Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Suszarka elektryczna czy tradycyjna? Suszarka elektryczna czy tradycyjna?
Ciekawostki29-01-14
Każda osoba, która zajmuje się w domu praniem oraz rozwieszaniem mokrych rzeczy często ma problem polegający na umiejscowieniu takiego wilgotnego prania.
czytaj dalej >>
Jak wyglądać promiennie każdego dnia? Jak wyglądać promiennie każdego dnia?
Ciekawostki09-12-13
Żyjemy w ciągłym biegu. Praca, dom, rodzina, przyjaciele – chcąc pogodzić ze sobą tak wiele rzeczy, narażamy się na przemęczenie i stres połączone ze złą dietą. A to niestety bezlitośnie odbija się na naszej twarzy. Szarą cera i cienie pod oczami to tylko niektóre z przypadłości, jakie nam grożą.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>
Bądź piękna w ciąży! Bądź piękna w ciąży!
Ciekawostki31-10-13
Specjalistyczny zabieg YAM w Cece Beauty Clinic polecają Dorota Gardias oraz Katarzyna Cichopek!
czytaj dalej >>
MATKA POLKA W PODRÓŻY - ANDALUZJA MATKA POLKA W PODRÓŻY - ANDALUZJA
Ciekawostki11-09-13
ANDALUZJA. NAMIĘTNOŚĆ I PASJA.
czytaj dalej >>
Z miłości do jedzenia Z miłości do jedzenia
Ciekawostki26-08-13
Gotowanie w domu jest jedną z podstawowych umiejętności, która może dostarczyć wiele przyjemności. Nie tylko przygotowującemu posiłki, ale również jego bliskim. To jeden z lepszych sposobów na pogłębienie relacji między ludźmi.
czytaj dalej >>
MAŁA CZARNA MAŁA CZARNA
Ciekawostki03-07-13
Czarna sukienka to absolutnie podstawowy element wyposażenia każdej garderoby damskiej! Bez tego rozpropagowanego przez Coco Chanel w latach 20-tych XX w. elementu ubioru trudno wyobrazić sobie kobiecy strój, a ilość zastosowań „małej czarnej” czyni z niej produkt uniwersalny, którego posiadanie w szafie wiąże się z samymi korzyściami.
czytaj dalej >>
MATKA POLKA W PODRÓŻY - SARDYNIA MATKA POLKA W PODRÓŻY - SARDYNIA
Ciekawostki17-06-13
Wyspa skał i wiatru, przepełniona aurą nostalgii i osamotnienia, zapomniana przez Włochów i rzadko odwiedzana przez turystów, idealna dla samotników kochających bliski kontakt z naturą.
czytaj dalej >>
O prawko dużo trudniej O prawko dużo trudniej
Ciekawostki17-06-13
Z początkiem tego roku weszły w życie nowe zasady przeprowadzania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Jest dużo trudniej, a pytań egzaminacyjnych nie da się już nauczyć na pamięć. Zdający muszą wykazać się faktyczną znajomością zasad i refleksem – na odpowiedź na każde pytanie mają mało czasu.
czytaj dalej >>
Luksus na każdą kieszeń Luksus na każdą kieszeń
Ciekawostki17-06-13
Sypialnia jest miejscem w naszym domu, które powinno odznaczać się wyjątkowo wysokim komfortem. Jest to miejsce służące nam do wypoczynku po ciężkim dniu w pracy. Aby wypoczynek ten był w pełni efektywny powinniśmy zadbać o to, aby wnętrze naszej sypialni było przystosowane do naszych indywidualnych potrzeb oraz zachęcało nas już samym swoim wyglądem.
czytaj dalej >>
Neonowe dodatki mają moc Neonowe dodatki mają moc
Ciekawostki10-06-13
A tegoroczne lato jest tego najlepszym przykładem. Warto jednak pamiętać, by zachować umiar, bo bardzo łatwo można uczynić ze stylizacji karykaturalną, a nie modną. Neonowe dodatki to oryginalny i ożywczy akcent dla stonowanego ubrania.
czytaj dalej >>
Bezdomna Katarzyny Michalak Bezdomna Katarzyny Michalak
Ciekawostki04-06-13
Zawsze warto wysłuchać historii drugiego człowieka do końca. W ten sposób można uratować komuś życie.
czytaj dalej >>
Wizard101: Nowy świat Azteka otwiera swoje podwoje Wizard101: Nowy świat Azteka otwiera swoje podwoje
Ciekawostki27-05-13
Wizard101 powiększony o nowy świat! Maksymalny poziom wzrasta do 90.
czytaj dalej >>
Strona dla każdej kobiety Strona dla każdej kobiety
Ciekawostki22-05-13
W dzisiejszych czasach w niemal każdym domostwie mamy komputer i oczywiście nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ jest to wielkie dobro, które w ogromnym stopniu potrafi uprościć nam dziś życie. Jak wiemy komputery mogą być dziś przenośne lub też stacjonarne, ale te drugie powoli odchodzą już do przeszłości i w ich miejsce mamy laptopy lub też notebooki.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - alergena
Galeria - agusia_83
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - agata22108
Galeria - agusia_83
Galeria - agusia_83
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite