Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Fazy Księżyca a aktywność człowieka Fazy Księżyca a aktywność człowieka
Ciekawostki03-02-09
Nie od dziś wiadomo, że Księżyc rządzi przypływami i odpływami wód w oceanach. Zdaniem badaczy człowiek jest równie podatny na wpływ ziemskiego satelity co ocean, gdyż w 80 procentach składa się z wody. Dlatego też nasza kondycja i zdrowie, słabnące lub wyostrzające się zmysły zależą od fazy Księżyca.
czytaj dalej >>
Morskie oko Morskie oko
Ciekawostki07-11-08
Masz niebieskie oczy? No to wszystko wskazuje na to, że jesteś spokrewniony z Bradem Pitem, Claudią Schiffer a nawet z Frodo z Władcy Pierścienia.
czytaj dalej >>
Uważaj czym popijasz!! Uważaj czym popijasz!!
Ciekawostki07-11-08
Jeśli jesteś zmuszony do pobrania tabletki to zwracaj uwagę na to, czym ją popijasz.
czytaj dalej >>
Wino i śpiew... cudowne połączenie! Wino i śpiew... cudowne połączenie!
Ciekawostki06-11-08
Wino i śpiew To jest doskonałe połączenie! Okazuje się, że słuchanie określonego gatunku muzyki w trakcie picia wina może poprawić jego smak aż do 60 %!
czytaj dalej >>
Nie lubisz zakwasów? Pij kawę!!! Nie lubisz zakwasów? Pij kawę!!!
Ciekawostki06-11-08
Greccy badacze dowiedli, że kofeina, która zawarta jest w kawie, łagodzi skutki potocznie zwanych przez nas zakwasów, które pojawiają się 1 do 2 dni po intensywnym wysiłku.
czytaj dalej >>
CZY NA PEWNO WIESZ WSZYSTKO O JAJKU ? CZY NA PEWNO WIESZ WSZYSTKO O JAJKU ?
Ciekawostki17-09-08
Zanim odpowiemy sobie na to pytanie należałoby postawić inne a mianowicie, co wiemy o jajku. Wszyscy znamy smak jajka gotowanego na miękko, na twardo, smażonego lub połączonego z innymi produktami w formie przeróżnych sałatek. Znamy podstawowe potrawy, do których dodajemy jaja a co znakomitsi kucharze proponują nam coraz to bardziej ekskluzywne potrawy, w których głównym składnikiem jest jajko, chociażby jajka faszerowane na setki sposobów: jaja z kawiorem, jaja z parmezanem i czosnkiem, jaja na twardo w przeróżnych sosach itp.
czytaj dalej >>
CZY WIESZ WSZYSTKO O... PLAMACH? CZY WIESZ WSZYSTKO O... PLAMACH?
Ciekawostki09-09-08
Tu znajdziesz porady dotyczące usuwania wielu rodzajów plam, w tym najczęściej spotykanych plam z tłuszczu...
czytaj dalej >>
CZY WIESZ WSZYSTKO O CZEKOLADZIE??? CZY WIESZ WSZYSTKO O CZEKOLADZIE???
Ciekawostki06-09-08
Czy wiesz, że pokusa zjedzenia czekolady nie zawsze wynika zatem z braku silnej woli? Może natomiast wynikać ze "słodkich" przyzwyczajeń z dzieciństwa, które wzmogły w organiźmie rozwój takich bakterii.
czytaj dalej >>
Wysokie obcasy Wysokie obcasy
Ciekawostki05-09-08
Wysokie obcasy, symbol kobiecości, szyku, piękna, kokieterii i drapieżności. Pomimo tego, że wszystkie wiemy, jak są niezdrowe - nosimy je dalej. Ponieważ dodają nam elegancji, wzrostu i pewności siebie. Ponieważ wyszczuplają kostkę a cała noga wygląda w nich niemal bajecznie.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - agusia_83
Galeria - MARYANA
Galeria - anetka129
Galeria - agusia_83
Galeria - Anetta
Galeria - ania23
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite