Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
CZY NA PEWNO WIESZ WSZYSTKO O JAJKU ? CZY NA PEWNO WIESZ WSZYSTKO O JAJKU ?
Ciekawostki17-09-08
Zanim odpowiemy sobie na to pytanie należałoby postawić inne a mianowicie, co wiemy o jajku. Wszyscy znamy smak jajka gotowanego na miękko, na twardo, smażonego lub połączonego z innymi produktami w formie przeróżnych sałatek. Znamy podstawowe potrawy, do których dodajemy jaja a co znakomitsi kucharze proponują nam coraz to bardziej ekskluzywne potrawy, w których głównym składnikiem jest jajko, chociażby jajka faszerowane na setki sposobów: jaja z kawiorem, jaja z parmezanem i czosnkiem, jaja na twardo w przeróżnych sosach itp.
czytaj dalej >>
CZY WIESZ WSZYSTKO O... PLAMACH? CZY WIESZ WSZYSTKO O... PLAMACH?
Ciekawostki09-09-08
Tu znajdziesz porady dotyczące usuwania wielu rodzajów plam, w tym najczęściej spotykanych plam z tłuszczu...
czytaj dalej >>
CZY WIESZ WSZYSTKO O CZEKOLADZIE??? CZY WIESZ WSZYSTKO O CZEKOLADZIE???
Ciekawostki06-09-08
Czy wiesz, że pokusa zjedzenia czekolady nie zawsze wynika zatem z braku silnej woli? Może natomiast wynikać ze "słodkich" przyzwyczajeń z dzieciństwa, które wzmogły w organiźmie rozwój takich bakterii.
czytaj dalej >>
Wysokie obcasy Wysokie obcasy
Ciekawostki05-09-08
Wysokie obcasy, symbol kobiecości, szyku, piękna, kokieterii i drapieżności. Pomimo tego, że wszystkie wiemy, jak są niezdrowe - nosimy je dalej. Ponieważ dodają nam elegancji, wzrostu i pewności siebie. Ponieważ wyszczuplają kostkę a cała noga wygląda w nich niemal bajecznie.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - madziuleczka85
Galeria - anaid13
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - MARYANA
Galeria - agusia_83
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite