Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Dom
Wanna - starsza siostra prysznica Wanna - starsza siostra prysznica
Dom30-09-13
Jest jedno takie miejsce w każdym domu i mieszkaniu, gdzie człowiek zmęczony po całym dniu pracy potrafi w pełni zrelaksować się i odpocząć, nabierając równocześnie nowych sił, zapominając o szarej rzeczywistości.
czytaj dalej >>
Kuchenka mikrofalowa – AGD na miarę Twoich potrzeb Kuchenka mikrofalowa – AGD na miarę Twoich potrzeb
Dom22-05-13
Niektórzy uważają kuchenki mikrofalowe za znak czasów, sprzęt ułatwiający życie w szybkim i nastawionym na konsumpcje świecie. Inni przyjmują je, jako zło konieczne, które trzeba traktować z przymrużeniem oka.
czytaj dalej >>
Wykorzystanie zdobyczy techniki w praniu Wykorzystanie zdobyczy techniki w praniu
Dom02-04-13
Od kiedy tylko konstruktorzy stworzyli pierwsze urządzenia pralnicze, nieustannie je rozbudowywali, stosując najnowsze osiągnięcia techniki. Wszystko to miało za zadanie zwiększyć efektywność samego prania, jak również starano się ułatwić życie osobom, które zajmowały się obsługą tych urządzeń.
czytaj dalej >>
Sprawa o alimenty, czyli co, gdzie i jak? Sprawa o alimenty, czyli co, gdzie i jak?
Dom15-02-12
Jako prawni opiekuni dziecka powinniśmy troszczyć się o to, by miało ono godne warunki życia. Bywają jednak takie sytuacje, gdy jesteśmy zmuszeni dochodzić swoich praw drogą sądową, gdy druga strona nie wywiązuje się ze swoich podstawowych powinności.
czytaj dalej >>
Kryzys po polsku Kryzys po polsku
Dom01-02-12
Świat bije na alarm, nie ma pracy, nie ma pieniędzy, nie ma końca kryzysu, który objął nie tylko gospodarkę, ale i całość życia. Społeczeństwa na całym świecie zaciskają pasa, z niepokojem myśląc o przyszłości. Jakie są symptomy kryzysu w Polsce?
czytaj dalej >>
Sylwester w domu Sylwester w domu
Dom28-12-11
...bo nie zdążyłaś zarezerwować miejsca w lokalu, w górach, nad morzem, z widokiem na wieżę Eiffla... Bo nie masz z kim dzieci zostawić. Albo zwyczajnie nie możesz, bo dzieci chorują nagle i bez zapowiedzi, a na dalszą rodzinę nie masz co liczyć.
czytaj dalej >>
Kto obchodzi święta? Kto obchodzi święta?
Dom23-12-11
Co trzeci Polak uważa Boże Narodzenie za święto religijne. Dla połowy społeczeństwa liczy się jednak nie tyle religia, co rodzinna atmosfera. Z tego też powodu coraz więcej ludzi obchodzi święta, niezależnie od wyznania wiary.
czytaj dalej >>
Co mi kupisz pod choinkę? Co mi kupisz pod choinkę?
Dom21-12-11
Co trzeci Polak daje partnerowi wskazówki odnośnie wymarzonego prezentu. Robi tak aż 40 procent pań, a 27 procent wprost mówi, czego oczekuje pod choinką.
czytaj dalej >>
Prezent – nie taka prosta sprawa... Prezent – nie taka prosta sprawa...
Dom09-12-11
Im bliżej świąt, tym coraz częściej myślimy o prezentach. Myślimy, niejednokrotnie zadręczając się, co w tym roku kupić bliskim. Połowa kłopotu, gdy bliskim mimochodem wyrwie się, o czym marzą, a nas stać na realizację tych marzeń. Ale jeśli nie albo, co gorsza, rodzina milczy jak grób – to co tu, co tu robić?
czytaj dalej >>
Świąteczne ozdoby Świąteczne ozdoby
Dom23-11-11
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Sklepy już nas kuszą świątecznymi promocjami i ozdobami. Przechodzisz obok nich i aż Cię ściska żeby kupić chociaż małą bombkę albo tego ślicznego bałwanka. I wtedy patrzysz na cenę, która zwala Cię z nóg. Twój entuzjazm mija, odchodzisz z pustymi rękoma. Zapominasz o tym, że możesz zrobić to sama! Jak i z czego? Tego dowiesz się poniżej.
czytaj dalej >>
Święta za dwa tysiące Święta za dwa tysiące
Dom17-11-11
Prawie 2 tysiące złotych – tyle polska rodzina planuje wydać na tegoroczne święta. I pomimo obaw o gospodarkę, które deklaruje co trzeci Polak, kwota na świąteczne zakupy będzie wyższa niż w zeszłym roku.
czytaj dalej >>
Odwrócona hipoteka Odwrócona hipoteka
Dom16-11-11
Od jakiegoś czasu w telewizji pojawiły się spoty reklamowe, które reklamują odwróconą hipotekę. Widać na nich uśmiechnięte twarze seniorów. Co powoduje ich uśmiech? Dodatkowe pieniądze, które dostają od banku.
czytaj dalej >>
Decoupade Decoupade
Dom07-11-11
Decoupage to jedna z metod dekoracyjnych, która odmieni wystrój Twojego domu. Pisząc w skrócie, polega ona na naklejaniu papierowych wzorów na dowolnym materiale: szkle, drewnie, tkaninie, czy plastiku i jego wielokrotnym polakierowaniu tak by uzyskać wrażenie, że wzór nie jest naklejony a namalowany.
czytaj dalej >>
ePUAP ePUAP
Dom07-09-11
Czy ePUAP rzeczywiście ułatwia życie?
czytaj dalej >>
Wsparcie dla samotnych rodziców Wsparcie dla samotnych rodziców
Dom08-08-11
Coraz bardziej powszechnym zjawiskiem są osoby samotnie wychowujące dzieci oraz pary, które mają dzieci i nie zdecydowały się na zawarcie związku małżeńskiego. Niegdyś takie osoby były negatywnie postrzegane przez społeczeństwo, jednakże obecnie bardzo się to zmieniło. Dodatkowo ustawodawcy wprowadzili szereg przepisów, które mają samotnym rodzicom ułatwić wychowanie dzieci.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - agusia_83
Galeria - Marlena
Galeria - OlaM
Galeria - Molik
Galeria - anaid13
Galeria - crysaliska
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite