Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Probiotyki działają czy nie?
Dlaczego niektóre probiotyki działają słabo lub wręcz wcale?

 Powody mogą być różne…


  • Mogą zawierać liofilizaty, czyli „wysuszone” bakterie, podatne na działanie związków trawiennych w żołądku.

 • Jeżeli na etykiecie widnieje tylko lactobacillus rhamnosus, to może oznaczać, że nie ma tam określonego szczepu bakterii, co znacznie zmniejsza szanse działania tego typu produktu.

 • Ich opakowanie może nie spełniać wystarczających funkcji ochronnych i wystawione na działanie promieni słonecznych zostaną poddane ich szkodliwemu wpływowi.

 • Może im brakować dodatkowej osłony i wspomagania w postaci odpowiedniego PREbiotyku.

 • Mogą zwyczajnie być nieodpowiednie dla konkretnego odbiorcy.


 


Dlaczego probiotyki ProbioBALANCE działają skutecznie?


  • Zamiast liofilizatów zastosowano mikro-kapsułkowanie, które znacznie poprawia docieranie bakterii do jelit (nawet 4-5 razy więcej bakterii dostanie się do jelit, zanim zostaną rozpuszczone w żołądku).

 • Oznaczenie: lactobacillus rhamnosus GG – symbol GG w tym wypadku oznacza konkretny, przebadany szczep o udokumentowanym naukowo działaniu.

 • Są przechowywane w specjalnym, fioletowym szkle, które chroni je przed promieniami słońca.

 • Zawierają specjalny prebiotyk (rodzaj błonnika) - Fibregum™ Bio Law, który chroni bakterie przed „aktywacją” już w opakowaniu (dzięki temu w produktach przez cały okres przydatności rzeczywiście znajduje się tyle bakterii, co podane jest na etykiecie).

 • dedykowane konkretnym grupom odbiorców i ściśle pod tym względem dopasowane.


 


To jednak nie wszystko… Więcej o probiotykach ProbioBALANCE znajduje się tutaj: https://aliness.pl/pl/c/ProbioBalance/22


 


Najbardziej zaawansowane technologicznie PRObiotyki na światowym rynku – wyprodukowane w Polsce!
 1. DZIESIĘĆ produktów dedykowanych dla różnych grup odbiorców: dla dzieci, dla kobiet, dla mężczyzn, dla sportowców, a także dobrane wg innych kryteriów.

 2. Wzbogacone innowacyjnym PREbiotykiem – złożonym polisachadrynem Fibregum™ Bio Law, charakteryzującym się niską aktywnością wodną.

 3. Zastosowana technologia MIKROENCAPULACJI zapewnia podwójną warstwę lipidową, otaczającą komórkę bakteryjną, co daje w efekcie prawie 100% przeżywalności bakterii po przejściu przez żołądek i dwunastnicę.

 4. Opakowania z FIOLETOWEGO szkła, zapewniające maksymalną ochronę przed światłem słonecznym. Zapamiętaj ten dzień, bo od teraz fioletowe opakowania będziesz widywać coraz częściej!

 5. Produkty ProbioBALANCE wkraczają właśnie do sprzedaży, by całkowicie zrewolucjonizować Twoje pojęcie o PRObiotykach, a przede wszystkim, by chronić i wspomagać Twoje jelita.


 


Wypatruj fioletowych opakowań!


--- - ---


Tagi: -
Podobne artykuły:
Panowie w kobiecych zawodach Fitnesowe last minute, czyli... Bo fantazja jest od tego... Niezbędnik wakacyjny – nawilżające krople do oczu Czy warto...? Ostatki wyścigu o Podwórka Talentów NIVEA Kosmetyki oczami kobiet i mężczyzn Gorący sezon na nianie Czy twoje dziecko ma depresję? Troska o ciało i umysł przyszłej Mamy-
dodaj komentarz
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - monia
Galeria - agusia_83
Galeria - e88e
Galeria - Kasinek
Galeria - anaid13
Galeria - crysaliska
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite