Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
MATKA POLKA W PODRÓŻY - SARDYNIA MATKA POLKA W PODRÓŻY - SARDYNIA
Ciekawostki17-06-13
Wyspa skał i wiatru, przepełniona aurą nostalgii i osamotnienia, zapomniana przez Włochów i rzadko odwiedzana przez turystów, idealna dla samotników kochających bliski kontakt z naturą.
czytaj dalej >>
O prawko dużo trudniej O prawko dużo trudniej
Ciekawostki17-06-13
Z początkiem tego roku weszły w życie nowe zasady przeprowadzania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Jest dużo trudniej, a pytań egzaminacyjnych nie da się już nauczyć na pamięć. Zdający muszą wykazać się faktyczną znajomością zasad i refleksem – na odpowiedź na każde pytanie mają mało czasu.
czytaj dalej >>
Luksus na każdą kieszeń Luksus na każdą kieszeń
Ciekawostki17-06-13
Sypialnia jest miejscem w naszym domu, które powinno odznaczać się wyjątkowo wysokim komfortem. Jest to miejsce służące nam do wypoczynku po ciężkim dniu w pracy. Aby wypoczynek ten był w pełni efektywny powinniśmy zadbać o to, aby wnętrze naszej sypialni było przystosowane do naszych indywidualnych potrzeb oraz zachęcało nas już samym swoim wyglądem.
czytaj dalej >>
Neonowe dodatki mają moc Neonowe dodatki mają moc
Ciekawostki10-06-13
A tegoroczne lato jest tego najlepszym przykładem. Warto jednak pamiętać, by zachować umiar, bo bardzo łatwo można uczynić ze stylizacji karykaturalną, a nie modną. Neonowe dodatki to oryginalny i ożywczy akcent dla stonowanego ubrania.
czytaj dalej >>
Bezdomna Katarzyny Michalak Bezdomna Katarzyny Michalak
Ciekawostki04-06-13
Zawsze warto wysłuchać historii drugiego człowieka do końca. W ten sposób można uratować komuś życie.
czytaj dalej >>
Wizard101: Nowy świat Azteka otwiera swoje podwoje Wizard101: Nowy świat Azteka otwiera swoje podwoje
Ciekawostki27-05-13
Wizard101 powiększony o nowy świat! Maksymalny poziom wzrasta do 90.
czytaj dalej >>
Strona dla każdej kobiety Strona dla każdej kobiety
Ciekawostki22-05-13
W dzisiejszych czasach w niemal każdym domostwie mamy komputer i oczywiście nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ jest to wielkie dobro, które w ogromnym stopniu potrafi uprościć nam dziś życie. Jak wiemy komputery mogą być dziś przenośne lub też stacjonarne, ale te drugie powoli odchodzą już do przeszłości i w ich miejsce mamy laptopy lub też notebooki.
czytaj dalej >>
Podaruj swojej mamie Coco by Maja Podaruj swojej mamie Coco by Maja
Ciekawostki22-05-13
Coco by Maja to nowa marka na polskim rynku. To ręcznie i samodzielnie wykonywana biżuteria powstająca ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, takich jak: perły naturalne, kamienie półszlachetne, metal oraz elementy Swarovskiego - kryształy i neonowe perły satynowe.
czytaj dalej >>
MATKA POLKA W PODRÓŻY - IRLANDIA MATKA POLKA W PODRÓŻY - IRLANDIA
Ciekawostki05-05-13
Klify zasnute tajemniczą mgłą, urokliwe miasteczka z pięknymi drzwiami i kolorowymi witrynami, samotne twierdze i wysokie celtyckie krzyże, odludne i dzikie zakątki, zieleń we wszystkich możliwych odcieniach, ocean przypominający o sobie silnym i porywistym wiatrem oraz codzienny deszcz ...
czytaj dalej >>
Scrapbooking krok po kroku Scrapbooking krok po kroku
Ciekawostki24-04-13
Scrapbooking to bardzo stara technika ozdabiania, chociaż kiedy powstawała, nikt nie myślał o tym, że kiedyś będzie ona stanowiła hobby dla wielu osób. Dzisiejszy scrapbooking odbiegł nieco od tego, który kiedyś był uprawiany.
czytaj dalej >>
PODRÓŻOWAĆ TO ŻYĆ PODRÓŻOWAĆ TO ŻYĆ
Ciekawostki17-04-13
WYWIAD Z MATKĄ POLKĄ W PODRÓŻY - Katarzyną Piwecką
czytaj dalej >>
Zdrowe i efektowne farbowanie włosów Zdrowe i efektowne farbowanie włosów
Ciekawostki21-03-13
Zmiana koloru włosów to szybka i niedroga zmiana wizerunku. Do tego efektowna. Domowa koloryzacja przy pomocy farby do włosów ma więc wiele zalet. Jednak podczas takiego zabiegu zdarzają się błędy. Jak ich uniknąć? A kiedy zdecydować się na wizytę w salonie?
czytaj dalej >>
Dzień kobiet na poważnie Dzień kobiet na poważnie
Ciekawostki08-03-13
Od czasów PRL dzień kobiet kojarzy się przede wszystkim z masowym wręczaniem goździków. Pierwotny sens i przesłanie święta są odbierane zupełnie inaczej, a kwiatki stały się centralnym punktem jego obchodów. I choć dawanie i otrzymywanie bukietów jest ważne i przyjemne, warto potraktować ten dzień również jako okazję do refleksji nad równouprawnieniem i różnicami między płciami.
czytaj dalej >>
Modne kieliszki do szampana Modne kieliszki do szampana
Ciekawostki04-03-13
Kieliszki do szampana to dobrze znany rodzaj szkła przez każdego. Używamy ich podczas różnych istotnych okazji w naszym życiu.
czytaj dalej >>
Mały człowiek – wielkie wydatki Mały człowiek – wielkie wydatki
Ciekawostki25-02-13
Gdy przychodzi na świat, staje się największym szczęściem dla swych rodziców. I choć to radosne wydarzenie jest wyjątkowym przeżyciem dla młodych rodziców, wielu z nich wraz z przyjściem malca na świat zaczyna szukać odpowiedzi na jedno pytanie: jak zapewnić mu odpowiednie warunki bytowe? Bo choć dziecko to sama radość, jego przyjście na świat jest też początkiem serii niekończących się wydatków.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - agusia_83
Galeria - OlaM
Galeria - Katarzyna Piwecka
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite