Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Z ust do ust Z ust do ust
Ciekawostki06-08-09
70% rozmów to plotkowanie. Plotkują wszyscy. Kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci. Plotkowanie stanowi formę rozrywki. Także każdy z nas od czasu do czasu pada ofiarą plotek. A wtedy jest już mniej przyjemnie.
czytaj dalej >>
Od Wenus do Kate Moss Od Wenus do Kate Moss
Ciekawostki13-07-09
Od starożytnej Grecji po czasy współczesne zmieniały się ideały kobiecego piękna. To, co dzisiaj uważamy za piękne, na pewno nie spodobałoby się w Renesansie. My również patrzymy na ikony piękna z poprzednich epok z dezaprobatą i nie możemy się nadziwić, jak one mogły się podobać.
czytaj dalej >>
Ku doskonałości. 30 dni pracy nad sobą Ku doskonałości. 30 dni pracy nad sobą
Ciekawostki07-07-09
Poznaj siebie i drzemiący w tobie potencjał Naucz się pracy nad sobą Żyj w pełni świadomie, podążając własną ścieżką.
czytaj dalej >>
Jak podnieść swoją pewność siebie? Jak podnieść swoją pewność siebie?
Ciekawostki06-07-09
My - kobiety stawiamy sobie bardzo wysokie wymagania, czasami za wysokie. Często bywa tak, że mamy na głowie pracę, dom, opiekę nad dziećmi. W obawie przed uznaniem nas za złe przyjaciółki, córki, matki, często mówimy „tak” zamiast „nie”. Przy tym jesteśmy w większej mierze perfekcjonalistkami. Wszystko w naszym życiu musi być idealne.
czytaj dalej >>
Pielęgnacja włosów u kobiety ciężarnej. Pielęgnacja włosów u kobiety ciężarnej.
Ciekawostki06-07-09
Każda kobieta, czy to będzie młoda mama, czy też kobieta, która nie spodziewa się jeszcze potomka chce wyglądać pięknie, aby podobać się sobie i innym. Jest to zupełnie normalne zjawisko. Ciężarne pragną często stosować się do tych ściśle ustalonych reguł, by ich wygląd pozostał naprawdę piękny i idealny. Ciąża nie jest jakimś wyrokiem, mimo tego że kobieta spodziewa się dziecka, to także ma prawo do odrobiny komfortu, dobrego samopoczucia i eleganckiego, zadbanego wyglądu. Nikt nie może jej tego zabronić. Warto o tym właśnie pamiętać. Pod tym względem czasy się zmieniły z korzyścią dla kobiet.
czytaj dalej >>
Farbowanie włosów w czasie ciąży. Farbowanie włosów w czasie ciąży.
Ciekawostki06-07-09
Wiele kobiet w ciąży zastanawia się nad farbowaniem włosów. Niekiedy dylemat ten przybiera następujące rozmiary: zadbać o siebie czy też nie narażać swojego jeszcze nie narodzonego dziecka i chodzić z odrostami przez dziewięć miesięcy.
czytaj dalej >>
Bliźnięta – cud natury Bliźnięta – cud natury
Ciekawostki30-06-09
Bliźnięta od wieków wzbudzały emocje i ciekawość. Były także obiektem wierzeń i przesądów. W Afryce Zachodniej, a także na Haiti uważano je za nadludzkie istoty, które posiadają jedną duszę. Należało je czcić, ale również bać się ich.
czytaj dalej >>
Siła bezwonnego zapachu Siła bezwonnego zapachu
Ciekawostki08-06-09
Czy zastanawialiśmy się kiedyś jaki wpływ na naszą codzienność mają zapachy? Badania dowodzą, że są one bardzo istotnym narzędziem manipulacji. Narzędziem, które z sukcesem wykorzystywane jest w każdym praktycznie aspekcie życia.
czytaj dalej >>
Zwyczaje żywieniowe Polaków – trendy w spożyciu Zwyczaje żywieniowe Polaków – trendy w spożyciu
Ciekawostki05-06-09
Czy to już rewolucja? Posiłek każdemu z nas kojarzy się z czymś innym. Jedni pamiętają smak i zapach pieczonego ciasta u babci, inni najmilsze chwile związane z jedzeniem utożsamiają z aromatycznym mięsem, pierogami czy domowym rosołkiem. Nie da się ukryć, że posiłek odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu.
czytaj dalej >>
Szczęście to nie przypadek Szczęście to nie przypadek
Ciekawostki05-06-09
Chce żeby wszyscy pod wrażeniem faktu, że można tak naprawdę samemu kształtować swoje szczęście. Szczęście to nie coś co zdarzy się kiedy będziemy na nie biernie czekali. Żeby je mieć, trzeba podejmować działania, trzeba zajmować się wszystkim co nas zajmuje, inspiruje, ciekawi. Trzeba być wobec siebie szczerym i zdecydować o tym co naprawdę sprawia, że nam przyjemność, a co nie. I oceny tej trzeba dokonać z dala od presji społecznej, presji rówieśniczej. Dr John D. Krumboltz dla magazynu Malemen
czytaj dalej >>
Niania na umowę o dzieło Niania na umowę o dzieło
Ciekawostki02-06-09
Od współczesnej niani wymaga się prawa jazdy, znajomości języków obcych i gotowości do pracy nawet przez 10 godzin dziennie.
czytaj dalej >>
Polki w samolotach Polki w samolotach
Ciekawostki02-06-09
Polki w samolotach – raport serwisu eSKY.pl o podróżach lotniczych kobiet. Czy kobiety częściej niż mężczyźni podróżują samolotami? Jakie linie – tanie czy rejsowe – częściej wybierają? Czy często podróżują w większych grupach? Na te i inne pytania na temat podróży lotniczych Polek odpowiada raport internetowego biura podróży eSKY.pl.
czytaj dalej >>
Zdrowie z morskich głębin. Zdrowie z morskich głębin.
Ciekawostki02-05-09
Naturalne kosmetyki z wód morskich posiadają walory lecznicze, upiększające i relaksujące. Bogata w minerały woda morska doskonale nawilża i dotlenia naszą skórę.
czytaj dalej >>
Jak w krótkiej chwili wyeksponować swą urodę? Jak w krótkiej chwili wyeksponować swą urodę?
Ciekawostki20-04-09
W codziennym pośpiechu nie mamy dla siebie zbyt wiele czasu. Chcemy jednak czuć się komfortowo i być atrakcyjne. Tak właśnie być może. Dzięki kilku trikom możemy się tak czuć o każdej porze dnia i nawet w najmniej oczekiwanej sytuacji.
czytaj dalej >>
Wielkanocne podróże po świecie Wielkanocne podróże po świecie
Ciekawostki01-04-09
W większości domów rozpoczęły się już wielkanocne porządki i przygotowania. Już niedługo pójdziemy z palemką do kościoła, potem przyjdzie czas na robienie pisanek, ozdabianie domu zajączkami, kurczaczkami… Na stołach zagoszczą mazurki, baby i jajka we wszelkich możliwych odmianach. Tradycyjna polska Wielkanoc. Czy jednak wiemy jakie tradycje są w innych krajach?
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Misia1234
Galeria - zdradzona
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - Kasinek
Galeria - MARYANA
Galeria - MARYANA
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite