Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Diety
Dieta niełączenia Haya Dieta niełączenia Haya
Diety17-06-09
Jest 3 tygodniową dietą niskokaloryczną, złożoną z 3 dań głównych i dwóch przekąsek. Uwzględnia ona tydzień wyłącznie dla owoców. Jak wskazuje nazwa – myślą przewodnią jest tu niełączenie białek z węglowodanami i umiejętna kompozycja posiłków w oparciu o produkty z grupy neutralnej, z którymi można łączyć obie, wspomniane wcześniej.
czytaj dalej >>
3 fazowa dieta south beatch 3 fazowa dieta south beatch
Diety17-06-09
Bazuje na mięsie, rybach i warzywach. Podzielona jest na 3 etapy z których pierwszy trwa 14 dni, drugi – miesiąc, a ostatni jest okresem bezterminowym, podtrzymującym uzyskane rezultaty.
czytaj dalej >>
13 dniowa dieta Kopenhaska 13 dniowa dieta Kopenhaska
Diety09-06-09
Wyznacza możliwość spożycia tylko 3 posiłków w ciągu dnia. W ich skład winny wejść: ryby, jajka, chude mięso, ograniczona ilość warzyw oraz owoców.
czytaj dalej >>
Praca zmianowa - dieta trójfazowa Praca zmianowa - dieta trójfazowa
Diety08-06-09
Często swoje błędy i zaniedbania żywieniowe tłumaczymy brakiem czasu. Wprawdzie tempo naszego życia jest zawrotne – nie znaczy to jednak, że nie mamy możliwości zadbania o własne zdrowie.
czytaj dalej >>
Dieta śródziemnomorska Dieta śródziemnomorska
Diety08-06-09
Jest dietą rekomendowaną przez lekarzy jako najzdrowsza. Oprócz właściwości odchudzających posiada też liczne walory lecznicze w przypadku nadciśnienia i choroby niedokrwiennej serca.
czytaj dalej >>
Dieta 1000 kalorii Dieta 1000 kalorii
Diety29-05-09
Jest to dieta, która pozwala na szybkie i bezpieczne zredukowanie wagi - przy najniższej porcji energii koniecznej do zachowania zdrowia. Opiera się ona na pięciu niskokalorycznych posiłkach, z trzema godzinami przerwy między nimi, oraz dwóch przekąskach.
czytaj dalej >>
Dieta Pasternaka Dieta Pasternaka
Diety29-05-09
Stworzona z myślą o osobach, które w natłoku codzienności nie mają czasu na zastanawianie się nad sposobem odżywiania. Istnieje tu możliwość pozbycia się 7 kilogramów przez 5 tygodni i bez efektu jojo - przy najadaniu się do syta w połączeniu z systematyczną aktywnością fizyczną.
czytaj dalej >>
Dieta Montignaca Dieta Montignaca
Diety26-05-09
Montignac uważał za błędne – powszechne i dzisiaj - uznanie kalorii za przyczynę otyłości. Według niego winne temu zjawisku są złe węglowodany podwyższające poziom cukru we krwi. Pogląd ten podważał podstawowe twierdzenie dietetyków.
czytaj dalej >>
Dieta dla dobrej pamięci. Dieta dla dobrej pamięci.
Diety26-05-09
Aby cieszyć się dobrą pamięcią, mimo upływu lat, winniśmy wspomóc funkcjonowanie naszego mózgu odpowiednią dietą. Taką jest przedstawiona tutaj, która opiera się na produktach zawierających węglowodany złożone, które wolniej trawione – sprawiają, lepsze wykorzystanie uwalniającego się do krwi cukru.
czytaj dalej >>
Dieta hollywoodzka Dieta hollywoodzka
Diety26-05-09
Jest niskokaloryczną dietą stosowaną przez gwiazdy. Wymaga ona wyrzeczeń i systematyczności, ale stwarza możliwość utraty 6 kilo w ciągu 3 tygodni.
czytaj dalej >>
Dieta antystresowa. Dieta antystresowa.
Diety25-05-09
Kiedy piętrzą się przed nami trudności wzrasta zapotrzebowanie na jedzenie – nie po to jednak, żeby zaspokoić głód, ale jako forma wyciszenia. Im bardziej się stresujemy, tym więcej jemy i „błędne koło się zamyka”.
czytaj dalej >>
Miesięczna dieta Atkinsa Miesięczna dieta Atkinsa
Diety25-05-09
Założeniem tej diety jest spożywanie posiłków obfitujących w białko i tłuszcze, z naciskiem na redukcję ilości tych z węglowodanami. Z tego też powodu nakazana jest całkowita eliminacja niektórych produktów:
czytaj dalej >>
Jedz bez wyrzeczeń i ciesz się zdrowiem. Jedz bez wyrzeczeń i ciesz się zdrowiem.
Diety02-05-09
Jest to możliwe. Nie trzeba katować się dietami, żeby być sytym, mieć dobre samopoczucie i lubić własne ciało. Jest na to prosty i skuteczny sposób – odchudzając siebie pomyśl o „odchudzaniu” spożywanych posiłków. W czym tkwi sekret wspomnianego sposobu?
czytaj dalej >>
Dieta przyszłej mamy Dieta przyszłej mamy
Diety05-04-09
Przyszła mama zdecydowanie powinna zmienić dietę oraz tryb życia jeszcze w fazie planowania poczęcia. Dla zdrowia tak oczekiwanego maleństwa nie jest obojętne odżywianie się oraz styl życia jego mamy. Jak zatem mama powinna się odżywiać, żeby zapewnić rozwijającemu się organizmowi wszelkie niezbędne do prawidłowego rozwoju składniki odżywcze?
czytaj dalej >>
Diety dla zdrowia Diety dla zdrowia
Diety08-03-09
Dieta – sposób odżywiania, zaspokajający zapotrzebowanie organizmu na określone składniki odżywcze. Najbardziej powszechna jest dieta odchudzająca, której efekty rzucają się w oczy w postaci szczupłej sylwetki. Istnieją jednak inne diety, które nie są tak spektakularne, gdyż działają wewnętrznie i nie jest to widoczne dla oka. To jednak nie umniejsza ich znaczenia, gdyż wywierają zbawienny wpływ na stan zdrowia organizmu.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - kasia1k
Galeria - anetka129
Galeria - he85
Galeria - ZatroskanaMama
Galeria - ZatroskanaMama
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite