Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Idzie zima, wracają problemy z pęcherzem…. Idzie zima, wracają problemy z pęcherzem….
Ciekawostki16-12-14
Walcz z infekcją już od pierwszego dnia!
czytaj dalej >>
Utrata wody – największe zagrożenie dla naszej skó Utrata wody – największe zagrożenie dla naszej skó
Ciekawostki04-12-14
Utrata wody – największe zagrożenie dla naszej skóry Delikatna skóra twarzy jest ciągle narażana na podrażnienia oraz na szkodliwy wpływ otoczenia. Największym problemem jest tu jednak utrata wody. Dlaczego odpowiednie nawilżenie skóry jest tak ważne? O czym warto pamiętać, by uchronić ją przed takim osłabieniem?
czytaj dalej >>
Original Source Original Source
Ciekawostki01-12-14
czyli moc kolorów i zapachów pod choinką!
czytaj dalej >>
Bezpieczeństwo na Gwiazdkę Bezpieczeństwo na Gwiazdkę
Ciekawostki14-11-14
Poczucie bezpieczeństwa to bezsprzecznie najlepszy prezent, jaki możemy podarować zarówno sobie, jak i naszemu dziecku. Nie zawsze jednak udaje nam się je całkowicie chronić – szczególnie, kiedy maluch idzie do przedszkola, czy później – gdy już chodzi do szkoły i zaczyna mieć swoje własne, małe sprawy. Nie przeprowadzimy dziecka przez życie za rękę, ale dopóki możemy, powinniśmy zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa. Taką możliwość daje Trackimo – urządzenie, które działa na całym świecie i lokalizuje w czasie rzeczywistym.
czytaj dalej >>
Logomania, czyli dlaczego kochamy ubrania markowe? Logomania, czyli dlaczego kochamy ubrania markowe?
Ciekawostki06-11-14
W latach 90. liczył się duży i rozpoznawalny logotyp. Wielkie literki D&G albo CK, miały poświadczyć, że ten kto je nosi, nie tylko ma wysoki status społeczny, ale także świetnie zna się na modzie. Ponad 20 lat później Calvin Klein znów wypuszcza na rynek te same koszulki z gigantycznym znakiem firmowym. Wszystkie sprzedają się na pniu. Czy czeka nas kolejna dekada polowania na wielkie logo?
czytaj dalej >>
Sztyblety – klasyka, która się nie starzeje Sztyblety – klasyka, która się nie starzeje
Ciekawostki06-10-14
Charakterystyczna, rozpoznawalna wszędzie gumowa wstawka w cholewce, tam, gdzie w innych butach zazwyczaj jest wiązanie lub zamek błyskawiczny. To właśnie dzięki zastosowaniu tego rozwiązania sztyblety – bo o nich właśnie mowa, zyskały swój niepowtarzalny styl, którego niepodobna podrobić lub też pomylić z jakimkolwiek innym modelem buta.
czytaj dalej >>
Torebki damskie – skarbnica wiedzy o kobietach Torebki damskie – skarbnica wiedzy o kobietach
Ciekawostki06-10-14
Nikogo chyba nie trzeba specjalnie przekonywać, że damska torebka mówi wiele o swojej właścicielce: odzwierciedla jej styl, osobowość a nawet, jak twierdzą niektórzy, podejście do życia. Ponieważ wybór modelu torebki zależy od okazji jaka nas czeka, kobiety w swej garderobie mają zwykle kilka ich rodzajów po to, by zawsze móc dopasować dodatki stosownie do stroju.
czytaj dalej >>
Jasnowidzenie - na czym polega Jasnowidzenie - na czym polega
Ciekawostki17-09-14
Każdy człowiek posiada pięć podstawowych zmysłów. Są nimi wzrok, słuch, smak, węch i dotyk. Większość z nich jest niezbędna w procesie komunikowania się między ludźmi. Istnieją takie osoby, które potrafią przekazywać i interpretować informację bez użycia tych zmysłów.
czytaj dalej >>
Noworodek a sesja z fotografem Noworodek a sesja z fotografem
Ciekawostki26-08-14
Niewątpliwie zdjęcia, tak jak wspomnienia, to jedne z najpiękniejszych darów jakie mogą dać nam inni ludzie. Wielobarwne czy biało-czarne sprawiają, iż każdy z nas może przenieść się „w czasie” do tych najbardziej wyjątkowych chwil.
czytaj dalej >>
PIELĘGNACJA WŁOSÓW Z DOVE PIELĘGNACJA WŁOSÓW Z DOVE
Ciekawostki17-06-14
Nowości od DOVE - suchy szampon i rewelacyjne maseczki regenerujące.
czytaj dalej >>
Podróż samochodem z dzieckiem Podróż samochodem z dzieckiem
Ciekawostki09-06-14
Dobry stan techniczny pojazdu, odpowiednio dobrany i przymocowany fotelik oraz atrakcje na czas jazdy. Przypominamy, o co warto zadbać, planując samochodową wyprawę z małym dzieckiem.
czytaj dalej >>
Kolorowe wariacje na temat barwy tęczówki Kolorowe wariacje na temat barwy tęczówki
Ciekawostki21-05-14
Są coraz popularniejsze przede wszystkim dlatego, że pozwalają radykalnie zmienić wygląd niewielkim kosztem.
czytaj dalej >>
Na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno Na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno
Ciekawostki02-05-14
Nauka języka obcego zazwyczaj kojarzy nam się ze szkołą, a co za tym idzie z dziećmi lub osobami młodymi. Faktem jest, że im szybciej zaczynamy uczyć się języka obcego, tym lepsze efekty w przyszłości osiągniemy.
czytaj dalej >>
Nauka podstawą do dobrej pracy Nauka podstawą do dobrej pracy
Ciekawostki28-04-14
W obecnych czasach posiadanie większej ilości kwalifikacji okazuje się być najlepszym rozwiązaniem w kwestii kryzysu na rynku pracy. Z kolei osoby młode wybierające swój pierwszy zawód tym bardziej powinny sugerować się wyborem, jaki umożliwi im podjęcie pracy zaraz po ukończeniu szkoły.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - uglyduck007
Galeria - Asiaaa
Galeria - MARYANA
Galeria - kasia1k
Galeria - mirkaz
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite