Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Uzależnione od Facebooka
Badania wykazały, że 30 procent kobiet w wieku od 18 do 34 lat jest uzależnionych od Facebooka. Ich pierwsza czynność po przebudzeniu to .. sprawdzenie swojego profilu. Dopiero potem korzystają z toalety, piją kawę, jedzą śniadanie...
Internet uzależnia, i to nie od dziś. Zaczęło się od maniaków komputerowych gier, w których gustowała zwłaszcza płeć męska, a teraz przeszło na kobiety.

Maniakalne sprawdzanie poczty e-mail, surfowanie po serwisach plotkarskich, stracony dzień bez odwiedzin na n-k to jeszcze nie wszystko.

Z badań firmy Oxygen Media and Lightspeed Research wynika bowiem, że ponad połowa współczesnych kobiet korzysta z Facebooka nałogowo, sprawdzając swoje konto, nawet gdy budzą się w środku nocy. A pierwszą czynnością, którą wykonują po przebudzeniu, nie jest skorzystanie z toalety, ale otwarcie portalu.

Prawie 10 procent ankietowanych przyznało, że kończyły lub przewidują możliwość zakończenia związku z partnerem za pośrednictwem portalu, a niecałe 60 procent wyjawiło, że znając hasło i login swojej drugiej połówki, sprawdzają jego działalność na Facebooku.

Panie w ankietach były bardzo odważne – przyznały nawet, że nie widzą nic złego w publikowaniu zdjęć, na których znajdują się pod wpływem alkoholu oraz, że przyjmują zaproszenia od osób kompletnie nieznajomych.

Pozazdrościć odwagi czy raczej... współczuć?
--- Magda Wieteska ---


Tagi: badania, FB, fecebook, Internet, nałóg, uzależnienie, zjawisko
Podobne artykuły:
Komputer a problemy emocjonalne dzieci Poznasz dziecko po... Facebooku Z komórką w toalecie i sypialni CZY WIESZ WSZYSTKO O CZEKOLADZIE??? Internet jest kobietą Wolni farmerzy i inne Nie ma cię na NK, nie istniejesz Wymiana kobiecym mlekiem Zamiast wizyty u lekarza - porada w Internecie Palić, nie palić? – oto jest pytanie
dodaj komentarz
hopcia76  22-11-11 04:55
czytaj komentarz >>

POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - crysaliska
Galeria - Anetta
Galeria - alergena
Galeria - MARYANA
Galeria - crysaliska
Galeria - agusia_83
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite