Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Dom
Decoupade Decoupade
Dom07-11-11
Decoupage to jedna z metod dekoracyjnych, która odmieni wystrój Twojego domu. Pisząc w skrócie, polega ona na naklejaniu papierowych wzorów na dowolnym materiale: szkle, drewnie, tkaninie, czy plastiku i jego wielokrotnym polakierowaniu tak by uzyskać wrażenie, że wzór nie jest naklejony a namalowany.
czytaj dalej >>
ePUAP ePUAP
Dom07-09-11
Czy ePUAP rzeczywiście ułatwia życie?
czytaj dalej >>
Wsparcie dla samotnych rodziców Wsparcie dla samotnych rodziców
Dom08-08-11
Coraz bardziej powszechnym zjawiskiem są osoby samotnie wychowujące dzieci oraz pary, które mają dzieci i nie zdecydowały się na zawarcie związku małżeńskiego. Niegdyś takie osoby były negatywnie postrzegane przez społeczeństwo, jednakże obecnie bardzo się to zmieniło. Dodatkowo ustawodawcy wprowadzili szereg przepisów, które mają samotnym rodzicom ułatwić wychowanie dzieci.
czytaj dalej >>
Gdy walizka nie chce się dopiąć... Gdy walizka nie chce się dopiąć...
Dom01-08-11
Walizka nie chce się dopiąć? Jak to, przecież to niemożliwe! A jednak – nic już do niej nie zmieścisz, choćbyś nie wiem, jak chciała. A co gorsza, jeśli nie chcesz jej mieć podczas podróży otwartej, musisz coś z niej odjąć...
czytaj dalej >>
Pan bób i pani fasolka Pan bób i pani fasolka
Dom18-07-11
Letnie miesiące to wysyp sezonowych warzyw i owoców. Korzystajmy z tych zasobów, bo właśnie to co sezonowe, jest dla nas najzdrowsze. I najsmaczniejsze zarazem – nie ma to jak świeża włoszczyzna w zupie albo desery z pachnących owoców lub też makarony i ryże w lekkim warzywnym sosie.
czytaj dalej >>
Podejście mężczyzn do prac domowych Podejście mężczyzn do prac domowych
Dom27-04-11
Z badań wynika, że 30% mężczyzn nie angażuje się w prace domowe. Takich kobiet jest znikomy odsetek, niecały 1%. Tymczasem zdecydowana większość mężczyzn (63%) jest zdania, że mężczyzna bez względu na sytuację powinien uczestniczyć w wypełnianiu obowiązków domowych. Zdaniem specjalistów to kobiety często uniemożliwiają swoim partnerom pełne włącznie się w wykonywanie czynności domowych.
czytaj dalej >>
Pochwała zup Pochwała zup
Dom15-04-11
Coraz częściej odchodzimy od dwudaniowych obiadów, zastępując je jednym posiłkiem, spożywanym najczęściej pod koniec dnia. Co się stało z zupami – czy najmłodsze pokolenie jeszcze ma szansę je poznać?
czytaj dalej >>
Jak urządzić małą łazienkę? Jak urządzić małą łazienkę?
Dom30-03-11
Wrotki i latawce na czterech metrach kwadratowych? Przeglądając designerskie czasopisma, blogi czy serwisy w poszukiwaniu inspiracji najczęściej trafić możemy na wnętrza, których gabaryt daje pole do popisu. Salony kąpielowe, łazienki, w których bez trudu zmieścimy zarówno prysznic, jak i wannę, wolnostojące sprzęty i jeszcze możemy sobie pojeździć na wrotkach puszczając latawce fajnie jest pooglądać, jednak kiedy szukamy pomysłów na nasze własne wnętrza, większość zastosowanych tam rozwiązań niestety możemy sobie schować w kieszeń.
czytaj dalej >>
Jak wieszać obrazy, by uporządkować wnętrze? Jak wieszać obrazy, by uporządkować wnętrze?
Dom15-03-11
Obraz czy plakat jest ozdobą wnętrza. Taki przynajmniej efekt chcemy uzyskać wyposażając nasze pokoje, biura i inne pomieszczenia w dekoracje ścienne. Aby tak było, trzymajmy się paru podstawowych zasad, o jakich przypominają eksperci www.e-oprawa.pl.
czytaj dalej >>
Jak powiększyć wnętrze? Jak powiększyć wnętrze?
Dom02-03-11
Wąski przedpokój? Mała łazienka? A może ciasna sypialnia? Większość z nas mieszka w przestrzeniach, których przestronność pozostawia wiele do życzenia. Jak prostymi metodami powiększyć optycznie pomieszczenie? Postawmy na lustra!
czytaj dalej >>
Wyśniona sypialnia Wyśniona sypialnia
Dom07-02-11
Choć znane porzekadło głosi „nie przesypiaj życia”, tak naprawdę w łóżku spędzamy około dwudziestu kilku lat. Często nie doceniamy roli snu w swoim życiu, tymczasem jakość naszej nocnej regeneracji znacząco wpływa na to, w jakiej formie będziemy następnego dnia. Właśnie dlatego każdy powinien mieć swoją własną, choćby niewielką sypialnię.
czytaj dalej >>
Placki ziemniaczane bez tarcia Placki ziemniaczane bez tarcia
Dom19-01-11
Kto z nas nie lubi placków ziemniaczanych? Są tanie, szybkie i smaczne. Jedyny problem tkwi w tarciu kartofli. Robota ciężka, dłuży się strasznie no i istnieje ryzyko zniszczenia sobie świeżutkiego manikiuru...
czytaj dalej >>
Przyprawy w kuchni Polaka Przyprawy w kuchni Polaka
Dom05-01-11
Pieprz i sól nie są już jedynymi przyprawami, których używamy w kuchni. Zaczynamy próbować innych dodatków do potraw i robimy to coraz częściej.
czytaj dalej >>
Czas na wyprzedaże Czas na wyprzedaże
Dom03-01-11
Styczeń to okres wyprzedaży w markowych sklepach. Jest taniej nawet do 70 procent. Kto nie boi się kolejek i tłumów, ma szansę na zdobycie upragnionego ciucha czy sprzętu...
czytaj dalej >>
Co zrobić z nietrafionym prezentem? Co zrobić z nietrafionym prezentem?
Dom03-01-11
Według badań aż trzy czwarte Polek dostaje pod choinkę nietrafione w ich gust i potrzeby prezenty. I rodzi się problem: co z nimi zrobić? Schować na dnie szafy i nigdy nie wyciągać? A może nosić? Albo odsprzedać na Allegro? A może po prostu zwrócić do sklepu?
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Hania
Galeria - agusia_83
Galeria - madziuleczka85
Galeria - Anetta
Galeria - agusia_83
Galeria - anaid13
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite