Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Przepowiednie na 2011 rok
Trzęsienia ziemi, wybuch wulkanu, powodzie i katastrofa nuklearna. Wielki kryzys w Europie, rozpad Unii Europejskiej, przełam w Kościele Katolickim, wzrost bezrobocia. Spadek euro, bankructwa przedsiębiorstw, podwyżki we wszystkich gałęziach gospodarki. Wojna polsko-polska na linii Kaczyński-Tusk, spadek władzy PO. To główne przepowiednie na rozpoczynający się 2011 rok.
Jak zwykle pod koniec starego roku media zaczynają wrzeć od przepowiedni na nowy. Osoby znane bardziej lub mniej, które uzurpują sobie prawo do przepowiadania przyszłości, głoszą, że będzie to rok pesymistyczny i nie można się spodziewać dobrych wiadomości.
Przypomnijmy, że Aztekowie na rok 2011 zapowiedzieli koniec świata, który zgodnie z ich kalendarzem nastąpi 24 grudnia 2011 roku. Koniec świata w rozumieniu Azteków nie oznacza jednak całkowitego końca życia na Ziemi, a wejście w nowy cykl odradzania się gatunków i narodów.

Wojna z Europą?
Baba Vanga, bułgarska jasnowidzka pomyliła się w ocenie starego roku, który to według jej proroctw miał w listopadzie przynieść III wojnę światową, trwającą przez trzy lata. Inne jej przepowiednie jak rozpad ZSRR, czy atak na World Trade Center jednak się sprawdziły. Baba Vanga na 2011 rok widzi skażoną radioaktywnym opadem północną część świata, na której zabraknie świata roślin i zwierząt. Widzi też wojnę muzułmanów przeciw Europejczykom z użyciem broni chemicznej.

Koniec PO?
A co wydarzy się na naszym rodzimym podwórku? Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa potwierdza nie najlepsze wieści dla Polski. Wymienia problemy ekonomiczne, kryzys, coraz większe podwyżki cen i to nie tylko paliwa. Układ sił w Polsce też się zmieni – osłabi się pozycja PO, Donald Tusk straci poparcie. Na znaczeniu straci też polski złoty oraz euro, wyjdą na jaw nowe afery gospodarcze, a banki mocno zainteresują się, i to wcale nie w dobrym tego słowa znaczeniu, dłużnikami. Jackowski nie radzi brać w nowym roku żadnych kredytów, a jeśli chcemy zainwestować to tylko w dolary.

Rozpad UE?
Przewiduje też rozpad Unii Europejskiej i jej podział na dwie strefy. Brytyjska monarchini odwiedzi Polskę, niewykluczone też, że spotka ją coś złego. Drugiej katastrofy smoleńskiej nie będzie, ale w mediach ma długo huczeć po wypadku znanych aktorów.
Kościół katolicki na skutek pewnego wydarzenia straci wielu wiernych, nowa choroba zaatakuje zwierzęta, dojdzie do największego trzęsienia ziemi.
Nie wygląda to zbyt dobrze... może są jednak jakieś, najmniejsze choćby pozytywne wiadomości? Tak i dotyczą pogody. Podobno nie grożą nam w tym roku wielkie powodzie, zima będzie mniej sroga, chociaż lato deszczowe.
Dobre i to, bylebyśmy byli zdrowi. Tego życzymy naszym Czytelnikom, mając nadzieję, że katastrofalne wizje na 2011 rok jednak się nie sprawdzą.Podoba Ci się artykuł?
Zapisz się do naszego Newslettera a będziesz zawsze na bieżąco z nowościami naszego portalu.
Zapraszamy!

--- Zebrała i opracowała Magda Wieteska ---


Tagi: 24 grudnia 2011, Baba Vanga, jasnowidz z Człuchowa, koniec świata, koniec świata 2011, proroctwa, proroctwo, przepowiednia, przepowiednie, przepowiednie na 2011, rozpad UE, rozpad Unii Europejskiej, wojna, wybory 2011, wybory parlamentarne
Podobne artykuły:
Przerażające proroctwa Przepowiednie na 2010 rok Jak przeżyć rok 2012? Przepowiednie na 2012 rok 15 sierpnia 2010 - koniec świata? Kto zostanie Prezydentem? Rok 2012 - koniec świata? Najdziwniejsze ciążowe zabobony Boję się własnej córki Wyburz wulkanu początkiem końca świata?
dodaj komentarz
giga  28-01-11 12:58
czytaj komentarz >>

Kasia  15-03-11 04:51
czytaj komentarz >>

Ox
ox  30-05-11 06:21
czytaj komentarz >>

Any  15-07-11 02:24
czytaj komentarz >>

POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - mamadwojga
Galeria - MARYANA
Galeria - agusia_83
Galeria - Marlena
Galeria - MARYANA
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite