Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Dom
Stwórz Święta, o jakich marzysz
Firma Virtu, lider w kategorii chłodzonych dań gotowych, postanowiła na tegoroczne Święta przygotować dla swoich klientów coś naprawdę wyjątkowego.


 


Świąteczny spot reklamowy Virtu nie jest typowym spotem zachęcającym do zakupu. Poprzez wzruszającą historię rodzinną, zamiast eksponować produkt, prezentuje unikatowe wartości. To niezwykła opowieść o kobiecie – mamie i żonie, która w każdej chwili myśli o potrzebach swoich chłopaków. W finałowej scenie mąż wspólnie z synem odwdzięczają się jej za codzienną troskę, przygotowując pyszną kolację wigilijną. Wzruszenie kobiety udziela się widzom.. 


 


I Ty, podobnie jak bohaterowie spotu, razem z Virtu możesz stworzyć Święta, o jakich marzysz. Pomoże Ci w tym seria przygotowanych przez producenta świątecznych dań gotowych, takich jak: pierogi z kapustą i grzybami, uszka do czerwonego barszczu, kapusta z grochem czy świąteczny bigos. Łatwe i szybkie w przygotowaniu – dadzą Ci czas na to, co naprawdę ważne. Wszystkie produkty otrzymały specjalne opakowania oprawione świąteczną szatą graficzną, która w sposób niezwykły podkreśla magię Świąt. Produkty w świątecznych opakowaniach przygotowane są w limitowanej ilości.


 


Spot reklamowy będzie emitowany od 1 do 21 grudnia w największych polskich stacjach telewizyjnych. Możesz go zobaczyć także na stronie: www.virtu.com.pl.


--- - ---


Tagi: -
Podobne artykuły:
Pielęgnacja skóry po lecie - praktyczne porady Bądź piękna w ciąży! Laptop i to wszystko - VIP PETS – świetna zabawa dla małych fashionistek Niezbędnik rowerzystki: Przygotuj rower na jesień! Original Source 5 nawyków, które niszczą kolana. Nie patyczkuj się, Jak uniknąć nietrafionych prezentów? Naucz pływać dziecko z pomocą koła dmuchanego
dodaj komentarz
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - muzulmanka
Galeria - crysaliska
Galeria - Kasinek
Galeria - agusia_83
Galeria - Kasinek
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite