nas lubi dostawać upominki. Niestety zdarza się, że nie zawsze jesteśmy z nich zadowoleni.
czytaj dalej >>
Życzenia świąteczne. Propozycje. Życzenia świąteczne. Propozycje.
Dom01-12-08
Brakuje Ci pomysłów na świąteczne życzenia? Zajrzyj tutaj, może znajdziesz coś dla siebie.
czytaj dalej >>
Święta - nie dajmy się zwariować! Święta - nie dajmy się zwariować!
Dom01-12-08
Coraz większymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W centrach handlowych można zauważyć dobrze znany przedświąteczny zgiełk. Kupujemy ozdoby choinkowe, prezenty dla najbliższych, sprzątamy nasze domy, przeglądamy gazety kulinarne w poszukiwaniu oryginalnych przepisów. Warto zastanowić się jednak, czy przypadkiem w ferworze przygotowań, nie zapominamy o istocie tego szczególnego czasu.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - anaid13
Galeria - agusia_83
Galeria - Misia1234
Galeria - alergena
Galeria - agusia_83
Galeria - agusia_83
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite