Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Diety
Żyj i daj żyć innym – dieta wegetariańska. Żyj i daj żyć innym – dieta wegetariańska.
Diety06-11-08
Czy wiesz, że coraz więcej osób decyduje się na zmianę tradycyjnej diety na wegetariańską? Tak radykalne kroki niosą za sobą nie tylko korzyści zdrowotne, ale przede wszystkim wiążą się ze względami etycznymi, ekologicznymi oraz ekonomicznymi.
czytaj dalej >>
Grupa krwi – podstawą zrównoważonej diety! Grupa krwi – podstawą zrównoważonej diety!
Diety29-10-08
Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się jaki wpływ na twój organizm wywiera grupa krwi? Czy wiesz, że układ krwionośny jest jednym z najważniejszych układów w naszym organizmie. Wpływa na przyswajanie pokarmów, odżywianie a nawet zachowanie organizmów. Badania na temat zależności między grupą krwi a odżywianiem prowadzą dr Peter D’Adamo i Jamest D’Adamo, twierdzą oni, że grupa krwi jest kluczem, „który otwiera drzwi do tajemniczego świata zdrowia, choroby, długowieczności, żywotności fizycznej i sił emocjonalnych.” Jeśli chcesz na zawsze pożegnać się z nadwaga, złym samopoczuciem oraz wszelkimi chorobami, zachęcam do zapoznania się z podstawowymi zasadami diety według grupy krwi.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - crysaliska
Galeria - Gosiak
Galeria - crysaliska
Galeria - mamuska1930
Galeria - agusia_83
Galeria - mamadwojga
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite