Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Dom
Nie trać czasu - 5 sposobów na szybkie sprzątanie Nie trać czasu - 5 sposobów na szybkie sprzątanie
Dom18-12-13
Z tegorocznego raportu OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju) wynika, że przeciętna Polka spędza na pracach domowych, takich jak sprzątanie, gotowanie i zmywanie naczyń 296 minut dziennie, czyli prawie 35 godzin tygodniowo!
czytaj dalej >>
Pościel wełniana RUNO ciepło, higiena, zdrowie Pościel wełniana RUNO ciepło, higiena, zdrowie
Dom13-12-13
W XXI wieku tempo życia jest ogromne…każdego dnia napotykamy problemy…stres i przemęczenie – to codzienność każdego człowieka. Zbyt często sięgamy po środki farmakologiczne dla złudnego zapewnienia kondycji naszego organizmu. Zapominamy, że to zdrowy, jakościowy sen służy regeneracji organizmu.
czytaj dalej >>
Rachunki pod kontrolą z Placrachunki.pl Rachunki pod kontrolą z Placrachunki.pl
Dom28-10-13
Sterty papierów, zagubione faktury, zaległe płatności – chyba każda z nas miewa z nimi czasem problemy. Jednak dzięki nowemu, innowacyjnemu serwisowi placrachunki.pl to wszystko może przejść już do historii.
czytaj dalej >>
Wanna - starsza siostra prysznica Wanna - starsza siostra prysznica
Dom30-09-13
Jest jedno takie miejsce w każdym domu i mieszkaniu, gdzie człowiek zmęczony po całym dniu pracy potrafi w pełni zrelaksować się i odpocząć, nabierając równocześnie nowych sił, zapominając o szarej rzeczywistości.
czytaj dalej >>
Kuchenka mikrofalowa – AGD na miarę Twoich potrzeb Kuchenka mikrofalowa – AGD na miarę Twoich potrzeb
Dom22-05-13
Niektórzy uważają kuchenki mikrofalowe za znak czasów, sprzęt ułatwiający życie w szybkim i nastawionym na konsumpcje świecie. Inni przyjmują je, jako zło konieczne, które trzeba traktować z przymrużeniem oka.
czytaj dalej >>
Wykorzystanie zdobyczy techniki w praniu Wykorzystanie zdobyczy techniki w praniu
Dom02-04-13
Od kiedy tylko konstruktorzy stworzyli pierwsze urządzenia pralnicze, nieustannie je rozbudowywali, stosując najnowsze osiągnięcia techniki. Wszystko to miało za zadanie zwiększyć efektywność samego prania, jak również starano się ułatwić życie osobom, które zajmowały się obsługą tych urządzeń.
czytaj dalej >>
Sprawa o alimenty, czyli co, gdzie i jak? Sprawa o alimenty, czyli co, gdzie i jak?
Dom15-02-12
Jako prawni opiekuni dziecka powinniśmy troszczyć się o to, by miało ono godne warunki życia. Bywają jednak takie sytuacje, gdy jesteśmy zmuszeni dochodzić swoich praw drogą sądową, gdy druga strona nie wywiązuje się ze swoich podstawowych powinności.
czytaj dalej >>
Kryzys po polsku Kryzys po polsku
Dom01-02-12
Świat bije na alarm, nie ma pracy, nie ma pieniędzy, nie ma końca kryzysu, który objął nie tylko gospodarkę, ale i całość życia. Społeczeństwa na całym świecie zaciskają pasa, z niepokojem myśląc o przyszłości. Jakie są symptomy kryzysu w Polsce?
czytaj dalej >>
Sylwester w domu Sylwester w domu
Dom28-12-11
...bo nie zdążyłaś zarezerwować miejsca w lokalu, w górach, nad morzem, z widokiem na wieżę Eiffla... Bo nie masz z kim dzieci zostawić. Albo zwyczajnie nie możesz, bo dzieci chorują nagle i bez zapowiedzi, a na dalszą rodzinę nie masz co liczyć.
czytaj dalej >>
Kto obchodzi święta? Kto obchodzi święta?
Dom23-12-11
Co trzeci Polak uważa Boże Narodzenie za święto religijne. Dla połowy społeczeństwa liczy się jednak nie tyle religia, co rodzinna atmosfera. Z tego też powodu coraz więcej ludzi obchodzi święta, niezależnie od wyznania wiary.
czytaj dalej >>
Co mi kupisz pod choinkę? Co mi kupisz pod choinkę?
Dom21-12-11
Co trzeci Polak daje partnerowi wskazówki odnośnie wymarzonego prezentu. Robi tak aż 40 procent pań, a 27 procent wprost mówi, czego oczekuje pod choinką.
czytaj dalej >>
Prezent – nie taka prosta sprawa... Prezent – nie taka prosta sprawa...
Dom09-12-11
Im bliżej świąt, tym coraz częściej myślimy o prezentach. Myślimy, niejednokrotnie zadręczając się, co w tym roku kupić bliskim. Połowa kłopotu, gdy bliskim mimochodem wyrwie się, o czym marzą, a nas stać na realizację tych marzeń. Ale jeśli nie albo, co gorsza, rodzina milczy jak grób – to co tu, co tu robić?
czytaj dalej >>
Świąteczne ozdoby Świąteczne ozdoby
Dom23-11-11
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Sklepy już nas kuszą świątecznymi promocjami i ozdobami. Przechodzisz obok nich i aż Cię ściska żeby kupić chociaż małą bombkę albo tego ślicznego bałwanka. I wtedy patrzysz na cenę, która zwala Cię z nóg. Twój entuzjazm mija, odchodzisz z pustymi rękoma. Zapominasz o tym, że możesz zrobić to sama! Jak i z czego? Tego dowiesz się poniżej.
czytaj dalej >>
Święta za dwa tysiące Święta za dwa tysiące
Dom17-11-11
Prawie 2 tysiące złotych – tyle polska rodzina planuje wydać na tegoroczne święta. I pomimo obaw o gospodarkę, które deklaruje co trzeci Polak, kwota na świąteczne zakupy będzie wyższa niż w zeszłym roku.
czytaj dalej >>
Odwrócona hipoteka Odwrócona hipoteka
Dom16-11-11
Od jakiegoś czasu w telewizji pojawiły się spoty reklamowe, które reklamują odwróconą hipotekę. Widać na nich uśmiechnięte twarze seniorów. Co powoduje ich uśmiech? Dodatkowe pieniądze, które dostają od banku.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - MARYANA
Galeria - MARYANA
Galeria - plumka6
Galeria - anaid13
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite