Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Torebki damskie – skarbnica wiedzy o kobietach Torebki damskie – skarbnica wiedzy o kobietach
Ciekawostki06-10-14
Nikogo chyba nie trzeba specjalnie przekonywać, że damska torebka mówi wiele o swojej właścicielce: odzwierciedla jej styl, osobowość a nawet, jak twierdzą niektórzy, podejście do życia. Ponieważ wybór modelu torebki zależy od okazji jaka nas czeka, kobiety w swej garderobie mają zwykle kilka ich rodzajów po to, by zawsze móc dopasować dodatki stosownie do stroju.
czytaj dalej >>
Jasnowidzenie - na czym polega Jasnowidzenie - na czym polega
Ciekawostki17-09-14
Każdy człowiek posiada pięć podstawowych zmysłów. Są nimi wzrok, słuch, smak, węch i dotyk. Większość z nich jest niezbędna w procesie komunikowania się między ludźmi. Istnieją takie osoby, które potrafią przekazywać i interpretować informację bez użycia tych zmysłów.
czytaj dalej >>
Noworodek a sesja z fotografem Noworodek a sesja z fotografem
Ciekawostki26-08-14
Niewątpliwie zdjęcia, tak jak wspomnienia, to jedne z najpiękniejszych darów jakie mogą dać nam inni ludzie. Wielobarwne czy biało-czarne sprawiają, iż każdy z nas może przenieść się „w czasie” do tych najbardziej wyjątkowych chwil.
czytaj dalej >>
PIELĘGNACJA WŁOSÓW Z DOVE PIELĘGNACJA WŁOSÓW Z DOVE
Ciekawostki17-06-14
Nowości od DOVE - suchy szampon i rewelacyjne maseczki regenerujące.
czytaj dalej >>
Podróż samochodem z dzieckiem Podróż samochodem z dzieckiem
Ciekawostki09-06-14
Dobry stan techniczny pojazdu, odpowiednio dobrany i przymocowany fotelik oraz atrakcje na czas jazdy. Przypominamy, o co warto zadbać, planując samochodową wyprawę z małym dzieckiem.
czytaj dalej >>
Kolorowe wariacje na temat barwy tęczówki Kolorowe wariacje na temat barwy tęczówki
Ciekawostki21-05-14
Są coraz popularniejsze przede wszystkim dlatego, że pozwalają radykalnie zmienić wygląd niewielkim kosztem.
czytaj dalej >>
Na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno Na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno
Ciekawostki02-05-14
Nauka języka obcego zazwyczaj kojarzy nam się ze szkołą, a co za tym idzie z dziećmi lub osobami młodymi. Faktem jest, że im szybciej zaczynamy uczyć się języka obcego, tym lepsze efekty w przyszłości osiągniemy.
czytaj dalej >>
Nauka podstawą do dobrej pracy Nauka podstawą do dobrej pracy
Ciekawostki28-04-14
W obecnych czasach posiadanie większej ilości kwalifikacji okazuje się być najlepszym rozwiązaniem w kwestii kryzysu na rynku pracy. Z kolei osoby młode wybierające swój pierwszy zawód tym bardziej powinny sugerować się wyborem, jaki umożliwi im podjęcie pracy zaraz po ukończeniu szkoły.
czytaj dalej >>
Piękna porcelana uzupełniona eleganckimi sztućcami Piękna porcelana uzupełniona eleganckimi sztućcami
Ciekawostki17-04-14
Porcelanowe wyroby mogą być małymi dziełami sztuki, ale to już zależy oczywiście od wykonawcy. Polacy mają się czym szczycić w tej dziedzinie produkcji.
czytaj dalej >>
Nowe oblicze kawy Nowe oblicze kawy
Ciekawostki27-02-14
Kawa jest jednym z najpopularniejszych napojów gorących, po który każdego dnia sięgają tysiące, jeśli nie miliony Polek i Polaków. Ale producenci kawy coraz częściej wykraczają poza podstawową działalność, zaskakując klientów różnorodnością swojej oferty.
czytaj dalej >>
Jak mieć piękne włosy? Jak mieć piękne włosy?
Ciekawostki04-02-14
Zdrowe i mocne włosy są nie tylko ozdoba ale świadczą także o kondycji organizmu. Dlatego ich pielęgnacja powinna bazować zarówno nie tylko na wyborze szamponu, ale też na kosmetykach do włosów jak i odpowiedniej diecie.
czytaj dalej >>
Suszarka elektryczna czy tradycyjna? Suszarka elektryczna czy tradycyjna?
Ciekawostki29-01-14
Każda osoba, która zajmuje się w domu praniem oraz rozwieszaniem mokrych rzeczy często ma problem polegający na umiejscowieniu takiego wilgotnego prania.
czytaj dalej >>
Jak wyglądać promiennie każdego dnia? Jak wyglądać promiennie każdego dnia?
Ciekawostki09-12-13
Żyjemy w ciągłym biegu. Praca, dom, rodzina, przyjaciele – chcąc pogodzić ze sobą tak wiele rzeczy, narażamy się na przemęczenie i stres połączone ze złą dietą. A to niestety bezlitośnie odbija się na naszej twarzy. Szarą cera i cienie pod oczami to tylko niektóre z przypadłości, jakie nam grożą.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - agusia_83
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - mamadwojga
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - madziuleczka85
Galeria - anaid13
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite