Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Kto zostanie Prezydentem?
Już w niedzielę druga tura wyborów Prezydenckich. Krążą spekulacje, odbywają się debaty, a ośrodki badające opinię publiczną mają pełne ręce roboty. Każdego dnia bowiem wiadomości zaczynają się od słów: „gdyby wybory były dzisiaj, wygrałby...”


No właśnie, kto? Dwóch kandydatów, dwa różne ugrupowania i społeczeństwo bombardowane sugestiami, przypuszczeniami. Nie wiemy kto wygra wybory: Jarosław Kaczyński czy Bronisław Komorowski – to okaże się 4 lipca.
A co na ten temat mówi słynny jasnowidz?

Jasnowidz z Człuchowa
Krzysztof Jackowski – nasz „dyżurny” jasnowidz nie ma złudzeń - zwycięzcą wyborów prezydenckich zostanie Bronisław Komorowski. Z kolei Jarosław Kaczyński, któremu – w opinii Krzysztofa Jackowskiego – nie zależy specjalnie na wygranej, umocni się na przegranej.

- Przegrana dosyć szybko wpłynie na wzrost jego poparcia. Prezes PiS stanie się mężem stanu i autorytetem dla opozycji. Niewykluczone, że po wyborach parlamentarnych PiS wejdzie w koalicję z lewicą - przewiduje jasnowidz.

Pytany o to, czy w kolejnych wyborach Jarosław Kaczyński ma szansę na prezydenturę, odpowiedział krótko.
- Prezydentura nie jest mu stanowczo pisana, ale w parlamencie będzie zasiadał. Być może znów będzie premierem – spekuluje Jackowski.

Wciągnęło mnie buszowanie po internecie w poszukiwaniu dalszych informacji. Bo skoro udało mu się przepowiedzieć katastrofę Smoleńską, to może i teraz ma rację? Myślałam nawet nad zakładami bukchmacherskimi – w końcu jeśli już wiem, jaki będzie wynik, to może też trochę zarobię?
Kalkulowałam już ile oszczędności mogę wydać, by Pan Komorowski zapewnił mi super wakacje (byłam nawet gotowa iść na niego zagłosować!), gdy natrafiłam na kolejne informacje jasnowidza Jackowskiego. Tym razem przepowiednia datuje się na rok 2009, więc byłaby bardziej wiarygodna, gdyby potwierdzała tą z dzisiaj.
Już z niemałymi wypiekami na twarzy czytałam wywiad z wszystkowiedzącym:
„Co czeka nas w polskiej polityce?

Jeśli chodzi o wybory prezydenckie, to uważam, że obecny prezydent nie będzie się specjalnie liczył. Obok Donalda Tuska pojawi się jeszcze dwóch kandydatów, jeden lewicowy i drugi będzie niezależny. Z tej trójki zostanie wyłoniony prezydent. Donald Tusk przejdzie do drugiej tury, ale chyba raczej nie wygra. Według mnie, powtórzy się scenariusz z poprzednich wyborów, przegra "o włos" z kandydatem niezależnym.”

Przeczytałam raz, potem drugi i dopiero wtedy do mnie dotarło – Donald Tusk nie brał udziału w tych wyborach na żadnym z etapów! Czyli co? To wszystko jedna, wielka ściema?
A co z moją wygraną i wakacjami? - wizja leżenia na kocyku w otoczeniu palm i szumu morza rozpływała się i pękła w końcu jak bańka mydlana.

Po tym bolesnym doświadczeniu, obiecałam sobie solennie wierzyć tylko w to, co istnieje, można zobaczyć i dotknąć, bo mimo wszystko z takim przekonaniem czuję się najbezpieczniej.
A przepowiednie?
No cóż, każdy kombinuje jak umie, a to, że nie każdy umie? Czy należy wierzyć w „wizje” i wedle słów naszego narodowego wieszcza potępiać wszystkich racjonalnie myślących „... martwe znasz prawdy, nieznane dla ludu. Widzisz świat w proszku, w każdej gwiazd iskierce...” i patrzeć oczami duszy „.. nie znasz prawd żywych, nie obaczysz cudu...” - to już każdy powinien rozważyć sam.
Ja mogę jedynie życzyć dużej dawki rozsądku przy podejmowaniu, bądź co bądź, dość ważnego życiowego wyboru – wyboru Prezydenta.
--- Aleksandra Danielczyk ---


Tagi: Jasnowidz z Człuchowa, kto prezydentem, polityka, prezydent, prezydentem, przepowiednie
Podobne artykuły:
Przepowiednie na 2010 rok Przepowiednie na 2011 rok Rodzina w obliczu kryzysu gospodarczego. Boję się własnej córki Jak przeżyć rok 2012? Walka o krzyż…nadal trwa… Wybory samorządowe 2010. Czy pójdziesz głosować? Rok 2012 - koniec świata? Przerażające proroctwa A wybory tuż, tuż…
dodaj komentarz
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - anaid13
Galeria - agusia_83
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - agusia_83
Galeria - mela1986
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite