Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Kolorowe wariacje na temat barwy tęczówki Kolorowe wariacje na temat barwy tęczówki
Ciekawostki21-05-14
Są coraz popularniejsze przede wszystkim dlatego, że pozwalają radykalnie zmienić wygląd niewielkim kosztem.
czytaj dalej >>
Na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno Na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno
Ciekawostki02-05-14
Nauka języka obcego zazwyczaj kojarzy nam się ze szkołą, a co za tym idzie z dziećmi lub osobami młodymi. Faktem jest, że im szybciej zaczynamy uczyć się języka obcego, tym lepsze efekty w przyszłości osiągniemy.
czytaj dalej >>
Nauka podstawą do dobrej pracy Nauka podstawą do dobrej pracy
Ciekawostki28-04-14
W obecnych czasach posiadanie większej ilości kwalifikacji okazuje się być najlepszym rozwiązaniem w kwestii kryzysu na rynku pracy. Z kolei osoby młode wybierające swój pierwszy zawód tym bardziej powinny sugerować się wyborem, jaki umożliwi im podjęcie pracy zaraz po ukończeniu szkoły.
czytaj dalej >>
Piękna porcelana uzupełniona eleganckimi sztućcami Piękna porcelana uzupełniona eleganckimi sztućcami
Ciekawostki17-04-14
Porcelanowe wyroby mogą być małymi dziełami sztuki, ale to już zależy oczywiście od wykonawcy. Polacy mają się czym szczycić w tej dziedzinie produkcji.
czytaj dalej >>
Nowe oblicze kawy Nowe oblicze kawy
Ciekawostki27-02-14
Kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów gorących, po który każdego dnia sięgają tysiące, jeśli nie miliony Polek i Polaków. Ale producenci kawy coraz częściej wykraczają poza podstawową działalność, zaskakując klientów różnorodnością swojej oferty.
czytaj dalej >>
Jak mieć piękne włosy? Jak mieć piękne włosy?
Ciekawostki04-02-14
Zdrowe i mocne włosy są nie tylko ozdoba ale świadczą także o kondycji organizmu. Dlatego ich pielęgnacja powinna bazować zarówno nie tylko na wyborze szamponu, ale też na kosmetykach do włosów jak i odpowiedniej diecie.
czytaj dalej >>
Suszarka elektryczna czy tradycyjna? Suszarka elektryczna czy tradycyjna?
Ciekawostki29-01-14
Każda osoba, która zajmuje się w domu praniem oraz rozwieszaniem mokrych rzeczy często ma problem polegający na umiejscowieniu takiego wilgotnego prania.
czytaj dalej >>
Jak wyglądać promiennie każdego dnia? Jak wyglądać promiennie każdego dnia?
Ciekawostki09-12-13
Żyjemy w ciągłym biegu. Praca, dom, rodzina, przyjaciele – chcąc pogodzić ze sobą tak wiele rzeczy, narażamy się na przemęczenie i stres połączone ze złą dietą. A to niestety bezlitośnie odbija się na naszej twarzy. Szarą cera i cienie pod oczami to tylko niektóre z przypadłości, jakie nam grożą.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>
Bądź piękna w ciąży! Bądź piękna w ciąży!
Ciekawostki31-10-13
Specjalistyczny zabieg YAM w Cece Beauty Clinic polecają Dorota Gardias oraz Katarzyna Cichopek!
czytaj dalej >>
MATKA POLKA W PODRÓŻY - ANDALUZJA MATKA POLKA W PODRÓŻY - ANDALUZJA
Ciekawostki11-09-13
ANDALUZJA. NAMIĘTNOŚĆ I PASJA.
czytaj dalej >>
Z miłości do jedzenia Z miłości do jedzenia
Ciekawostki26-08-13
Gotowanie w domu jest jedną z podstawowych umiejętności, która może dostarczyć wiele przyjemności. Nie tylko przygotowującemu posiłki, ale również jego bliskim. To jeden z lepszych sposobów na pogłębienie relacji między ludźmi.
czytaj dalej >>
MAŁA CZARNA MAŁA CZARNA
Ciekawostki03-07-13
Czarna sukienka to absolutnie podstawowy element wyposażenia każdej garderoby damskiej! Bez tego rozpropagowanego przez Coco Chanel w latach 20-tych XX w. elementu ubioru trudno wyobrazić sobie kobiecy strój, a ilość zastosowań „małej czarnej” czyni z niej produkt uniwersalny, którego posiadanie w szafie wiąże się z samymi korzyściami.
czytaj dalej >>
MATKA POLKA W PODRÓŻY - SARDYNIA MATKA POLKA W PODRÓŻY - SARDYNIA
Ciekawostki17-06-13
Wyspa skał i wiatru, przepełniona aurą nostalgii i osamotnienia, zapomniana przez Włochów i rzadko odwiedzana przez turystów, idealna dla samotników kochających bliski kontakt z naturą.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - MARYANA
Galeria - anaid13
Galeria - agusia_83
Galeria - gosiaczek2901
Galeria - he85
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite