Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Liberalizacja rynku Liberalizacja rynku
Ciekawostki28-04-15
Większość z nas w codziennym życiu szuka sposobów, które pozwolą ograniczyć nam nasze wydatki. Podejmując decyzję o rozpoczęciu oszczędzania zazwyczaj przestajemy wydawać na przyjemności takie jak wyjścia do restauracji lub kina, kosmetyki, książki. Faktycznie, udaje nam się zaoszczędzić, ale jakim kosztem?
czytaj dalej >>
Czas na majówkę! Czas na majówkę!
Ciekawostki20-04-15
Oferty na każdy gust i każdą kieszeń!
czytaj dalej >>
Wakacje pod słońcem Toskanii Wakacje pod słońcem Toskanii
Ciekawostki13-04-15
Każdy z nas marzył bądź marzy, aby pojechać do Toskanii. Są też tacy, którzy już byli tu wiele razy i wracają wciąż od nowa.
czytaj dalej >>
Z czego składa się rachunek za prąd? Z czego składa się rachunek za prąd?
Ciekawostki25-03-15
Zazwyczaj, gdy dostajemy rachunek za prąd, od razu szukamy pogrubionej liczby oznaczającej kwotę, numeru faktury i numeru konta. Jeśli zagłębiamy się w niego bardziej, możemy zacząć się zastanawiać, jaka właściwie jest należna kwota. Na wydruku możemy znaleźć bowiem około 6 albo 7 różnych składników. O kwocie, jaką płacimy za energię elektryczną oraz do kogo przekazywane są pieniądze z konkretnych opłat możemy w dużym stopniu decydować sami. Musimy tylko wiedzieć, za co odpowiadają poszczególne liczby.
czytaj dalej >>
Sylwetka współczesnej eko kobiety Sylwetka współczesnej eko kobiety
Ciekawostki10-03-15
Zatrzymajmy się na chwilę. Dokąd tak gnamy? Gdzie się tak spieszymy? Jak we współczesnym świecie prowadzić biznes, mierzyć się z trudną rzeczywistością i pozostać wierną ideałom?
czytaj dalej >>
Nie musisz rezygnować z wakacji! Nie musisz rezygnować z wakacji!
Ciekawostki03-03-15
Znamy miejsce, gdzie wypoczniesz za naprawdę nieduże pieniądze!
czytaj dalej >>
Jak aplikacja może ułatwić macierzyństwo? Jak aplikacja może ułatwić macierzyństwo?
Ciekawostki20-01-15
Jeszcze nie tak dawno temu, by zasięgnąć porady dotyczącej ciąży lub pierwszych lat życia dziecka, Mamy musiały wertować grube książki lub kontaktować się ze specjalistami. Za sprawą rewolucji internetowej, poszukiwanie wiedzy stało się o wiele prostsze. Nowe możliwości doskonale wykorzystano przy tworzeniu Better Mum, o którym rozmawiamy z Panią Magdaleną Dziedzińską – kierowniczką projektu.
czytaj dalej >>
Sojusznicy podczas diety Sojusznicy podczas diety
Ciekawostki08-01-15
Prawidłowa waga, o którą tak zabiegamy, to nie tylko kwestia urody i estetyki, ale także zdrowia. Otyłość jest ściśle związana z występowaniem wielu chorób czy schorzeń, z cukrzycą, nadciśnieniem na czele. Zdrowe i szczupłe ciało to także doskonałe samopoczucie i wyższa sprawność intelektualna. Czy istnieją więc szybkie i skuteczne sposoby na szczupłą sylwetkę?
czytaj dalej >>
Idzie zima, wracają problemy z pęcherzem…. Idzie zima, wracają problemy z pęcherzem….
Ciekawostki16-12-14
Walcz z infekcją już od pierwszego dnia!
czytaj dalej >>
Utrata wody – największe zagrożenie dla naszej skó Utrata wody – największe zagrożenie dla naszej skó
Ciekawostki04-12-14
Utrata wody – największe zagrożenie dla naszej skóry Delikatna skóra twarzy jest ciągle narażana na podrażnienia oraz na szkodliwy wpływ otoczenia. Największym problemem jest tu jednak utrata wody. Dlaczego odpowiednie nawilżenie skóry jest tak ważne? O czym warto pamiętać, by uchronić ją przed takim osłabieniem?
czytaj dalej >>
Original Source Original Source
Ciekawostki01-12-14
czyli moc kolorów i zapachów pod choinką!
czytaj dalej >>
Bezpieczeństwo na Gwiazdkę Bezpieczeństwo na Gwiazdkę
Ciekawostki14-11-14
Poczucie bezpieczeństwa to bezsprzecznie najlepszy prezent, jaki możemy podarować zarówno sobie, jak i naszemu dziecku. Nie zawsze jednak udaje nam się je całkowicie chronić – szczególnie, kiedy maluch idzie do przedszkola, czy później – gdy już chodzi do szkoły i zaczyna mieć swoje własne, małe sprawy. Nie przeprowadzimy dziecka przez życie za rękę, ale dopóki możemy, powinniśmy zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa. Taką możliwość daje Trackimo – urządzenie, które działa na całym świecie i lokalizuje w czasie rzeczywistym.
czytaj dalej >>
Logomania, czyli dlaczego kochamy ubrania markowe? Logomania, czyli dlaczego kochamy ubrania markowe?
Ciekawostki06-11-14
W latach 90. liczył się duży i rozpoznawalny logotyp. Wielkie literki D&G albo CK, miały poświadczyć, że ten kto je nosi, nie tylko ma wysoki status społeczny, ale także świetnie zna się na modzie. Ponad 20 lat później Calvin Klein znów wypuszcza na rynek te same koszulki z gigantycznym znakiem firmowym. Wszystkie sprzedają się na pniu. Czy czeka nas kolejna dekada polowania na wielkie logo?
czytaj dalej >>
Sztyblety – klasyka, która się nie starzeje Sztyblety – klasyka, która się nie starzeje
Ciekawostki06-10-14
Charakterystyczna, rozpoznawalna wszędzie gumowa wstawka w cholewce, tam, gdzie w innych butach zazwyczaj jest wiązanie lub zamek błyskawiczny. To właśnie dzięki zastosowaniu tego rozwiązania sztyblety – bo o nich właśnie mowa, zyskały swój niepowtarzalny styl, którego niepodobna podrobić lub też pomylić z jakimkolwiek innym modelem buta.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - anetka129
Galeria - plumka6
Galeria - MARYANA
Galeria - anaid13
Galeria - Minia
Galeria - Katarzyna Piwecka
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite