Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Projekt WEŁNA NA LATO
Marka Paterns prezentuje kampanię edukacyjno - wizerunkową Wełna na lato. Kampania ma na celu poszerzenie świadomości na temat naturalnych materiałów i zrównoważonych upraw oraz zwrócenie uwagi na wyjątkowe właściwości, wciąż mało popularnej w Polsce, wełny merino. Inspirowane wakacjami zdjęcia wizerunkowe przenoszą nas w letni klimat.

Na projekt Wełna na lato składa się m.in.: cykl artykułów merytorycznych, video-sonda, sesja   wizerunkowa oraz konkurs.Projekt przybliża zalety wełny merino, która posiada wyjątkowe właściwości termoregulacyjne (latem chłodzi, zimą grzeje), doskonale separuje wilgoć od skóry, jest odporna na kurz i brud oraz chroni przed szkodliwymi promieniami UV. Włókna o tych szczególnych właściwościach pochodzą od merynosów - rasy owiec, zamieszkujących tereny o najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych na świecie - nowozelandzkie Alpy. Latem temperatura osiąga tu 40 stopni Celsjusza, a zimą spada poniżej -20. Taki klimat wymaga odpowiedniego przystosowania się merynosów. Dlatego, dotąd kojarzona głównie ze sportową bielizną termoaktywną, wełna merino idealnie sprawdza się latem.


Marka Paterns istnieje od 2017 roku. Jako jedna z nielicznych na polskim rynku produkuje ubrania  z wełny merino. W pierwszej kolekcji marki znalazły się trzy autorskie linie wzorów inspirowane egzotyką Japonii i związanym z nią poszanowaniem natury oraz organiczną strukturą i genealogiczną symboliką drzew. „Drzewa są jak wielka rozrastająca się rodzina. A nasze kolekcje przeznaczone są właśnie dla całych rodzin. Paterns ma spajać rodzinę i nadawać jej unikalny wzór i charakter. Kierujemy naszą ofertę do osób ceniących sobie wygodę i oryginalność, którym wartości związane z ekologią i slow fashion nie są obce. Mamy nadzieję, że kampania Wełna na Lato przyczyni się do wzrostu liczby świadomych konsumentów”.- mówi Katarzyna Lamik, założycielka marki Paterns.


Marka prowadzi także bloga inspirowanego ideą Wędrującego Instagramu, gdzie osoby prowadzące galerię zmieniają się regularnie. Redaktorzy reprezentujący różne pokolenia i różny punkt widzenia dzielą się swoim historiami. Obok tematów lifestylowych pojawiają się zagadnienia związane z szeroko pojętą edukacją. Strategia Paterns zakłada otwarty dialog i wymianę doświadczeń. Kampania Wełna na Lato jest jej kolejnym elementem.


Zdjęcia: Katarzyna Ładczuk


Modele: Alma Asuai, Alek Bekier, Róża Szulejewska, Gaja Sieradzka


Włosy i make up: Anna Wierzbicka


https://pl.paterns.com


https://www.facebook.com/paternsfamily/                                                                      https://instaagram.com/paternsfamily/


--- - ---


Tagi: -
Podobne artykuły:
Czy warto...? Ostatki wyścigu o Podwórka Talentów NIVEA Kosmetyki oczami kobiet i mężczyzn Gorący sezon na nianie Czy twoje dziecko ma depresję? Troska o ciało i umysł przyszłej Mamy- Bądź piękna w ciąży! Oskoła – wypróbuj ją jeszcze dziś! VIP PETS – świetna zabawa dla małych fashionistek Jak trenować swoją pamięć?
dodaj komentarz
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - Hania
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - crysaliska
Galeria - viola88viola
Galeria - agata22108
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite